argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: HELP ME  (Прочетена 2003 пъти)

LORD_TYRON

  • Гост
HELP ME
« -: 19.01.2005, 18:32:00 »

Nqkoi moje li da mi dade nqkoi dokument na tema "Теория на графите – Търсене в дълбочина и ширина",ili ne6to svarzano stova,ili pone da mi kaje kade moga da go namerq tova. Spe6no mi trqbva.Blagodarq predvaritelno
Активен

artanis

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 589
    • http://free.hit.bg/artanis
HELP ME
« Отговор #1 -: 19.01.2005, 18:52:00 »

Здравейте LORD_TYRON,

Предполагам, че искате да търсите в дърво (точно определен тип граф). В този случай Ви препоръчвам да потърсите в гоогле с ключови думи: Depth first Search и Breadth first Search.

поздрави:
Атанас Чанев
Италия
Активен

_NONE_

  • Гост
HELP ME
« Отговор #2 -: 19.01.2005, 19:17:00 »

quote:
Originally posted by LORD_TYRON:
Nqkoi moje li da mi dade nqkoi dokument na tema "Теория на графите – Търсене в дълбочина и ширина",ili ne6to svarzano stova,ili pone da mi kaje kade moga da go namerq tova. Spe6no mi trqbva.Blagodarq predvaritelno



Zdrasti batko  
nqmash griji ... principno mojesh da gi namerish tiq neshta wyw wsichki knigi ... preporyka(Programirane=++Algoritmi na Dobrikov i Nakov)
Drugo mqsto ot kydeto mojesh da prochetesh e

http://www.fmi-plovdiv.org/Education/manev/Graphs/index.htm

Inache ako ti trqbwat mnogo speshno pishi mi na n_valchanov@hotmail.com i shte ti pratq razni neshta po temata  
CIAO ... i uspeh  
Активен

_NONE_

  • Гост
HELP ME
« Отговор #3 -: 19.01.2005, 19:21:00 »

ICQ 168136527
Активен

LORD_TYRON

  • Гост
HELP ME
« Отговор #4 -: 19.01.2005, 23:25:00 »

Mersi vse pak za pomo6tta na vsi4ki,no mai ne sym se izrazil pravilno.Imah v predvid 4e na men mi trqbva vsi4ko svyrzano s tova.V smisal 4e trqbva da pi6a nqkakva kursova rabota dylga nai-malko 4 stranici po nqkakyv predmet nare4en "Klasi4eski i syvremenni idei v Matematikata",a vyob6te ne razbiram za kakvo stava duma  
Активен

Райчо Мукелов

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 486
  • I snuggle with subwoofers
    • HULTIG - Human Language Technlogy and Bioinformatics Interest Group
HELP ME
« Отговор #5 -: 20.01.2005, 01:53:00 »

Мога да ти дам нещо което иделно се вписва в "Класическите и съвременни идеи в математиката". Става дума за числени методи, изчислителни експерименти и моделиране.

[This message has been edited by sasquatch (edited 20-01-2005).]
Активен

LORD_TYRON

  • Гост
HELP ME
« Отговор #6 -: 20.01.2005, 15:50:00 »

Neznam dali 6te mi svyr6i rabota,no ako ne ti predstavlqva problem molq te da mi go prati6 na mail (lord_tyron@mail.bg).Mersi predvaritelno  
Активен

LORD_TYRON

  • Гост
HELP ME
« Отговор #7 -: 20.01.2005, 18:17:00 »

Mersi mnogo na vski4ki kaito se optahte da mi pomognete
Активен