argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Такси за възстановяване на студентски права?  (Прочетена 5017 пъти)

Shivaya

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3

Моля за съдействие от запознати със следното:
колеги ми казват, че вече се плащат такси от рода на 700-800лв за възстановяване на студентски права.  :s:
Като такива такси се плащат не само за прекъснали студенти, но и за такива като мен , които имат един изпит и после държавни...
Вярно ли е това? Някой знае ли?
Все пак на мен не ми е нужно да съм студентка, за да си взема един изпит ( от който си имам заверка ) и държавни... Не ми е никак нужно да се водя такава... Имам държавна практика, имам 42 взети изпита за пет години магистратура... за какво ми е да ми възстановяват правата?
Трябва да платя 700-800лв само за да ме допуснат до един изпит и държавни???

Моля, споделете опита си и впечатленията си!  :-)
« Последна редакция: 26.04.2007, 11:59:00 от Shivaya »
Активен

fair

  • Гост

Да, носят се такива слухове, но не знам до колко са истина. Може да потърсиш отговора тук.
Активен

mmegi_85

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 31

Доколкото знам, студентските права се пазят 3 години, плащаш след това.
Аз съм прекъснала за 1 година, но никой не ми е казвал че има такси за възстановяване на студентските.
Активен

Shivaya

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3

Ами то всичко хубаво, ама мен 4-ти курс не ми върши работа, аз съм минала цели 5, взела съм 42 изпита и имам държавна практика и съм от последните магистри, дето не не питаха искаме или не да сме такива,  :-D
Така че... кво да правя в 4-ти курс???  :-o
Активен

ina_v

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7

Същото се отнася и до 5 ти курс, няма никаква разлика. Все  толкова време имаш, за да си вземеш изпитите, така че УСПЕХ
Активен