argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Колеги от Стопанско управление (редовно)  (Прочетена 9093 пъти)

fesko

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 31

Здравейте и от мен, по-млади колеги :) Аз съм един по-възрастен ваш колега, малко по-голям съм, защото идвам след друга специалност :) Живот и здраве, след месец ще се опознаем. Иначе няма да се плашите, който не е влязъл - той не е завършил. Поздрави на всички :)

а,ние не че се плашим,просто сме едновременно и малко любопитни и малко незнаещи какво ни чака....то май всяко ново начало е така :roll:  и м/у другото мн се радвам че се включихте,колега....от Пловдив ли сте :-)

Не, от Сливен, но от 2-3 години съм в Пловдив :)
Активен
Правете война, а не любов!.. Ъъъ.. Май не беше така :)

didinci

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5

Ами предполагам, че някъде в началото на другата седмица трябва да стане  :-)
Активен

Maybelline

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 24

Аха:) Ми тогава,ако можем дотогава да организираме нещо.Дано да стане,че и ти да дойдеш  :-)
Активен

soky

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8

Аз пък съм от Пазарджик ама аз на всеки 5 мин мога да дойда до Пловдив. Такаче и мен можете да ме включите в организацията  :-P А иначе скайпа ми е sokyyy7075
« Последна редакция: 09.09.2007, 12:33:32 от soky »
Активен

sonita

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 22

Колеги, правя едно съобщение: На 14-ти септември (петък) от 18:30ч. на пощата (под часовника) се събираме всички на скромна среща  :drunk: Който има възможност и желание да идва :rock: 

P.S. Дано се съберем повечко,а пък който не може,ще направим още едно събиране точно на 29ти :wink:    Пишете тези,които ще идвате,за да знаят организаторите Sonita и Maybelline :-)
Активен
Watch the stars!

eNsue

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 37
  • I'm so high -.^

(;~ здр :-P 1ви курс стопанско управление  :makeup:  явно ще се тормозим 4 години ;) като гледам нямате търпение ;p дайте някакъв skype

 skype account - eNsue
« Последна редакция: 10.09.2007, 07:14:05 от Kelli_Mutu™ »
Активен
Shot of Jack with an Ensure chaser and Go Play :.

fesko

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 31

Моят скайп е veso_g, който има питания - да пита :)
Активен
Правете война, а не любов!.. Ъъъ.. Май не беше така :)

Petnoto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 40

Е ще става от рано купона при вас редовниците!!! :wink:
Активен
Изяш Бобър,запази дръвче!!!(((((:

Maybelline

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 24

Охо,ще се тормозим и още как  :-D Надявам се да успеете да дойдете в петък  :-) Моят skype e - flower_girl9885
Активен

didinci

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5

Е, аз утре ще съм в Пловдив, така че първата среща явно ще я пропусна... нищо, по-нататък  :-)
P.S. skype - didit0 който има желание може да пише  :-P
Активен

wild_witch

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

вижте исках да се регна тук защото търся едно момиче
тя завърши 2007 тази специалност и се казва таня иванова исках да я намеря или поне снимката ми трябваше,но незнам къде
ако можете да ми помогнете мерси

Активен

sonita

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 22

вижте исках да се регна тук защото търся едно момиче
тя завърши 2007 тази специалност и се казва таня иванова исках да я намеря или поне снимката ми трябваше,но незнам къде
ако можете да ми помогнете мерси



ами тук едва ли ще можем да ти помогнем,просто защото сме само зайци :hihi: и не познаваме все още никой по-голям,макар и от нашата специалност....може би ще трябва да се поразровиш из другите теми(та дори и малко по-старичките) и там също да пишеш....все някой трябва да я познава,нали :-) успех :y:
Активен
Watch the stars!

wild_witch

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

мерси душице,би трябвало да я намеря,въпреки че последната ни среща беше тякато завърши един технимкум всофия 1999, а аз 2002
пожелавам успех на всички тук от тази специалност,е и не само де
:)
 :wink:
Активен

SLAYS

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 42

И сега ще имали среща утре  или не и кой ще идва
Активен

sonita

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 22

И сега ще имали среща утре  или не и кой ще идва
Дааа,естествено че ще има среща :wink: всичко си остава така както съм написала....май не се очертава да сме много хора,но пък какво от това,не е нужно да сме много,за да ни е весело 8-) 
Аз и Maybelline (със сигурност сме на линия), ти, мисля че и soky..друг май не се е обадил...ако бъркам нека ме поправи :-)
Активен
Watch the stars!

Petnoto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 40

Ей редовноците как мина срещата бе...май малко малко бяхте,а щом няма никакво мнение след нея явно нещо.... :-)разправяйте..
Активен
Изяш Бобър,запази дръвче!!!(((((:

eNsue

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 37
  • I'm so high -.^

Срещата беше бомба (;~ интимна на свещи  :makeup: само презервативи нямахме  :hihi: ...за първа среща  :y:

hf  :#1:
Активен
Shot of Jack with an Ensure chaser and Go Play :.

sonita

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 22

Срещата беше бомба (;~ интимна на свещи  :makeup: само презервативи нямахме  :hihi: ...за първа среща  :y:

hf  :#1:
Прав е, на моменти малко е преувеличил :-D  но иначе като за първа среща мисля че беше супер :sun:
Активен
Watch the stars!

Maybelline

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 24

Живеем наистина,докато можем,че малко ни остана.Ама недей така да ни стряскаш  :-o Вдъхни ни малко кураж  :-P
Активен

eNsue

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 37
  • I'm so high -.^

 8-) макар че не фанах нищо от написаното по-горе ... все пак ще ти дам утешителна награда  :rock: :#3:
Активен
Shot of Jack with an Ensure chaser and Go Play :.