argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: магистърски програми по психология  (Прочетена 4213 пъти)

dany

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3

 :? знае ли някой какви магистърски програми по психология са предвидени за 2007 година и има ли сред тях задочно обучение?[
Активен

svetpav67

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 27
Re: магистърски програми по психология
« Отговор #1 -: 24.04.2007, 19:56:30 »

Здрасти,Дани!И аз това се опитвам да разбера,но никой не ще да ми отговори! :cry:От Варна съм,работя в момента като преподавател и ми е съвсем невъзможно да се разхождам до Пловдив.Опитах по телефона,но с никого не можах да се свържа!А и във форума никой не ми е отговорил!Ако ти разбереш нещо,обади се.Аз имам магистратура приложна психология,но ми трябва и клинична. :wink:
Активен

fair

  • Гост
Re: магистърски програми по психология
« Отговор #2 -: 24.04.2007, 22:10:37 »

Вижте тук и тук. Не е нещо конкретно, но все пак е някава информация. :wink:

Edit:
През 2007 година ще бъдат разкрити две нови магистърски програми към ФИСН, които са свързани с психологията: http://uni-plovdiv.bg/site.jsp?ln=1&id=342
« Последна редакция: 26.04.2007, 13:02:26 от fair »
Активен

dany

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
Re: магистърски програми по психология
« Отговор #3 -: 10.05.2007, 14:32:57 »

Аз конкретно се интересувам от магистратура по училищна психология. От учебен отдел в ПУ ми отговориха, че през септември ще се знае дали ще има такава програма и за условията за кандидатстване. знаете ли нещо конкретно за приема за магистърска програма?
Активен

Хелен

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Re: магистърски програми по психология
« Отговор #4 -: 29.05.2007, 13:06:49 »

Аз също съм се насочила към училищната психология,защото длъжността ми-педагогически съветник го изисква.
А каква е разликата между клиничната, приложната и училищната психология?
Ще има ли през 2007/08 година магистърса програма по училищна психология и каква ще е цената на семестър?
Активен

adito

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 60
Re: магистърски програми
« Отговор #5 -: 05.07.2007, 11:02:22 »

Здравейте,
 Официално новите магистърски програми ще се обявяват чак през месец Септември. И след 15 септември ще се подават молби за записване.
 Засега когото и да попитате и каквато и друга информация да откриете, тя е стара (от 2006г).
 Остава ни само да чакаме :)
Активен