argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Поправки???  (Прочетена 2590 пъти)

friend_ka

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 17
Поправки???
« -: 25.08.2007, 14:52:47 »

Някои знае ли как преминава една поправка по "Увод във философия" при Ина Николова и  Аспарухов!И Наистина ли много късат и на поправките?Предварително благодаря!
Активен

dobrika

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 134
  • Аз съм кльощавият на младини :-)))
    • Student council
Re: Поправки???
« Отговор #1 -: 26.08.2007, 14:09:51 »

Ами за Ива Николова не знам, защото не съм бил на поправка при нея. Но общо взето зависи от настроението, в което я хванеш. Така че... повечко късмет пожелавам.  За Аспарухов само добри неща мога да кажа. Има си проблеми и той човека, но никога това не се е отразило на отношението му към студентите. Знам, че на изпита си изисква независимо дали е поправка или не.
Активен
"It's goog to touch the green green grass of home!!!"-Tom Jones

friend_ka

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 17
Re: Поправки???
« Отговор #2 -: 26.08.2007, 16:23:11 »

Разбирам,че изпит се взима взависимост от настроението на преподавателите,което е много жалко :-(.Че ще седнем и ще четем спор няма,но е гадно,че това дали ще си вземеш изпита не зависи от това колко си чел,а от това в какво настроение е изпитващият.   Благодаря за отговора!   И МНОГО КЪСМЕТ на всички,които имат поправки! :-)
Активен

dobrika

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 134
  • Аз съм кльощавият на младини :-)))
    • Student council
Re: Поправки???
« Отговор #3 -: 27.08.2007, 10:00:40 »

Хей, не ми изопачавай думите. Говоря ти за конкретните преподаватели, за които питаш и то това с настроенията се отнася само за единия от тях. Нито познавам всички преподаватели в катедрата по философия, нито имам достатъчно информация, че да ги коментирам по този начин. Просто имма впечатления достатъчно от тези двамата. Ти си чети, а си мисля, че няма да имаш проблеми!!!
Активен
"It's goog to touch the green green grass of home!!!"-Tom Jones

friend_ka

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 17
Re: Поправки???
« Отговор #4 -: 27.08.2007, 11:12:27 »

Аз не се опитвам да изопачавам думите ти!Просто споделих едно мнение!Естественно,че това не се отнася за всички преподаватели,но според мой наблюдения има и такива :-(! А що се отнася до четенето,то е ясно,че учим,така че дано наистина нямаме проблеми!  :-)
Активен

friend_ka

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 17
Re: Поправки???
« Отговор #5 -: 06.09.2007, 11:47:37 »

Е,вече можем да кажем как точно минава поправката по "Увод във философия"!На самия изпит дойде само Аспарухов-изтеглихе тема от конспекта,писахме около 20 минути и след това ни препитваше въпросчета пак от конспекта!Не беше трудно,за които е чел;))Нямаше скъсани!:)) :D Късмет на всички,които имат още изпити;))
Активен