argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Среща на Макроикономика I курс (2007/2008) - 30.09.2007  (Прочетена 8058 пъти)

raitchev

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 468
  • Русе

Срещата ще бъде на пощата (часовника, от страната срещу градската градина).
Ще се чакаме около 20:00. Всъщност точно тогава - да не се закъснява по много :)
Как ще се познаем още не знам. Но това не е почти никакъв проблем.
Хайде, който ще идва да се впише тук, че поне ориентировачно да се знае колко ще се съберем.
Активен

constantine

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 14

До 30-ти има още доста време ,иначе там съм  :y: :beer: :beer: :beer: :beer:
Активен

raitchev

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 468
  • Русе

Все пак да има нещо официално уговорено, че тук всеки е навит за среща, но нищо конкретно не се казва :)
А и ще е полезно - който не е имал време сутринта да отиде на откриването, ще научи нужната информация.
« Последна редакция: 07.09.2007, 22:25:32 от raitchev »
Активен

namuk

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8
  • д-р Айляк Джуров

Да бе има време до 30-ти, ама няма да усетя кога е дошло... Бройте и мене  8-) :beer:
Активен

indoneziq_

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 40
  • TaKe iT EaSy ! ;)

И мене  също  :-) :beer:
Активен
....

viar4eto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 179

offtopic: я! Райчев станал модератор на на нашата част от форума, браво бе честито! и да помагаш когато се налага  :D
Активен

raitchev

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 468
  • Русе

offtopic: я! Райчев станал модератор на на нашата част от форума, браво бе честито! и да помагаш когато се налага  :D
Разбира се. Нали това е идеята :)
Да те броим и теб, така ли?
Активен

viar4eto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 179

ааа не аз съм стара вече, а и не съм макро само си показвах радостта от това че си станал модератор  :-D
« Последна редакция: 11.09.2007, 11:32:35 от viar4eto »
Активен

Miroslav.Tomoff

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 312

Аз вече съм в плд, когато кажете съм навит за бира :) нека да е преди 30ти, а на 30ти пак  :evil: :beer: :beer: :beer: :beer:
Активен

tenderness_5

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 25
  • HOUSE MUSIC !
    • tilllate.com

 :-) някой знае ли кога ще изкарват програмата и ще я качат ли в интернет, защото в сайта на факултета о6те е само програмата за миналата година? аа и друг въпрос - някаква информация за транспортните карти от кога може да се ходи да се вадят че като знам к´ви  опашки стават и ми призлява :vomit:
чао от мен засега   :wink:
Активен

Miroslav.Tomoff

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 312

За програмата не се притеснявай :) има време и ще я разберем :) За картите мисля, че след 15ти септември, но може и да греша ;) Има една книжка от Студентски съвет, в която са описани всичките тия въпроси, но не знам защо не ни ги раздадоха като се записвахме, вероятно на 30ти или на 1ви ще дадат на всеки ;) Има ме на корицата даже  :haha:
Активен

katerina

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 55
  • Жените прощават само след като са наказали!!!!!

За картите май освен уверението, което ни дадоха като се записахме, ни трябва и студентската книжка!!!! И вече се изкарват на "Райко Даскалов" 45, което все още не знам къде е.... :-P :-)
Активен

Miroslav.Tomoff

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 312

Някъде на малката главна - http://bgmaps.com/map.asp?sid=9d177b2d920d7062bfeebffec34b8bb9&key=&keyid=&tplname=&size=5x4

Дайте да направим няква среща другата седмица, преди 30ти :)
Активен

tenderness_5

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 25
  • HOUSE MUSIC !
    • tilllate.com

аа сигурни ли сте че вече не се вадят в сградата срещу ПУ от другата страна на булеварда :roll:     офф тъкмо мислех да ходя по рано че после опашките от ученици и студенти са космически, ама ако трябва и студентската книжка...... ще почакаме :s: :-)
« Последна редакция: 17.09.2007, 19:21:21 от tenderness_5 »
Активен

Miroslav.Tomoff

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 312

Не сме сигурни ;)
Но за студентската книжка - 100% ти трябва ;) предполагам, че ако отидеш до ПУ и обясниш за какво става дума, ако са подписани, ще ти я дадат  :mmm: :-)
Активен

indoneziq_

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 40
  • TaKe iT EaSy ! ;)

Някъде на малката главна - http://bgmaps.com/map.asp?sid=9d177b2d920d7062bfeebffec34b8bb9&key=&keyid=&tplname=&size=5x4

Дайте да направим няква среща другата седмица, преди 30ти :)
Кога ?  :-) На  27-ми или 28-ми става ли ? :)
Активен
....

Miroslav.Tomoff

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 312

Що да не ;)
Активен

valeria_t

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 19

Ако някой иска да му дам учебници по Макроикономика,Геоикономика,Основи на Управлението- с отговорите за теста:))
Активен

Miroslav.Tomoff

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 312

Ще се събираме ли тия дни, бе колеги и колежки  :yawn:
Активен

indoneziq_

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 40
  • TaKe iT EaSy ! ;)

Крайно време е   :-) 28-ми как ви звучи?
Активен
....