argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Магистратура по клинична психология  (Прочетена 3027 пъти)

uporitata

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 27



Здравейте!
Интерисува ме каква бакалавърска или магистърска степен трябва да притежавам за да кандидатствам в магистърската програма по клинична психология?В решението на АС никъде не е опоменато това.
Активен
Искам да живея!Без значение колко,кога и къде.Искам,щом се обърна назад,да видя живота си такъв,какъвто аз съм искала да го направя.Искам да уловя всеки ценен миг.Да усетя всичко красиво и ценно навреме.А после ще го дам на теб!

Stoned Crow

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 102
    • IcoTheLong
Re: Магистратура по клинична психология
« Отговор #1 -: 22.07.2007, 22:06:43 »

хъ хъ хъ Само като гледам тази "Клинична психология", че са я пуснали във ФИФ а не в Педагогически факултет, където май трябва да й е мястото, мисля че е нормално да не са определили каква бакалавърска програма е нужна за да я запишеш. Предполагам, че е нужно нещо като "Материалознание", "Машинознание" или "Студена обработка на металите".

Бе в ПУ студентите трява да си взимат повече въздух. Едно че кислорода помага при правилното оросяване на съдържанието на черепната кутия, което води до взимането на пресонални решения, като да си "почиваш повече" примерно, друго - така се носи повече на алкохол, а "Животът е илюзия породена от липсата на алкохол".

Айде сос здраве

Ипоздрави на МОДЕРАТОРКИТЕ >>> Type O Negative - Black No. 1 !!!
Активен
A Bustle in Your Hedgerow

uporitata

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 27
Re: Магистратура по клинична психология
« Отговор #2 -: 23.07.2007, 13:14:41 »

хъ хъ хъ Само като гледам тази "Клинична психология", че са я пуснали във ФИФ а не в Педагогически факултет, където май трябва да й е мястото, мисля че е нормално да не са определили каква бакалавърска програма е нужна за да я запишеш. Предполагам, че е нужно нещо като "Материалознание", "Машинознание" или "Студена обработка на металите".

Бе в ПУ студентите трява да си взимат повече въздух. Едно че кислорода помага при правилното оросяване на съдържанието на черепната кутия, което води до взимането на пресонални решения, като да си "почиваш повече" примерно, друго - така се носи повече на алкохол, а "Животът е илюзия породена от липсата на алкохол".

Айде сос здраве

Ипоздрави на МОДЕРАТОРКИТЕ >>> Type O Negative - Black No. 1 !!!
хъ хъ хъ Само като гледам тази "Клинична психология", че са я пуснали във ФИФ а не в Педагогически факултет, където май трябва да й е мястото, мисля че е нормално да не са определили каква бакалавърска програма е нужна за да я запишеш. Предполагам, че е нужно нещо като "Материалознание", "Машинознание" или "Студена обработка на металите".

Бе в ПУ студентите трява да си взимат повече въздух. Едно че кислорода помага при правилното оросяване на съдържанието на черепната кутия, което води до взимането на пресонални решения, като да си "почиваш повече" примерно, друго - така се носи повече на алкохол, а "Животът е илюзия породена от липсата на алкохол".

Айде сос здраве

Ипоздрави на МОДЕРАТОРКИТЕ >>> Type O Negative - Black No. 1 !!!
хъ хъ хъ Само като гледам тази "Клинична психология", че са я пуснали във ФИФ а не в Педагогически факултет, където май трябва да й е мястото, мисля че е нормално да не са определили каква бакалавърска програма е нужна за да я запишеш. Предполагам, че е нужно нещо като "Материалознание", "Машинознание" или "Студена обработка на металите".

Бе в ПУ студентите трява да си взимат повече въздух. Едно че кислорода помага при правилното оросяване на съдържанието на черепната кутия, което води до взимането на пресонални решения, като да си "почиваш повече" примерно, друго - така се носи повече на алкохол, а "Животът е илюзия породена от липсата на алкохол".

Айде сос здраве

Ипоздрави на МОДЕРАТОРКИТЕ >>> Type O Negative - Black No. 1 !!!


Поне ти благодаря за коктейла от смях,явно тук никой няма инфо за тази клинична психология.Аз също се питам защо именно във ФИФ.. :headbang:?????Писаха за нея но се млъкна..нещо ми мирише че не може да се акредетира.Четох последните решения на АС нищо и там не споменават,за всички други психологии пише,тука пълно умопомрачение.. :-P Същата специалност я вкарват тази година и във Великотърновски университет ала и там гласността замря.. :-)
Активен
Искам да живея!Без значение колко,кога и къде.Искам,щом се обърна назад,да видя живота си такъв,какъвто аз съм искала да го направя.Искам да уловя всеки ценен миг.Да усетя всичко красиво и ценно навреме.А после ще го дам на теб!

svetpav67

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 27
Re: Магистратура по клинична психология
« Отговор #3 -: 25.07.2007, 18:35:54 »

ужасно тъпо е да се мъчиш да получиш смислена информация и тя да липсва!Браво,че имате чувство за хумор,но на мен мн яко ми писна!Идва август,а още никой нищо не знае за клиничната психология - а аз смятам да тегля заем,за да си я платя,поне да знаех колко ще ми струва...и има ли я ,какъв е приемът,акредитирана ли е...смешни въпроси,но са ми важни.
Активен