argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 47   Надолу

Автор Тема: Молекулярна биология  (Прочетена 211960 пъти)

PA40

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 23
  • Spermoman
Re: Молекулярна биология
« Отговор #240 -: 18.01.2008, 17:46:23 »

Определено ще има много скъсани, но ако си знаеш математиката, никога няма да си затвори очите и ще ти напише такава оценка каквато си заслужиш. Ами успех студенти и 6 се изкарват лесно при него не само 2- ки, но както каза rotter дупе да ви е яко. Ние с него наистина освен жените обичаме много и математиката и физикохимията, винаги скачаме за 20 точки. Ако имате проблеми с тях може да помогнем  :-P
Активен

PAINKILLER

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 24
Re: Молекулярна биология
« Отговор #241 -: 18.01.2008, 18:03:51 »

Абе rotter е прав - Русев е пич,толкова си обича студентите,че ги иска на всички поправки  :-D Който не вярва ще повярва сам  :-P
Активен
АКО ТЪРСИШ СЪЧУСТВИЕ,СИ ПОПАДНАЛ НА ПОГРЕШНИЯ ЧОВЕК...НА ПОГРЕШНИЯ ВИД !!!

TIMONOV

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 146
Re: Молекулярна биология
« Отговор #242 -: 18.01.2008, 18:08:03 »

И не само на поправки и ликвидации ги иска редовно.Няма страшно 5-6 път се явите ще го вземете
Активен

PA40

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 23
  • Spermoman
Re: Молекулярна биология
« Отговор #243 -: 18.01.2008, 18:09:08 »

Така е Тропчо ти най- добре го знаеш това, ти си зубар от класа но някои път ти трябва и чудо за да вземеш някои и друг изпит пример математика  :-D
Активен

PAINKILLER

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 24
Re: Молекулярна биология
« Отговор #244 -: 18.01.2008, 18:12:20 »

pa4o аз останах нарочно чак до ликвидация бе,защото ми харесва математиката  :-D пък и ако не са те късали к'ъв студент си  8-)
Активен
АКО ТЪРСИШ СЪЧУСТВИЕ,СИ ПОПАДНАЛ НА ПОГРЕШНИЯ ЧОВЕК...НА ПОГРЕШНИЯ ВИД !!!

rotter

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 53
  • Лаб. пази се идвам!
Re: Молекулярна биология
« Отговор #245 -: 18.01.2008, 18:18:55 »

Мдам колеги дам няма защо да се плашите те ликвидационните сесиии са за това PAINKILLER реши да са пробва и след 2:0 за математиката на ликвидация боцна красив гол и обарна положението с така желания хетрик "3"  :-D Спокоино колежке ще се убедиш сама колко е лесна математиката с нас на изпита имаше едни хорица дето бяха четвърта година а си влачеха изпитчето  :hihi:
Активен
Защо да станв по лесния начин след като може да стане по трудния!

rotter

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 53
  • Лаб. пази се идвам!
Re: Молекулярна биология
« Отговор #246 -: 18.01.2008, 18:22:03 »

Забравих да спомена за господин токов  :bravo: PA4O ако искаш сподели идеи с заичетата относно физиката и тя ти се отдаваше даже постоянно ти говореше на ушенце  :bow: Колегии сесията е тежка не се отдаваите на мързела  :haha:
Активен
Защо да станв по лесния начин след като може да стане по трудния!

PA40

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 23
  • Spermoman
Re: Молекулярна биология
« Отговор #247 -: 18.01.2008, 18:26:44 »

Определено е тежка сесия аз си спомням как бях се затворил в мойта стая и като зомби се назлобвах на математиката и чат пат майка ми подхвърляше някоя и друга чиния с манджа. Определено не трябва да се отдавате на мързел защото бързо ще свърше пребиваването ви като студенти В ПУ, но не се претисняваите има обяви за чистачи и пазачи в унито  :-D
Активен

rotter

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 53
  • Лаб. пази се идвам!
Re: Молекулярна биология
« Отговор #248 -: 18.01.2008, 18:29:25 »

Както беше споменато в една лекция то молекулярната биология не е като носенето на въглища   :rock:
Активен
Защо да станв по лесния начин след като може да стане по трудния!

PAINKILLER

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 24
Re: Молекулярна биология
« Отговор #249 -: 18.01.2008, 18:31:53 »

Но с допълнението,че неуспелите молекулози имат бъдеще в минната промишленост  :-D
Активен
АКО ТЪРСИШ СЪЧУСТВИЕ,СИ ПОПАДНАЛ НА ПОГРЕШНИЯ ЧОВЕК...НА ПОГРЕШНИЯ ВИД !!!

rotter

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 53
  • Лаб. пази се идвам!
Re: Молекулярна биология
« Отговор #250 -: 18.01.2008, 18:35:30 »

При нас нямаше безславно загинали още в първи семестър ама може да ни поправите  :evil:
Активен
Защо да станв по лесния начин след като може да стане по трудния!

