argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: КП  (Прочетена 1333 пъти)

bobi1717

  • Гост
КП
« -: 02.06.2007, 23:34:53 »

Колеги, кажете нещо за Конст.право? Лесно ли се минава? Имали някои любими теми, които задължително се дават на изпита? И ако може някой да ми каже да ли е писм.или устен? Благодаря!!!
Активен

H.P.

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 54
Re: КП
« Отговор #1 -: 05.06.2007, 18:20:35 »

Драги колега,
Изключително съм изненадан от въпросите, които задавате. Тъй като анонимността на форума ми пречи да разбера от кой курс сте, както и пола ви, ще отговоря по следния начин.
- Ако сте студент/ка  от първи курс, би следвало да сте посещавал/a упражненията и да имате информация за начина по който се провежда изпита – казвал съм го поне 3 пъти.
- Ако сте прехвърлен студент/ка  от друго ВУ, би следвало да се поинтересувате малко по-рано, според мен, за това как се провежда изпита.
Ето все пак малко инфо:
1. Изпитът по време на редовната изпитна сесия е устен.
2. Изпитваме поотделно, аз и проф. Е. Друмева.
3. Изтегляте два въпроса от Въпросника, имате известно  време да помислите по тях, след което сядате и говорите. Възможнo е да задаваме и допълнителни въпроси. Няма “любими” въпроси – всички са ни такива.
4. Критериите за оценяване на проф. Друмева и моите съвпадат, така че няма значение при кой ще седнете на изпита.
Това е! Успешна подготовка!
P.S. И макар че отдолу пише кой съм – специално за ваша информация, с поздрав: гл. ас. по Конституционно право Христо Паунов

« Последна редакция: 05.06.2007, 18:29:15 от H.P. »
Активен
Симпатията е взаимна!
Христо Паунов