argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: За тези,на които им пука  (Прочетена 4691 пъти)

milka_kravata

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4
За тези,на които им пука
« -: 21.06.2007, 15:43:36 »

Кой назначава преподаватели в университет,които не знаят езика,който преподават  :-D .Става въпрос за Петров,"преподава"по гръцки.
« Последна редакция: 21.06.2007, 16:30:15 от milka_kravata »
Активен
Impossible Is Nothing

elgreco

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
Re: ВАЖНО!!!
« Отговор #1 -: 21.06.2007, 15:46:36 »

 :D :D :D Само ако цнаеш от колко време и аз се питам това...Не може всеки, които научи една псувня на гръцки да реши, че става за преподавател. И после студентите били глупави!!!
« Последна редакция: 21.06.2007, 16:04:38 от Kelli_Mutu™ »
Активен

Gabby

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 120
Re: За тези,на които им пука
« Отговор #2 -: 21.06.2007, 22:35:40 »

На нас ни беше една възрастна женица, която може и да знаеше много, но ние не можахме да го разберем - часовете протичаха в "Отворете прозореца" "Затворете прозореца" и едночасови монолози за това какви хапчета взима...  :? винаги ще съжалявам, че ни беше тя  :cry:
Активен
Ако не знаеш къде отиваш... всички пътища ще те водят натам...

Ако всичко върви срещу теб... вероятно караш в насрещното...

ВИНАГИ има ПОНЕ две гледни точки!!!

Hack0

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Re: За тези,на които им пука
« Отговор #3 -: 25.06.2007, 13:27:55 »

К'во се оплаквате? Петров си е пич. Апък и не го подценявайте сигурен съм че знае много повече от една псувня  :haha:
Активен

mmegi_85

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 31
Re: За тези,на които им пука
« Отговор #4 -: 25.06.2007, 14:23:34 »

че знае, знае, но не може да преподава........
Активен

milka_kravata

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4
Re: За тези,на които им пука
« Отговор #5 -: 26.06.2007, 16:58:48 »

Да,наистина знае повече от една псувня,знае две :haha:
Активен
Impossible Is Nothing

elgreco

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
Re: За тези,на които им пука
« Отговор #6 -: 26.06.2007, 17:09:20 »

Айде три да са ако включим и Κάτσε στ'αυγά σου  :bow:
Активен

filibeto_girl

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 20
Re: За тези,на които им пука
« Отговор #7 -: 04.08.2007, 17:34:43 »

На нас ни беше една възрастна женица, която може и да знаеше много, но ние не можахме да го разберем - часовете протичаха в "Отворете прозореца" "Затворете прозореца" и едночасови монолози за това какви хапчета взима...   винаги ще съжалявам, че ни беше тя   

може би говориш за Петя Тотева или Тоткова? Не помня как точно й беше името, все пак ми преподаваше когато учех за бакалавър, а това беше преди 7-8 г. :) Но и нашите часове протичаха почти по същия начин - "светнете лампата", "загасете лампата", "кой говори там" и т.н., т.е. всичко друго освен гръцки :(
Активен

Manila

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 19
Re: За тези,на които им пука
« Отговор #8 -: 21.09.2007, 11:40:50 »

Извинявайте, ама Тотева не преподава ли по старогръцки?
По новогръцки преподават точно 3-ма квалифицирани преподаватели и г-н Петров :-)
Активен

mm_georgieva_83

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 12
Re: За тези,на които им пука
« Отговор #9 -: 25.09.2007, 21:05:23 »

Да не мислите, че в другите катедри е по-различно?Същата "квалифицираност" :)В руската катедра също има доста "квалифицирани преподаватели", но най-много са във френската катедра  :-D Там студентите са разочаровани от образьованието си  :-) Не че ние не сме ...  :-D
Активен

Gabby

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 120
Re: За тези,на които им пука
« Отговор #10 -: 26.09.2007, 10:11:17 »

Аз си харесвам специалността-в интерес на истината не очаквах толкова сериозно да е обучението, понеже други специалности наистина не научават нищо. Понякога дори минимума не покриват. Аз мога да се похваля, че ми е много интересно. Като изключим Тотева и ... беше ни по факултативната дисциплина  :roll: другите си вършат работата малко или много. Адмирации  :bravo:
Активен
Ако не знаеш къде отиваш... всички пътища ще те водят натам...

