argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Таласъми ООД !!!  (Прочетена 7099 пъти)

Stoned Crow

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 102
    • IcoTheLong
Таласъми ООД !!!
« -: 31.03.2007, 14:06:24 »

Таласъми, караконджоли, торбалани и разн други такива кооперации! Има ли ги, няма ли ги ?

Според мене, така ако ми позволите да изразя личното си мненеие, без темата да попадне под цензурата на разни Интергалактик модератори, ги има !!! От малък  знам че се крият маскарите в бабиния долап, даже един за малко да ми извади всичкия акъл (поне сега мога да пресичам сам, ко не друго), та чак сърцето ми падна в гащите. Тогава бях пишлеме още, ходих прав под масата, но сега, въпреки че съм бая лонгурин, пак ме сяпкат в тъмното и искат да ме вземат в големите си плетени чували и хоп хоп в дън горите тилилейски !

Много ще ми е интересно да ми разкажите и за ваще уплахи (удареието се турва на у-то)

Аре сос здраве !!!

Активен
A Bustle in Your Hedgerow

babydoll

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 20
Re: Таласъми ООД !!!
« Отговор #1 -: 03.04.2007, 09:33:26 »

Страшни истории колкото искаш, но се сещам за една с малкия ми братовчед, бяхме затъмнили цялата стая и викахме, моля ти се, Дама Пика! Не знам децата вече вярват ли в нея, но ние тогава вярвахме. Естествено, нищо не стана, но после баба прати братовчед ми за нещо на втория етаж и той ме извика с него, защото го било страх. А сега, след като гледам някой наистина реалистичен ужас, не с извънземни примерно, после доста ме е шубе да ходя до WC :) Звучи смешно, но... Понякога имам чувството, че наистина нещо ме следи, не знам таласъм, караконджул или каквото е там, но съм склонна да вярвам, че има такива същества.
Активен
Sweet babydoll :)

pany

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 37
Re: Таласъми ООД !!!
« Отговор #2 -: 03.04.2007, 10:39:02 »

Таласъми... ами вещиците,аааа!?!Може ли така...само не зная що винаги никои не им обръща внимание.Или защото са все някакви лелки на средна възраст,пушещи лула и наливащи се с бренди :sun:
Активен
per aspera ad astra!

Ivelina

  • Гост
Re: Таласъми ООД !!!
« Отговор #3 -: 03.04.2007, 13:14:49 »

Ами направи тема за вещици  :-D Аз направих за извънземни,StonedCrow-за таласъми,твой ред е  :-P
Активен

Много[Т]очие

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 40
Re: Таласъми ООД !!!
« Отговор #4 -: 03.04.2007, 20:12:56 »

Аз имам една книжка с избрани чудовища от българската митология. Ама ми е в Сливен. Като се се прибера ще ви препиша малко интересен текст от там. И тогава ще напиша по-обстойно мнението си.
Активен
*********** Аз слушам радио НЕКО **************                   
                 
  http://radio.uni-plovdiv.bg

JOKe

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2656
  • Code or Die
Re: Таласъми ООД !!!
« Отговор #5 -: 10.04.2007, 10:12:03 »

само аз ли се кефя като ме е страх от тъмното ?
:) забелязал съм че случва се доста рядко последния път беше като гледах филмите (Darkness Falls и They) един след друг в 12 вечерта и в 2 другия и да тогава като отивах към тоалетната изпитах страх от тъмно оле накефих се на максимум даже не си светнах лампите щото чувството е ненормално.
Колкото за таласъми торбалани и етц. има ги дотолкова че да плашат децата :) иначе е шоу ако ги има какво те биха спасили скуката от нещата в гардероба ( не че има място за нещо ) както и биха събрали мръсотията под леглото  ( тъкмо да не трябва да се чисти )
Активен

babydoll

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 20
Re: Таласъми ООД !!!
« Отговор #6 -: 10.04.2007, 10:21:02 »

Наистина е готино да изпиташ ново чувство, например страх и ако си малко по-самонадеян би се зарибил да го изпитваш отново и отново, вдига се адреналинът някак, усещането е хубаво и надъхващо. Аз се страхувах от всичко след филма "Ловци на мисли" преди 2 години го гледах на кино... Както и от "Усмиряване", уникален филм. Хубаво е да гледаш страшни неща, след това, според мен, си по-подготвен за реалността, макар и в минимална степен.
Активен
Sweet babydoll :)

JOKe

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2656
  • Code or Die
Re: Таласъми ООД !!!
« Отговор #7 -: 10.04.2007, 10:24:50 »

между другото тия и 2та филма не съм го гледал я ми кажи на English знаеш ли как са ? че аз хубав ужас не съм гледал от години.

бтв Dead End ме накефи :) яка идея
Активен

4_kurs

  • Гост
Re: Таласъми ООД !!!
« Отговор #8 -: 10.04.2007, 16:07:16 »

мишки руулз :haha:
Активен

babydoll

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 20
Re: Таласъми ООД !!!
« Отговор #9 -: 10.04.2007, 16:52:25 »

между другото тия и 2та филма не съм го гледал я ми кажи на English знаеш ли как са ? че аз хубав ужас не съм гледал от години.