PAINKILLER

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 24
Re: Молекулярна биология
« Отговор #251 -: 18.01.2008, 18:37:45 »

Мили колеги има и още една екстра - химията,PA4O е много на уше с нея  :heart:  бая играчка пада там ако не друго,то поне можем да правим фокуси на децата - как млякото става розово  :beer:  :-D
Активен
АКО ТЪРСИШ СЪЧУСТВИЕ,СИ ПОПАДНАЛ НА ПОГРЕШНИЯ ЧОВЕК...НА ПОГРЕШНИЯ ВИД !!!

MISSTY

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 379
  • Биологически факултет :-)
    • My home page
Re: Молекулярна биология
« Отговор #252 -: 18.01.2008, 19:43:14 »

Повече да не чувам думите - пазачи и чистачи на ПУ, че вече почвам да се депресирам  :-( :-( :-( аз пък мързела няма да си го зарежа ако ще и до 4 курс да влача някакви изпити  8-)  не смятам, че физиката го заслужава.  :-X :-X :-X
Активен

rotter

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 53
  • Лаб. пази се идвам!
Re: Молекулярна биология
« Отговор #253 -: 18.01.2008, 19:47:21 »

Либерален човек си  :-D Аиде ако станеш истински студен( демек нещо на поправка ) може да ти покажем и другата страна на молекулите   :hihi:
Активен
Защо да станв по лесния начин след като може да стане по трудния!

PA40

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 23
  • Spermoman
Re: Молекулярна биология
« Отговор #254 -: 18.01.2008, 19:52:43 »

Повече да не чувам думите - пазачи и чистачи на ПУ, че вече почвам да се депресирам  :-( :-( :-( аз пък мързела няма да си го зарежа ако ще и до 4 курс да влача някакви изпити  8-)  не смятам, че физиката го заслужава.  :-X :-X :-X

Ще се радвам да завършите успешно образуванието си, но не забравяите че дори и с образование на мол. биолог може да ви назначат като една спретната чистачка на лаборатория в ПУ. Аз винаги съм мечтал да бъда един образован пазач  :-D
Активен

PAINKILLER

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 24
Re: Молекулярна биология
« Отговор #255 -: 18.01.2008, 19:56:25 »

Физиката се взима със затворени очи колежке ;)  Kой говори само за чистачки,ами готвачките в стола съвсем ги забравихте и там има бъдеще  :wink: Поне няма да останем гладни  :-D
Активен
АКО ТЪРСИШ СЪЧУСТВИЕ,СИ ПОПАДНАЛ НА ПОГРЕШНИЯ ЧОВЕК...НА ПОГРЕШНИЯ ВИД !!!

marin2025

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1697
  • Прави добро ,пък каквото ще да става!
Re: Молекулярна биология
« Отговор #256 -: 18.01.2008, 20:00:21 »

аууу  никакви  генетично  модифицирани  храни  не  искам  в  стола!  само  пиле  върху  кисело  зеле  ,кюфтета  ,  пържоли,  и  супички  с   месо!
Активен
Всичко е любов

marin2025

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1697
  • Прави добро ,пък каквото ще да става!
Re: Молекулярна биология
« Отговор #257 -: 18.01.2008, 21:03:17 »

не  са мо че  е  добър----Тое  е  най,най , най-добрият!  не  само  гении  се  хранят,   ами  и  декани  и   ректора  също  ,храната  е  вкусна ,  разнообразна ,калорична  ,  каките  които  готвят  за   усмихнати ,закръгленки,  и   нещо  което  е  много   важно , не  е  скъпо  както  в   стола  на   Агрономическия    и  Хранително-вкусовия ! :#3: :#3: :#3: :beer: :beer:
Активен
Всичко е любов

MISSTY

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 379
  • Биологически факултет :-)
    • My home page
Re: Молекулярна биология
« Отговор #258 -: 18.01.2008, 23:34:47 »

Аз до сега да си призная не съм хапвала в студенски стол, но поне съм влизала - не ми харесва обстановката...просто все още не мога да свикна да ям по такива места, а след това за котенцето нямам абсолютно никакво желание.
Активен

Dennise`

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 235
  • Фитнесджия :)
Re: Молекулярна биология
« Отговор #259 -: 19.01.2008, 23:38:35 »

Ама разбира се ,аз точно нея имах в предвид , другите ми казаха!Просто не се и самнявам за нея ние по нищо не можем да вземем думата.Доц Русев май много ни е наредил нас по математика днес пред вас а?Обаче все пак ни даде заверки срещу написани формули.Иначе кво говори за нас?

Абе да ти кажа чесно хич не беше доволен от вас :) Бая на похвали на ваш гръб за което нямаме и нищо против де :) Ох сега с тая сесия ще ми се земе акъла...мъка ми е...първата сесия е най тежка...  :-X
Активен
А наздраве :D
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 47   Нагоре