argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Стига глупости - глей сега проблемацията!!!  (Прочетена 5696 пъти)

AeronHeart

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 58

Стига глупости - гледайте сега проблемация: имам спецкурс при Бърнев, ама му викам:
 - Яяяяя, професор Бърнев дайте матряли че да се подготвя за тоз изпит...
а той:
 - Ми нямам.
 - А я ми кажете някакви BG автори..
 - Ми няма.
 - А я ми кажете някакви US автори
 - Ми няма....
 - А я кажете некви RUS автори(тука ве4е почвам да се нерва щот не знам грам руски)
 - Ми няма
естествено моя следващ въпрос беше:
 - А вий ПРОФЕСОР бърнев откъде знаете за езиците за програмиране?
и оня шах и мат с пешката на Г4

Обаче проблемацията си остава, щот аз искам някаква оценка различна от 2 или 3 а не знам за какво става въпрос, така че
П О М А Г А Й Т Е ! ! ! ! ! ! !
става въпрос за сравнение на структурите от данни в различните езици за програмиране и евентуалните особености при ползване на всеки от езиците
Активен

AeronHeart

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 58

Whyyyyyyyyyyyy
Whyyyyyyyyyyyyyyy

nikoi li ne moje da mi help-ne we hora
bassi vii ni6tu li ne znaete we
vii za kvo u4ite infomatika we - tapanari
Активен

Jack Johnson

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 704
  • Хора, пазете си здравето! То няма цена!

   По принцип не се впрягам много, но когато някой ме нарече "тъпанр", или обиди майка ми на **рва ствам друг човек!

   И така, г-н Николай Самуилов, ако си бяхте направил труд да посетите поне една лекция на професор Бърнев щяхте да знаете, че всички въпроси ибхващат материя от ЛЕКЦИИТЕ. Автори има колкото искате, дори в нашата скромна библиотека.

   А ако си бяхте направил труда да си размърдате мозъчните гънки около ушната мида,щяхте да разберете, че оценката се формира въз основа на тест, писмено развиване на тема( задочно ) + евентуално втора тема, ако първата Ви е добре оценена.

   Но Вие явно сте от хората, които много не посещават университета без сериозна уважителна причина и имате лично отношение към всеки, който е изкарал малко повече от Вас на кандидат-студентския изпит и е влязал като "тъпанар", пардон "информатик".

   Не очаквайте да получите помощ, ако се отнасяте към хората така, не очаквайте, че ако някой има лекции би Ви ги дал просто ей така и изобщо не очаквайте подкрепа от "тъпанарите". Блейте си в стадото, пишете подобни постове и скоро ще разберем колко здрави са нервите на модератора!

    Въпреки това пожелавам на всички ФМИ-сти да прекарат едно незабравимо лято, на завършващите - успех по фронтовете с невзетите изпити, а на тези, които сега ще влязат - "Добре дошли! Улучили сте мястото, макар че има какво още да се желае!".

   
Активен

AeronHeart

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 58

Господин Иван Давидов, не съм искал да ви обидя но при положение че имаше 15 човека които бяха прочели темата и нито един отговор - какво да си помисля...
Явно не сте посещавали лекциите на професор Бърнев, но информацията която дава той е даста постна. а относно това че исках да напиша нещо повече тъй като с него съм говорил за специализация в БАН - това трябваше да е нещо повече от някакъв изпит. Както и да е, но вие казвате че има достатъчно инфо във библиотеката на университета - само да ви кажа - български автор който да е обхванал поне една трета от от езиците за програмиране - няма, чуждестранен автор който да е обхванал всички - също няма. не знам дали знаете но е обявена и награда за написването на такъв труд. а относно обучението в пловдивки университет - явно не сте присъствали на една лекция в софийския за да видите разликата...

а относно модераторите на сайта нямам какво повече да кажа - на мен нали се сещате през къде ще ми мине ако ми махнат идента - просто не смятам че трябва да има такива теми от сорта на "как изглежда десктопа ви в момента" или " каква музика слушате" ама тва си е мое мнение.
 а за вас лично ще кажа - не се надувайте че учите " информатика" щото няма смисъл - учите "Информатика" в Пловдив.......
Активен

Jack Johnson

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 704
  • Хора, пазете си здравето! То няма цена!

   
Явно не сте посещавали лекциите на професор Бърнев...

   Когато фактите не са ти ясни, по-добре си мълчи!

   
а за вас лично ще кажа - не се надувайте че учите " информатика" щото няма смисъл - учите "Информатика" в Пловдив...