бтв Dead End ме накефи :) яка идея

"The jacket" - "Усмиряване" ; "Mindhunters" - "Ловци на мисли", готин е и "Wrong turn" ; "Final destination" 1 и 2, трета част не струва :) Може да ми кажеш едно : "БЛАГОДАРЯ !"
Активен
Sweet babydoll :)

babydoll

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 20
Re: Таласъми ООД !!!
« Отговор #10 -: 10.04.2007, 17:03:48 »

мишки руулз :haha:

Какви мишки, какви 5 лв.? Я по-конкретно...МОЛЯ...
Активен
Sweet babydoll :)

4_kurs

  • Гост
Re: Таласъми ООД !!!
« Отговор #11 -: 10.04.2007, 17:58:43 »

Ти май нещо ми се караш :wink:! Кефя се на мишките, нещо лошо ли има! :haha:
Активен

Darkzealot

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 129
  • Q:How do you kill the one that has no life?
Re: Таласъми ООД !!!
« Отговор #12 -: 10.04.2007, 18:08:12 »

Ти май нещо ми се караш :wink:! Кефя се на мишките, нещо лошо ли има! :haha:
FLOOD
Предупреждение си просиш.
Активен
Грях ли е да достигнеш границата? Когато направиш последната стъпка?
Когато не можеш да продължиш.Намираш долината на мрака в душата си
и забравяш света,от който си дошъл,за да прегърнеш света,в който си попаднал.

4_kurs

  • Гост
Re: Таласъми ООД !!!
« Отговор #13 -: 10.04.2007, 18:31:19 »

FLOOD
Предупреждение си просиш.
:? за изгонване ли  :haha:
Активен

JOKe

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2656
  • Code or Die
Re: Таласъми ООД !!!
« Отговор #14 -: 10.04.2007, 21:16:35 »

между другото тия и 2та филма не съм го гледал я ми кажи на English знаеш ли как са ? че аз хубав ужас не съм гледал от години.

бтв Dead End ме накефи :) яка идея

"The jacket" - "Усмиряване" ; "Mindhunters" - "Ловци на мисли", готин е и "Wrong turn" ; "Final destination" 1 и 2, трета част не струва :) Може да ми кажеш едно : "БЛАГОДАРЯ !"

Мерси и благодаря бтв още ся отиам да гледам нещо че ми е тъпо :) а иначе Final Destination-ите съм ги гледал.
Активен

Stoned Crow

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 102
    • IcoTheLong
Re: Таласъми ООД !!!
« Отговор #15 -: 11.04.2007, 00:27:57 »

"Event Horizon" - Old School Space Psycho  :evil:
Активен
A Bustle in Your Hedgerow

ambrosius

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Re: Таласъми ООД !!!
« Отговор #16 -: 31.01.2008, 07:39:17 »

Здравейте, колеги. Бях прекъснал за 1 година. Може ли някой да ми каже, дали има някакви нововъведени изпити за 1 курс, 1 семестър. Да не би да имам да взимам нещо... ?

Сега ще записвам 2 семестър.

Мерси предварително. Моля пишете ми на formails@abv.bg. Бях в курса по философия.

Благодаря предварително.

Просто видях снимката на Галя, та затова реших да питам. С нея бяхме от един курс...

Галя, ако знаеш нещо, моля те кажи ми...
« Последна редакция: 31.01.2008, 07:41:35 от ambrosius »
Активен

drag

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 49
    • siak.dir.bg
Re: Таласъми ООД !!!
« Отговор #17 -: 01.02.2008, 00:04:55 »

Ами направи тема за вещици  :-D Аз направих за извънземни,StonedCrow-за таласъми,твой ред е  :-P
А заради мене я затвориха. Но да ми целуват  :mooning:. Модераторите де. Или поне тези които са се взели та са се хванали за шлифера, май от страх от призраци. :-D

 Но малко по темата.
 Сещам се как навремето дядо ми ме плашеше с "дран-дран". Още не мога да си го преведа това нещо, то дран не до клан ли е или нещо друго страшно. После като бяхме на лагерите на мода беше черната ръка, жълтата и бялата ръка, и така всички цветови измерения на ЗЛОТО.
 Е сега най ме е страх от онези "интергалактически" модератори които порят форумното пространство нощем. Направо си представям как бащата  на детето отказващо да приеме факта че Елвис не е извънземен казва  " Ако продължаваш да спориш ще викна червеният модератор да ти изтрие поуста"
 :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-D...
Активен
*********** Аз слушам радио НЕКО **************                   
                    http://radio.uni-plovdiv.bg

law_master

  • Адвокат
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 547
Re: Таласъми ООД !!!
« Отговор #18 -: 02.02.2008, 00:03:25 »

таласъми, вещици, тва са измишльтини за деца. ние една време в махалата викахме духчето кики, дама пика, вале купа, влизахме вечер в изоставени къщи и нищо не намерихме, да го ева :-D

виж извънземни може и да има някаде ама...????

btw наскоро гледах ,,Следите'' с Мел Гибсон, не е лош филм, страшничък леко. апък страшни филми е добре да се гледат в компанията на някоя мацка :wink: уплашената жена е възбудена жена, ако ме разбирате :wink:
Активен
ЮРИДИЧЕСКИ ФАКУЛТЕТ