argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Акаунт на windows  (Прочетена 6769 пъти)

Jack Johnson

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 704
  • Хора, пазете си здравето! То няма цена!
Re: Акаунт на windows
« Отговор #20 -: 07.08.2007, 11:17:39 »

А така след като не ги разбираш спри да пишеш по темата.

NeshtoSeSluchi,

Не знам какво нещо ти се е случило, но защо все си на контра? Ако си спретнете едно IT състезане templar ще те издуха, но как да го знаеш, след като не го познаваш?
Активен

NeshtoSeSluchi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 209
Re: Акаунт на windows
« Отговор #21 -: 07.08.2007, 11:25:47 »

А ти как го знаеш това след като не ме познаваш?
Активен
Форум на свободата в ПУ: http://smfc.xaxa.eu

Jack Johnson

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 704
  • Хора, пазете си здравето! То няма цена!
Re: Акаунт на windows
« Отговор #22 -: 07.08.2007, 11:27:55 »

А ти как го знаеш това след като не ме познаваш?

Чета между редовете! По начина, по който пишеш изпъкват много неща!

Един приятелски съвет - въпреки че явно си програмист и явно разбираш това-онова, в този форум има умни глави, които също като теб имат какво да кажат! Вслушвай се в тези мнения, може би кръгозорът ти ще се разшири!
Активен

NeshtoSeSluchi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 209
Re: Акаунт на windows
« Отговор #23 -: 07.08.2007, 11:35:44 »

Чета между редовете! По начина, по който пишеш изпъкват много неща!

Аз пък чета редовете. Може и ти да ги прочетеш вместо да се взираш в празните места.
Активен
Форум на свободата в ПУ: http://smfc.xaxa.eu

Sayos

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1366
  • The Dark side
Re: Акаунт на windows
« Отговор #24 -: 07.08.2007, 11:40:06 »

Аз не мога да издухам никой, щото съм ламер, ама да ви продухам всички на куп?
Активен

antoniy

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 723
    • http://antoniy.net/
Re: Акаунт на windows
« Отговор #25 -: 07.08.2007, 12:39:10 »

А ти как го знаеш това след като не ме познаваш?

Чета между редовете! По начина, по който пишеш изпъкват много неща!

Един приятелски съвет - въпреки че явно си програмист и явно разбираш това-онова, в този форум има умни глави, които също като теб имат какво да кажат! Вслушвай се в тези мнения, може би кръгозорът ти ще се разшири!

Г-н Давидов, можете ли дори за момент да спрете да гледате хората отвисоко и да се възприемате като неутралната и фундаментална истина, която трябва трябва да огрее навсякъде? :)
Активен
Too short signature limits.

Templar

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 460
  • Warrior of Faith
Re: Акаунт на windows
« Отговор #26 -: 07.08.2007, 13:19:24 »

Ванка, мерси за комплимента, но технологии като Дважа и .Net не са ми много понятни напоследък. Предпочитам класическите ЕП.

@cipher мисля че до момента дискусията се водеше много човешки. Ако съм засегнал някой с израза маже по регистрите, не мога да кажа, че съжалявам понеже като линукс програмист така и не схванах логиката на регистрите, макар че съм ги използвал за какво ли не при регистриране на приложения като сървизи и то без допълнителни програмки.

@NeshtoSeSluchi след като спориш за сървизи разгледай как работи самата технология отвътре, понеже признавам си незнам как става на .net, но когато съм правил сървиз апликейшъни на С съм изчел доста за това как става. Та за въпросната конзолна програмка и аз съм пробвал преди да стигна до извода, че е по-добре да си пренапиша апликейшъна читаво като сървиз.

Както и да е. Все пак ВИЕ сте хората от ФМИ "Най-умните, най-интелигентните, най-можещите". Ние такива като мен и Ванката сме като Sayos ламери.
Активен
Гледна точка към света: За миналото->оптимист. За бъдещето->реалист. С клиент над главата->песимист.
<===>
Templar Of Steel
Поздрави от
         The Bash Master Club

antoniy

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 723
    • http://antoniy.net/
Re: Акаунт на windows
« Отговор #27 -: 07.08.2007, 14:20:38 »

@templar, абе мани... Аз нищо не разбирам. Аз съм просто китарист и Линукс/БСД програмист. :) Може никой да не ме слуша като свиря на китара, може кучето ми да си е теглило куршума докато ме е слушало, но важното е, че ме кефи да дрънкам. :wink: Иначе онзи ден показах на баба един линукс и един сорс код на програма. Тя като я видя ми каза какъв голям програмист съм и как ще стана богат.  :wink: Да си призная от тогава спя много спокойно и сутрин съм отпочинал, готов за нови програми и готов да разказвам тази история отново и отново, и отново...  :-D
Активен
Too short signature limits.

Templar

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 460
  • Warrior of Faith
Re: Акаунт на windows
« Отговор #28 -: 07.08.2007, 14:36:24 »

Радвам се за баба ти. Моята като й покажа нещо и все казва, че това го е правила като хак на Правец 82, а аз за тия комп. дори и не съм чувал :-D :-D :-D
Активен
Гледна точка към света: За миналото->оптимист. За бъдещето->реалист. С клиент над главата->песимист.
<===>
Templar Of Steel
Поздрави от
         The Bash Master Club

Lil`Nigga

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 435
Re: Акаунт на windows
« Отговор #29 -: 07.08.2007, 18:42:49 »

Аз пък имам 2 подълнителни, ''ASP .NET Machine A...'' и ''SQLDebugger'', на кое ще се отрази, ако ги премахна?

Edit: Всъщност току-що прочетох за тях. Нито имам SQL сървър, нито програмирам на ASP .NET => Delete :)
« Последна редакция: 07.08.2007, 18:49:12 от Lil`Nigga »
Активен