argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: 1-ви курс Политология 2007/08  (Прочетена 32071 пъти)

Dulsi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 32
  • O, sancta simplicitas !!!
Re: 1-ви курс Политология 2007/08
« Отговор #80 -: 23.09.2007, 01:05:23 »

ама в 6 аудитория..това целият випуск или само факултетът, или специалността...?
Активен

PeTeTo

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 23
  • LP^ - ФИСН
Re: 1-ви курс Политология 2007/08
« Отговор #81 -: 23.09.2007, 08:27:56 »

Dulsi,  до колкото си спомням 6-та аудитория не е малка, но едва ли ще се побере целия випуск в нея, така че остават другите 2 варианта  :-P
Активен
East Clubbers - Walk Alone [eXtatic Remix].mp3

``MakiavelI``

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11
Re: 1-ви курс Политология 2007/08
« Отговор #82 -: 23.09.2007, 15:10:40 »

а какви са другите 2 вариянта зящото явно не съм в час  :-( ако не е в 6 аудитория къде ще е ?
Активен
Quo Vadis Domine?

Anck_Sun_Amun

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1616
Re: 1-ви курс Политология 2007/08
« Отговор #83 -: 23.09.2007, 15:25:47 »

срещата с декана е от 12:30h  в ректората в 6 аудитория  (поне аз така знам)
Търся за моя факултет кога ще е срещата,но никъде не намирам.Откъде си намерила тази инфрмация?
Активен

BoFFo

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 127
Re: 1-ви курс Политология 2007/08
« Отговор #84 -: 23.09.2007, 16:34:47 »

Не си мислиете че ще бъдете целият вупуск......дори полвината зала ще е празна ..може тази година да не е ..но...а долу на пертера има местоположението на всяка една зала и кабинет ..така че ... и ако не се оправите с теабелата .....с питане до Цариград се стига...... ...иначе не смятам че трбва да се притеснявате за такива глупости и да правите луд флоод тук...

Активен
fortuna favet fortibus

Dulsi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 32
  • O, sancta simplicitas !!!
Re: 1-ви курс Политология 2007/08
« Отговор #85 -: 23.09.2007, 21:29:53 »

ами не мога да знам с точност за 6 аудитория... и аз я знам колко е голяма, но не мога да си представя, че ще я отделят специално за нас едва ли сме им най-важните хора..  :-D
Активен

``MakiavelI``

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11
Re: 1-ви курс Политология 2007/08
« Отговор #86 -: 24.09.2007, 18:30:09 »

защо да не я отделят,кои мойе да са им по важни ( дано не се засегнат другите колеги) ама си е готина политологията :)
Активен
Quo Vadis Domine?

BoFFo

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 127
Re: 1-ви курс Политология 2007/08
« Отговор #87 -: 24.09.2007, 18:56:23 »

Колеги ако четете повече какво се пише тук ,ще ви е от полза и няма да е необходимо да питате такива въпорси ,сигурно в тази тема се каза околко 20 пъти ,че 6 аудитория декана ще дава встапителна реч за новите студенти приети в ФИСН ,не е отделно за политология нито за друга специалност а за целият факултет,след като декана поговори малко .. как факулетата е най-добрият така и така и така,ще ви похавали след това ще изплаши че всяка годиана се изключват над 300 студенти от ФИСН поради слаб успех и така (дори и да сбъракте стаята с на някои дируг факултет ,ще чуете същите неща) след това идват две момичета едната председател на факултета и човек от АСИЕК  и почват да ви говорят ,колко е готино да членувате един къде си и така ...нищо кои знае какво,ще минат да ви раздадът програмата,ако не сте си я взели или разбрали и ще ви кажат по живо и здраво...нито ще изпусните нещо кои знае колко ,но съм убеден че ще ви е интересно да отидете ,но не и да слушате ,горе долу ако в залата има 100 човека ще видите другите първокурсници и евентуално някои колега ,но това в всичко...а в Концерта зала ще е същотото с тая разлика ,че Рекотра  ще хвали целият Университет..може и да има някои разлика понеже след 1 месец са изборите и може някой кандидат -кмет да направи заоибоколен политически сондаж... :-)

 В случая май аз правя флоода понеже това съм ги писал няколко пъти ,ама или не ви се чете или пак си питате ...за по сигурно...
Активен
fortuna favet fortibus

LUCIFER

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 9
Re: 1-ви курс Политология 2007/08
« Отговор #88 -: 24.09.2007, 19:55:09 »

С питане до Цариград се стига.......  :wink:
Активен

Sofi^^^

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5
Re: 1-ви курс Политология 2007/08
« Отговор #89 -: 24.09.2007, 20:23:01 »

Ехо политолозите как сме,как е настроението преди началото на годината ? Видях че вече сте се резбрали и за кафенце след откриването  :D Определено ме бройте и мен  :-)
Активен

Никси

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 88
  • Искам само любовта ти ...
Re: 1-ви курс Политология 2007/08
« Отговор #90 -: 25.09.2007, 18:22:06 »

В крайна сметка, къде и в колко часа юе се чакаме?
Активен
" ... За моята любов стига и това, че ти живееш ... не зная, дори защо те обичам, аз зная само две хубави очи, в чието сияние душата ми потъва и се топи като восък ... "

BoFFo

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 127
Re: 1-ви курс Политология 2007/08
« Отговор #91 -: 27.09.2007, 11:53:34 »