   Само да вметна, че ти учиш "Математика и Информатика" в Пловдив... какво повече да кажа!
Активен

AeronHeart

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 58

много "open"  без покритие си man. и ми пиши само в едната тема - не ми се прескача заради тебе от тема в тема. Само не те разбирам какво се надъхваш ама...
Активен

Jack Johnson

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 704
  • Хора, пазете си здравето! То няма цена!

   Стилът ти на писане ми напомня на мен самия преди две години и половина. Бях нахален, нахакан и с много големи претенции за много неща. Сега обаче нещата стоят по друг начин - видях доста неща, смея да кажа, че и доста научих! Сега дори ми е смешно като си помисля какъв "нахалитет" съм бил едно време!

   Няма да се правя на велик водач и да ти давам акъл, но повярвай ми, по този начин нищо няма да спечелиш, можеш само да загубиш бъдещата подкрепа на колегите си!

   Беше ми приятно да си поговорим, от моя страна темата е приключена!

   Пожелавам ти успех по време на следващите години на обучение във ФМИ!
« Последна редакция: 23.06.2005, 18:11:46 от Иван Давидов »
Активен

AeronHeart

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 58

Mnogo interesen reply ot 4ovek koito dori v icq se predstavq kato jena.
a moje bi naistina si...



   Hello my name is Ivan Davidov.
My ICQ number is 255624560 I'm a 21 years old female
Активен

JOKe`

  • Гост

AeronHeart : neznam za temata nishto a i nqma da govorq po neq dori neznam koi e tozi prepodavatel samo shte kaja idi ti v SU i opgledni ne kak se provejdat lekciite vij otnoshenieto na prepodavatelite kam studentite ta dori i otnosheniqta mejdu samite studenti mi moga da ti kaja che as v nikakyv sluchai neiskam da ucha tam.
a i ako neshto iskash da kajesh s "neuchite informatika a informatika v plovdiv" moga da ti kaja che tiq deto uchat v SU polovinata ot poznatite mi sa hal haber taka che ne miastoto opredelq kakyv shte stanesh a ti samiq.
Активен

AeronHeart

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 58

Най накрая да ми пише и някой от модераторите -- JOKE вий сега поне според мен обучението в СУ е по - добро от обучението в ПУ. Няма място за сравнение, няма и смисъл от тък да подхващаме темата, защо тогава не уча в СУ и т.н., но като стана въпрос за отношението на преподавателите - ти мислиш че то е различно в нашия университет?... аз не мисля така - при нас също има някои много нагли които се държат с нас все едно сме не студенти, ами някакви отрепки. даже ми даде добра идея за нова тема във форума, хехе
Активен

JOKe`

  • Гост

moje da ima takiva.. (1) .. i as sam donqkade saglasen za 1 ama inache sym super priatno iznenadan ot otnoshenieto na prepodavatelite nenzam men mi haresva  ne bqh ochakval takova neshto chestno kazano spored men Universiteta e nai dobroto miasto za uchene na neshta a ne uchilishte ili kyshti.. .
kolkoto do sofiiskiq AMI DA tuk e po dobre i go kazvam seriozno takiva neshta sam chuval za SU
v SU ima samo 2 neshta koito sa po dobri
1voto) postoianno idvat firmi i predlagat rabota/obqvi na studenti za staj i etc.
tova nqma kak da stnae tuk poradi prostata pri4ina che ima malko firmi
i 2ro )ima postoianno intenzivni kursove kakto i izbiraemi kursove bez ogranichenie na broikata v lekcionen stil .. primerno Osnovi na linux koito beshe tuk tozi semestar ebshe super ama beshe za 20 choveka apak v sf sashtiq kurs 1:1 e bil za 150-200 choveka i to sa go vodili 4-5 prepodavatelq a tuk sa 2 ? zashto zashtoto na nikoi ne mu se goovri za 20 choveka ot koito pone 5 nikoga ne idvat i ostavat 15 ako ne i 10... drugo e da govorish na 50.. inache se edno govorish na viatara
ta kato izkliuchim tiq 2 neshta obuchenieto,otnoshenieto, znaniqta programata, TRIMESTRITE, i vsichko ostanalo opredeleno e po dobro !
kazvam Trimestrite shtoto sa mnogo po iaki i udobni ot semestri i da ne zabravqme tova che imame popravka vednaga sled izpita koeto e nai nai nai iakoto neshto ako nqmahme takova neshto as primerno nqmashe da mina i 1vi kurs.
Активен

Kas

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 46

AeronHeart, как очакваш някой да ти помогне като пишеш такива глупости и обиждаш читателите на този форум. Ако така се отнасяш и с приятелите си, едва ли ще ти останат много приятели! А относно ФМИ - ти явно не го посещаваш много често и изобщо нямаш ясна представа как стоят нещата в действителност. Поучи се от хората, които си направиха труда да отговорят на този пост!
Активен

Jack Johnson

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 704
  • Хора, пазете си здравето! То няма цена!

