argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Дата по граждански процес?  (Прочетена 1555 пъти)

fanita

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 29
Дата по граждански процес?
« -: 31.08.2007, 16:52:24 »

Привет, колеги!
Знае ли някой от Вас сали скоро ще да има дата за ГПП, тъй като аз съм от София и ми е трудно да ходя често до Ректората, за да питам в канцеларията...
Активен

Dana_Scully

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 16
Re: Дата по граждански процес?
« Отговор #1 -: 04.09.2007, 10:41:32 »

Здравей!
Дати за поправителна сесия по граждански процес има само напролет (т.е академична 2007-2008г.)! Тъй като става въпрос за 5-ти курс, идеята е да се дава възможност всички студенти да си вземат изпитите от последния семестър наведнъж, с много кратък интервал между поправките, за да имат възможност да се явят на дървавни изпити през същата академична година.

Относно датите за поправки, не е необходимо да питаш всеки път в ректората, цялата информация се поддържа и онлайн на адреса на ЮФ на ПУ: http://law.uni-plovdiv.bg/.

Надявам се тази информация да ти е от полза и съжалявам, че си изпуснала шанса си за явяване на ГПС тази година.
Успех напролет!
Активен
Time conceals a secret benevolence returning us what we have lost by the Wisdom and the Memories.

fanita

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 29
Re: Дата по граждански процес?
« Отговор #2 -: 11.09.2007, 16:21:35 »

Благодаря много, колега!
Истината е, че моя случай е малко по-сложен - аз съм със задочна форма на обучение, т.е. 6-годишен срок на обучение, но съм прекъсвала за една година поради бременност, после с малко бебе е малко трудно - явих се на облигация юни месец и ми остана само ГПП... После - държавни, за които много се надявам да отпадне казуса като летва за допускане :)
Всичко хубаво ти желая :)
Активен

Dana_Scully

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 16
Re: Дата по граждански процес?
« Отговор #3 -: 17.09.2007, 19:15:38 »

Мерси - Подобно за хубавите пожелания, само хубави неща и на теб пожелавам занапред!
На посочения линк качват информация както за редовното обучение, так и за задочното, така че лесно ще се информираш и няма да пропуснеш възможността да се явиш на последния "любим" изпит на студентите по право - гражданския процес! Всъщност, не е толкова страшен, трябва просто да си отделиш повечко време, за да се подготвиш както трябва и след това - напред към шестиците!
Успех още веднъж и приятно четене!
Активен
Time conceals a secret benevolence returning us what we have lost by the Wisdom and the Memories.