argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Въпросче:С колко изпита можеш да запишеш новата година  (Прочетена 2077 пъти)

RCS

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 25

С колко невзети изпита можеш да запишеш новия семестър?
Активен
Силните мъже не коленичат,
другите коленичат пред тях,
силно мразят плачат и обичат
и не знаят що е страх!!!

Kelli_Mutu™

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2750
  • Юридически факултет
    • My photos

Здравей. Информация за зададения от теб въпрос може да видиш на следните адреси:

- http://forum.uni-plovdiv.bg/index.php?topic=1412.0
- http://forum.uni-plovdiv.bg/index.php?topic=2636.0

П.С. Ако обичате следващия път използвайте търсачката преди да пуснете теми, които вече са разисквани
Активен

RCS

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 25

Уважаема Кели,понеже съм завършил ФИСН,там се гледа броя на изпитите, които не си взел,ако имаш повече от два гориш.Доколкото разбрах от разгледаната информация,важно е да не те скъсат три пъти на един и същ.
Аз имам три невзети изпити,но аз не съм се явявал нито един път на тях. Май най-добре е утре да прескоча до инспекторката.
Активен
Силните мъже не коленичат,
другите коленичат пред тях,
силно мразят плачат и обичат
и не знаят що е страх!!!

RCS

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 25

Приятелю, обикновено се старая да коленича главно пред хубави жени :mmm:, но ще ти отговоря и на теб, т.к. възрастта ти те оправдава :hihi:! Та по въпроса- доколкото се сещам  някъде около инспектората беше записано, че следваща година можеш да запишеш ако не си взел ДО 2(ДВА) изпита, тоест в твоя случай гориш.
Активен
Силните мъже не коленичат,
другите коленичат пред тях,
силно мразят плачат и обичат
и не знаят що е страх!!!

А. Петров

  • Адвокат
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 627
  • Юридически факултет

Приятелю, обикновено се старая да коленича главно пред хубави жени :mmm:, но ще ти отговоря и на теб, т.к. възрастта ти те оправдава :hihi:! Та по въпроса- доколкото се сещам  някъде около инспектората беше записано, че следваща година можеш да запишеш ако не си взел ДО 2(ДВА) изпита, тоест в твоя случай гориш.

 :drunk: М-да-аа, трябва да се съглася с мнението на преждеговорещия :mmm:!!? Или с моето...?! Нещо се обърквам :-D!
Активен
...the WISH is father to the thought !!!

Kelli_Mutu™

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2750
  • Юридически факултет
    • My photos

Това, за което питате е уредено с решение на Факултетен съвет. С две думи:

- Всеки изпит трябва да се вземе в рамките на две години, иначе гориш.
- На един изпит не може да се явяваш повече от три пъти.
- Трябва да имаш най-много два невзети изпита, за да запишеш годината, иначе гориш.
Активен