Ако всичко върви срещу теб... вероятно караш в насрещното...

ВИНАГИ има ПОНЕ две гледни точки!!!

karlota

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 12
Re: За тези,на които им пука
« Отговор #11 -: 21.02.2008, 23:34:09 »

някой,който е бил при "добрата женица",може ли да ми каже по какъв начин изпитва и дали има много скъсани.благодаря предварително
Активен

Ivan_Ivan

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 128
Re: За тези,на които им пука
« Отговор #12 -: 22.02.2008, 15:15:48 »

Да не мислите, че в другите катедри е по-различно?Същата "квалифицираност" :)В руската катедра също има доста "квалифицирани преподаватели", но най-много са във френската катедра  :-D Там студентите са разочаровани от образьованието си  :-) Не че ние не сме ...  :-D

Мога ли да попитам по какъв критерий съдиш че в руската катедра преподават неквалифицирани преподаватели??? Ако съдиш според някакви свои критерии съм съгласен защото има доста "неквалифицирани" студенти особено от хибридите с руски, които са решили, че "закво ми е руския" и до 4-и курс не си правят труда да се научат да четат на руски и не могат да свържат едно изречение дори, а после идват с "компетентното" си мнение за "квалификацията" на преподавателите (разбира се има и много изключения и не искам да обидя никого с това) . За проф. Стефана Димитрова ли имаш нещо да кажеш или за покойната вече професор Филкова, които са просто ненадминати в своята област и то не само в България. Като имаш какво да кажеш недей така обобщаващо , еми кажи направо имена, за да можем да чуем и други "компетентни" мнения на колеги.
« Последна редакция: 22.02.2008, 15:24:21 от Ivan_Ivan »
Активен

imvera

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 107
Re: За тези,на които им пука
« Отговор #13 -: 22.02.2008, 20:47:08 »

Обръщам се към девойчето ММ,която,по всичко личи,не е и приближавала Руската катедра,освен да погали навъртащото се наоколо куче.Миличка,имам честта и привилегията да бъда обучавана от въпросните преподаватели и ти гарантирам за ерудицията на абсолютно всеки един от тях.База за сравнение имам-за да изпреваря въпроса ти-,тъй като това е второ за мен образование.
Активен

weedmactep

  • Гост
Re: За тези,на които им пука
« Отговор #14 -: 30.03.2008, 22:26:17 »

да поздравя колейката имвера. И аз заставам зад даскалите ви, въпреки че сам от БЕАЕ. Няма зна4ение. Важното е че в нашия университет работят наистина умни хора. А това не 4ак така с у4ещите. Даскала колежке, като те види, че не попиваш много много, и че гледаш с поразителен поглед  тип Медуза, какво искаш??? Да не си в 6 клас да ти наливат с фуния? Стягаи си дупето(не само с фитнес). Колеги, Уважаваите преподавателя си.
Активен

weedmactep

  • Гост
Re: За тези,на които им пука
« Отговор #15 -: 30.03.2008, 22:30:57 »

а за колежката дето говори нещо за грьцкия, абе.......... трябваше многоуважаемата от мен Доц.Д-р. Ст.Козарова да ти преподава, че да ти покаже какво значи начетен човек. Щеше да ревеш и да риташ и да си викаш: Господи колко съм тъпа. Ако не ми вярваш, мога д ате запозная с много мои колеги които са още 1 курс а ас заваршвам.....
Активен