argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Колеги от Стопанско управление (редовно)  (Прочетена 9101 пъти)

sonita

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 22

Реших и аз най-накрая да пусна тема за поредната специалност във ФИСН :roll: Бъдещи колеги тук е нашето място...Пишете както за вас,така и за специалността,която сте избрали и която ще учим 4 години от нашия жовот :-) Тук е мястото всеки от курса да научи нещичко за своите колеги от тази прекрасна специалност :-)
Активен
Watch the stars!

Maybelline

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 24

Ей,здравей!Наистина е добре да се опознаем-все пак 4 години ще сме заедно:)Аз след дълги размисли се записах стопанско управление,иначе преди това исках много психология,но сега въобще не съжалявам!
Активен

didinci

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5

Здравейте и от мен  :-) Аз пък първоначално исках маркетинг, но на 1во класиране ме приеха стоп. упр. и реших да се запиша. Мисля, че няма да съжалявам  :-)
Активен

sonita

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 22

Maybelline,и аз страшно много исках психология..тва си ми беше мечта още от гимназията,но ккато видях,че на първо класиране са ме приели стоп.управление (което ми беше второ желание),разбрах че тва е моето призвание :-) и изобщо нито за секунда не се замислих....вярно,че изневерих на детската си мечта,но в този случай разумът си каза думата :roll:
Активен
Watch the stars!

Maybelline

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 24

И при мен беше така-толкожа много исках психология,но мисля,че призванието наистина ни е стопанско управление:) Иначе при мен нещата бяха така,че балът ми беше 34.8 и тожа беше минималният бал и на ст. и на психологията,а стопанското управление ми беше на 3-то място,а психологията на първо и отидох да говоря защо не съм приета психология и се оказа,че не са ме вписали,че съм карала говорни и комуникативни способности.Бях да говоря със заместник-ректора и в крайна сментка каза,че ще ме прехвърли психология автоматично,ако му донесе квитанциите,където съм си платила за изпитите и имах 1 ден да реша и в крайна сметка реших,4е стопанското управление ми е на късмет:)А пък и за съжаление психологията няма много голяма реализация в България.А иначе мечтата ми беше журналистика,но тъй като в Пу-то няма,а не исках в София и се отказах
Активен

sonita

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 22

xexe,аз също имах бал 34.8,и при мен беше почти същия сценарии,само че учителката ми по частни уроци ме светна,че само на 20 души от всички явили се на говорни им са се изгубили ония бележки..и тогава осъзнах,че тва може би е някъв знак от съдбата и така....и сега вече сме колежки :rock:
Активен
Watch the stars!

Maybelline

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 24

Xaxaxaxa,какъв късмет само :-D значи съм била от тези 20,ама пък така стана за добро.Съдбата си знае работата  :wink:
Активен

sonita

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 22

Напълно си права :-)
Активен
Watch the stars!

Maybelline

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 24

Ще е хубаво и другите ни колеги да се включат и да се запознаем с повечето още тука  :wink: Това е една добра възможност за нас,да се опознаем по-добре  :-) :-) :-)
Активен

soky

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8

да наистина ще е добре ако могат и др да се включат  :-P
Активен

sonita

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 22

хайде бъдещи управленци,директори,мениджъри и прочие....ако нямате рег.правете и да заформим нещо тука 8-)
Активен
Watch the stars!

soky

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8

а вие колежки защо не си дадете скайповете за да можем повече да си поговорим  :-P
Активен

SLAYS

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 42

аз мислех направо на кафе, ако се съберем достатъчно колеги дето сме си от пловдив
Активен

Maybelline

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 24

Super!Tva e idealno! :-) Samo trqbva da se organizirame i da spretnem edno kafence  :-P
Активен

SLAYS

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 42

Трябва да разберем кои сме от Пловдив, soky и didinci , вие от къде сте
Активен

fesko

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 31

Здравейте и от мен, по-млади колеги :) Аз съм един по-възрастен ваш колега, малко по-голям съм, защото идвам след друга специалност :) Живот и здраве, след месец ще се опознаем. Иначе няма да се плашите, който не е влязъл - той не е завършил. Поздрави на всички :)
« Последна редакция: 06.09.2007, 03:31:50 от fesko »
Активен
Правете война, а не любов!.. Ъъъ.. Май не беше така :)

koliovez

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 50

хайде бъдещи управленци,директори,мениджъри и прочие....ако нямате рег.правете и да заформим нещо тука 8-)

хеххе,ама какви сте скромни:):)
Активен
Say what you mean,mean what you say!!!

sonita

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 22

Здравейте и от мен, по-млади колеги :) Аз съм един по-възрастен ваш колега, малко по-голям съм, защото идвам след друга специалност :) Живот и здраве, след месец ще се опознаем. Иначе няма да се плашите, който не е влязъл - той не е завършил. Поздрави на всички :)

а,ние не че се плашим,просто сме едновременно и малко любопитни и малко незнаещи какво ни чака....то май всяко ново начало е така :roll:  и м/у другото мн се радвам че се включихте,колега....от Пловдив ли сте :-)
Активен
Watch the stars!

didinci

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5

От Ямбол съм аз, но така или иначе трябва да идвам тези дни да си видя квартирата, така че може да се измисли нещо, да пием по едно кафе  :-)
Активен

Maybelline

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 24

Идеално,миличка! :-) Ти кога точно ще идваш в Пловдив?
Активен