argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: клинична психология  (Прочетена 5582 пъти)

svetpav67

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 27
клинична психология
« -: 11.04.2007, 15:18:48 »

Уважами колеги,миналата година завърших магистърска степен Приложна психология.Разбрах,че във вашия университет има специализация по клинична психология ,задочна форма на обучение.Моля,дайте подробности - за цената,качеството,преподавателите ит.н. :-)
Активен

svetpav67

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 27
Re: клинична психология
« Отговор #1 -: 08.05.2007, 13:56:46 »

Мноооого благодаря за вашата отзивчивост,скъпи колеги психолози :headbang:не мога да повярвам ,че никой не благоволи поне отчасти да ме осветли по въпроса за клиничната психология,изобщо има ли я или не!Излиза само консултативна/кой ли велик мозък е разделил клинична от консултативна!?! :roll:/ако някой все пак има желание - да се обади. :-)

Активен

btilov

  • Гост
Re: клинична психология
« Отговор #2 -: 08.05.2007, 22:02:39 »

Мноооого благодаря за вашата отзивчивост,скъпи колеги психолози :headbang:не мога да повярвам ,че никой не благоволи поне отчасти да ме осветли по въпроса за клиничната психология,изобщо има ли я или не!Излиза само консултативна/кой ли велик мозък е разделил клинична от консултативна!?! :roll:/ако някой все пак има желание - да се обади. :-)



Здравейте, има желание, но истината е, че информацията е оскъдна. Клинична психология-специализация има. Новата учебна година 2007/2008 ще се въведе клинична психология - магистратура. Няма да е към педагогически факултет, а към философско-исторически. Относно цената, качеството и преподавателите нямам информация и не познавам хора, които специализират, за да ми кажат. Знам само, че доста часове се водят от преподаватели от психиатрично отделение на МУ-Пловдив. С радост бих споделил ако имах повече информация, но най-добре е да се запознаете със справочника за магистърски програми 2007/2008 или да се обадете на инспекторите от учебен отдел, телефоните ги има в сайта http://www.uni-plovdiv.bg/site.jsp;jsessionid=84197902E04DBC078787C71547821D03?ln=1&id=265
Активен

svetpav67

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 27
Re: клинична психология
« Отговор #3 -: 09.05.2007, 13:57:24 »

Ох,най-после ''глас в мрака''!Благодаря! :-)В справочника няма такава информация,а телефоните,обявени в сайта,май не са верни,защото си говорих с различни частни лица от Пловдив. :-D Но поне вече знам,че наистина я има тази програма/и че някой ме чува/!Може и да се видим наесен.
Активен

btilov

  • Гост
Re: клинична психология
« Отговор #4 -: 09.05.2007, 23:07:29 »

Ох,най-после ''глас в мрака''!Благодаря! :-)В справочника няма такава информация,а телефоните,обявени в сайта,май не са верни,защото си говорих с различни частни лица от Пловдив. :-D Но поне вече знам,че наистина я има тази програма/и че някой ме чува/!Може и да се видим наесен.

Телефоните са верни обади се на:

 Началник отдел "Учебен"
 Димитър Бойков - тел. 261 311; dboykovuni-plovdiv.bg
 
Инспектор
 Керанка Антонова, тел. 261 331; kerantuni-plovdiv.bg

Инспектор
 Марияна Колева, тел. 261 331; mkolevauni-plovdiv.bg


Ако те не ти отговорят, обади се на декана на Педагогическия факултет доц. Дора Левтерова, тя заявежда също така катедра "Педагогика и психология" , тел. 261-713

 Да не забравиш пред телефоните да набереш кода на Пловдив 032  :roll:

п.с. Когата идваш в Пловдив пиши, с радост ще се срещана с теб.
Активен

svetpav67

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 27
Re: клинична психология
« Отговор #5 -: 14.05.2007, 13:43:05 »

Благодаря,многооо благодаря! :-)Все още не съм се свързала с никого,но продължавам да дерзая.Като дойда,ще се обадя непременно :-)Явно не само аз се интересувам - а колко семестъра е -4?а нещо  за таксите?Отново благодаря и доскоро! :beer:
Активен