Колеги ,трябва да почерпите ,няма да имате Английски при Ася Михайлова ,което е най-добрата ви новина в университета след приемането  :-D :wink:
Активен
fortuna favet fortibus

allaidaho

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 21
Re: 1-ви курс Политология 2007/08
« Отговор #92 -: 27.09.2007, 12:07:03 »

що се заяждате с Ася Михайлова, тя ми беше любимата преподавателка по английски, обясняваше, ее....взискателна е, но това е белег по-скоро към сериозното отношение към предмета й.  Иначе на протяжение на 4 години с добри впечатления останах, и английски малко или много го поддържах.
Активен

raitchev

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 468
  • Русе
Re: 1-ви курс Политология 2007/08
« Отговор #93 -: 27.09.2007, 12:07:25 »

Колеги ,трябва да почерпите ,няма да имате Английски при Ася Михайлова ,което е най-добрата ви новина в университета след приемането  :-D :wink:
Да, но ние (макро) имаме. И.. ся кво?
Активен

BoFFo

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 127
Re: 1-ви курс Политология 2007/08
« Отговор #94 -: 27.09.2007, 12:21:54 »

Проблема при Ася Михайлова не е един или два..Един от главните проблеми при нея е отношенито към студентите ,начина по -който се дръжи с тях,е арогантен и презителен,дори често обиждаше и то пряко.Начина на преподаване първо имаше голями изискавания ,а не може да ги покрие ,вярно ако имаш едно добро ниво на английски няма да имаш толкова проблеми при нея ,но имаше хора които знаят много малко английски или изобщо не са учили...и тези хора за два семестъра трябваше да се справят перфектно с 12-те времена и да по-нейни дума да научат 2000-3000 думи и други неща относно "изисквания"  и начина и и на преподаване ,където нямаше препокриване .... Оценяването е повече от субиктивно...общо взето според нея на всякъде е трагедия всичко е грешно и т.н ...понеже тя е преподавател и винаги може да намери нещо за което да се хване ... Има и още доста неща които мога да кажа ...но....в основни линии е това ...постояното и изтъкване за ограмния и интелкутален капацитет и глупостите които говори ,които и едно 13-15 годишно дете знаят че не така  също са големи проблеми....но радвам се ,че поне на някои му е харесало при Ася Михайлова.. :D
Активен
fortuna favet fortibus

LUCIFER

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 9
Re: 1-ви курс Политология 2007/08
« Отговор #95 -: 27.09.2007, 12:28:53 »

Колеги, коя е тази Ася Михайлова???
Активен

mariya

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 170
Re: 1-ви курс Политология 2007/08
« Отговор #96 -: 27.09.2007, 13:28:33 »

Колеги ,трябва да почерпите ,няма да имате Английски при Ася Михайлова ,което е най-добрата ви новина в университета след приемането  :-D :wink:
За сметка на това пък тази година маркетингът сме при нея :s:. Горките ние.
Активен

Skydreamer

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 16
Re: 1-ви курс Политология 2007/08
« Отговор #97 -: 27.09.2007, 14:23:50 »

Аз искам да питам на Английски 2 гр.  тази учителка Т.Торозова да не е Торозка Торозова  :-o  ???
Активен

Elena

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 80
Re: 1-ви курс Политология 2007/08
« Отговор #98 -: 27.09.2007, 14:27:48 »

Не е честно ! Това си е жива дискримнация ! Как така на едни политолози може да предава Михайлова, а на други не може !
Изобщо какви политолози ще станете без Ася !!!!  :-P

Всъщност главният проблем при нея е, че не е много добър педагог, не може да обяснява ясно и простичко, и хора, които и идея си нямат за какво говори се затрудняват много. Освен това лекциите и са пълен хаос ! Тръгне да говори за нещо, отплесне се е друго нещо, после каже, че това да не го пишем, тя после щяла да ни го разказва, после забрави, а ние сме длъжни да го знаем. Дава ни и едни доста кратички учебници, като 2 реда в този учебник са ти 3 теми за изпита !!!??? Можело е да си потърсим информация в интернет или в библиотеката, но според нея това, което тя ни давала било напълно достатъчно - а именно това са лекции, от които абсолютно никой не може да учи, дори и да е успял да запише всичко, доста кратичкият учебник и диктовките. Диктовките също са интересни, защото тя ни диктува разни неща, кой какво записал си е негова работа, после трябва да се превежат тези диктовки, които смея да отбележа предизвикаха дебат в асоциацията на американските писатели  - какво аджеба одначават тези глупости ....

Иначе лично според мен изискванията й не са толкова големи, то като си направищ грешка, тя си е очевидна сега какво да се прави, и теста не е толкова труден.....трудната част е това да се подготвиш за него при положение, че тя почти изобщо не ти помага за тази цел, и да и киснеш в лекциите е не само напълно безполезно, но и доста изнервящо...

...но не се притеснявайте свиква се  :-P

искрено пожелавам на политолозите Торозова да е по-добър преподавател, че не се знае на какво може да попаднете  :wink:
Активен

Skydreamer

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 16
Re: 1-ви курс Политология 2007/08
« Отговор #99 -: 27.09.2007, 15:03:39 »

Амм сега гледам програмата и така като гледам каде са сложени избераемите и английски 2-ра група да не означава,че има лекции и събота ?  :-o
Активен