argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: филиал Пазарджик?  (Прочетена 5597 пъти)

dhdf

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
филиал Пазарджик?
« -: 23.08.2007, 12:54:59 »

Искам да попитам някой знае ли дали ПУ има филиали в Пазарджик и ако има какви са те? Въобще в Пазарджик може ли да се учи висше образование???
« Последна редакция: 23.08.2007, 13:34:53 от Kelli_Mutu™ »
Активен

milenka

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 67
Re: ?
« Отговор #1 -: 23.08.2007, 13:26:13 »

В Пазарджик имаше до преди година-две педагогически колеж към ПУ,но го закриха и сега ПУ ползва сградата за обучение по някои специалности.
Активен
Да живеят блондинките!

Kelli_Mutu™

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2750
  • Юридически факултет
    • My photos
Re: филиал Пазарджик?
« Отговор #2 -: 23.08.2007, 13:38:31 »

Виж темата тук: https://forum.uni-plovdiv.bg/index.php?topic=4362.0

П.С. Би било добре, ако преди да пуснеш тема използваш търсачката. Правя компромис, че не я изтрива. Освен това е добре темата да има ясно заглавие. Някои хора даже и да имат инфото, което търсиш може да не отворят просто една въпросителна, нали така?!
Активен

dhdf

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Re: филиал Пазарджик?
« Отговор #3 -: 23.08.2007, 13:40:14 »

Е да ама съм пуснала вече търсачката и мисля че тук има хора които могат да ми отговорят за това и тук пиша.Нямах намерение да се заяждам а ето че ми отговориха вече.
Активен

N_di

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Re: филиал Пазарджик?
« Отговор #4 -: 23.08.2007, 16:59:17 »

Пазарджик е обслужващо териториално звено на ПУ "П.Хилендарски". Използва се единствено сградата за обучение на определени специалности. Преподавателите са всички от ПУ. Откриването на учебната година ще бъде в новата сграда на ПУ в Пловдив. Пък какво му е на Пазарджик, при условие, че обучение, диплома и т.н. е от ПУ?
Социални дейности ли сте приет?
Активен