Mnogo interesen reply ot 4ovek koito dori v icq se predstavq kato jena.
a moje bi naistina si...

   Уважаеми г-н Декан,

   Имайки предвид гореизложените постове на AeronHart и особено последния му пост, моля да забраните на потребителя с този прякор достъпа до форума на ФМИ.

   Моля за това действие, позовавайки се на конституционното си право на защита на личното ми достойнство:

   Чл. 32. (1) Личният живот на гражданите е неприкосновен. Всеки има право на защита срещу незаконна намеса в личния и семейния му живот и срещу посегателство върху неговата чест, достойнство и добро име.

   Винаги съм бил на мнение, че човек трябва да защитава правата си, ето защо постъпвам така!



   Г-н AeronHart,

   Полседният Ви пост за пореден път доказа колко елементарно е мисленето Ви! Но Вие сте млад и имате време да разберете и осмислите грешката си! Затова Ви предлагам да се извините за нанесена от Вас обида, при което аз няма да предприема по-нататъшни юридически действия срещу Вас!

   Под юридически действия разбирайте факта, че Вие публично ме обидихте и ако в срок от 168 часа ( една седмица ) не публикувате извинението си, ще подам оплакване срещу Вас и ще заведа съдебно дело за нанасяне на неимуществени вреди в неопределен размер!

   Изобщо не се мислете за толкова недосегаем, за колкото се мислите! Нека Ви припомня, че на сървърите на ФМИ се пази информация за Вас, която може да докаже, че точно Вие сте публикували гореспоменатите обидни постове!


   Изобщо ако всеки не започне да се бори за прават си, никой няма да му ги защити. Тук въпросът не е колко съм обиден, по-скоро въпросът е приницпен, но въпреки това аз държа на думата си и ако не получа извинение в публичен електронен вид в този форум, ще постъпя така, както написах по-горе!

   Искрено се надявам за в бъдеще добрият тон в този форум да се спазва!
« Последна редакция: 24.06.2005, 16:31:19 от Иван Давидов »
Активен

TeeRexX

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 739
  • изпратете ми анонимно пари в плик :)
    • www.myspace.com/teerexx

idiot, ne se li seti da pita6 Google?
tam pi6e vsi4ko
Активен

AeronHeart

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 58

ХА ХА Ха,
господин Иван давидов - явно не знаете че тъй като сте оставили личното си ICQ в данните на своя юзърски акаунт - това автоматично става публично достояние и аз просто съм наблегнал на някои части. За извинение не може и да става въпрос, а мога да ти кажа че аз мога да търся извинение защото вие ме обиждате публично - интернет форума е публично място.
А за това дали сте се писали като ЖЕНА в някакъв чат мен лично не ме Е*Е.
Активен

Райчо Мукелов

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 486
  • I snuggle with subwoofers
    • HULTIG - Human Language Technlogy and Bioinformatics Interest Group

ХА ХА Ха,
господин Иван давидов - явно не знаете че тъй като сте оставили личното си ICQ в данните на своя юзърски акаунт - това автоматично става публично достояние и аз просто съм наблегнал на някои части. За извинение не може и да става въпрос, а мога да ти кажа че аз мога да търся извинение защото вие ме обиждате публично - интернет форума е публично място.
А за това дали сте се писали като ЖЕНА в някакъв чат мен лично не ме Е*Е.
Ти по принцип ли си толкова заядлив, или просто сега ти е изпушила китарата?
Активен

AeronHeart

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 58

http://chromaproject.hit.bg/untitled.JPG
тук е принт скрийн на icq-to
Активен

Райчо Мукелов

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 486
  • I snuggle with subwoofers
    • HULTIG - Human Language Technlogy and Bioinformatics Interest Group

http://chromaproject.hit.bg/untitled.JPG
тук е принт скрийн на icq-to
И сам се досещаш, че нямах в предвид достоверноста на информацията, а твоето отношение към хората.
Активен

AeronHeart

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 58

ae nqma e brat - prosto mi e sme6no kak moje da se pi6at takiva gluposti ...
Активен

Райчо Мукелов

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 486
  • I snuggle with subwoofers
    • HULTIG - Human Language Technlogy and Bioinformatics Interest Group

Да, тая тема щото не се напълни и тя с глупости  :-o
Активен