argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: ДОКУМЕНТИ ЗА ОБЩЕЖИТИЕ?!  (Прочетена 10108 пъти)

V.I.P.

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 12
Re: ДОКУМЕНТИ ЗА ОБЩЕЖИТИЕ?!
« Отговор #20 -: 20.09.2007, 17:05:05 »

миналата година резултатите от класирането бяха излезли на 21ви , имаше ги също и на страницата н ПУ, за тази година не знам  :s:
:-)
Здравейте и от мен!!!
Искрено се надявам и тази година ПУ и модераторите на форума да публикуват незабавно информация за класирането за общежитията!
Ясно е, че тя касае хора, повечето от които са, обикновено, далеч от Пловдив и ... нали разбирате!?!?!?
Нека, все пак, някой се ангажира и каже КОГА СЕ ОЧАКВА ТОВА ДА СЕ СЛУЧИ, за да следим във форума!!!
Предварително благодаря!
Поздрави на всички и особено на евентуалните бъдещи съквартиранти! Дай, Боже!!! :-)
Активен
Правя, каквото мога и МОГА, каквото ПРАВЯ!!!

Milcco

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4
Re: ДОКУМЕНТИ ЗА ОБЩЕЖИТИЕ?!
« Отговор #21 -: 20.09.2007, 18:29:03 »

аз искам да питам кога и как мога да си избера за съквартирант няки познат които също е класиран.Моля някой ако знае да сподели. :-)
Активен

mariya_broken

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 10
Re: ДОКУМЕНТИ ЗА ОБЩЕЖИТИЕ?!
« Отговор #22 -: 23.09.2007, 14:27:05 »

Здравейте,аз сум одобрена за общежитие и на 25 ще ходя да се записван.Разбрах, че при записванрето можеш да си избереш в кое общежитие искаш да си и ако някой знае нещо повече да ми каже къде условията са най-добри?Аз знам че даже и в общежитията на другите университети може да бъдеш настанен стига да има свободни стаи,но знам че ПУ има 2 общежития.Кое от тях е с по-добри условия?И още нещо малко тъпо,но все пак...Трябват 3 снимки при настаняване,аз имам 3,но едната е разли4на защото съм се снимала по-късно,дали ще ми направят проблем?
П.П :Ако има някое момиче,което има желание може да се запишем двете да сме в една стая.Ако има желаещи да пишат Л.С
Активен

XaKePaT

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 98
    • продавам сайт
Re: ДОКУМЕНТИ ЗА ОБЩЕЖИТИЕ?!
« Отговор #23 -: 23.09.2007, 14:38:15 »

за снимките нямаш проблем  , понеже са ти за различни документи :)а ако има момче което желае двамата да сте в една стая какво правим ? :) :-D шегувам се .

mariya_broken

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 10
Re: ДОКУМЕНТИ ЗА ОБЩЕЖИТИЕ?!
« Отговор #24 -: 23.09.2007, 17:18:55 »

 :wink:за мен няма проблем стига ти да не се притесняваш!! Аз не се шегувам :hihi:
Активен

alexand-ra

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 9
Re: ДОКУМЕНТИ ЗА ОБЩЕЖИТИЕ?!
« Отговор #25 -: 23.09.2007, 18:04:05 »

Здравейте...Аз съм Александра... Maryia_broken , прочети си личното съобщение :-)
Активен

XaKePaT

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 98
    • продавам сайт
Re: ДОКУМЕНТИ ЗА ОБЩЕЖИТИЕ?!
« Отговор #26 -: 23.09.2007, 19:26:36 »

здрасти александра  :y:

ilenceto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 57
  • In search of sunrise...
Re: ДОКУМЕНТИ ЗА ОБЩЕЖИТИЕ?!
« Отговор #27 -: 24.09.2007, 12:51:21 »

В сайта пише,че освен всички други долументи,трябва и документ от психодиспансер.Нали когато се записвахме давахме такъв документ!Сега за общежитието отново ли трябва да даваме?Ако някой знае да каже,please!  :-)
Активен
Това което ме ранява,но не ме убива,ме прави по-силна,но не и щастлива!

aganov

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Re: ДОКУМЕНТИ ЗА ОБЩЕЖИТИЕ?!
« Отговор #28 -: 24.09.2007, 15:12:07 »

Ми и аз така си мисля, ама днес отидох и си взех ново. За 4 лв. може да си спестя разкарване за 20  :-D
Активен

aleksander

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 107
Re: ДОКУМЕНТИ ЗА ОБЩЕЖИТИЕ?!
« Отговор #29 -: 24.09.2007, 17:06:24 »

И аз съм одобрен за общежитие. Студентс 1-ва година в спец. Молекулярна биология и търся някой, който е в моята специалност да бъдем в една стая. Не ме интересува дали е момче или момиче, важното да е студент от биологическия факултет. Ако има желаещи да ми пише на ЛС. Утре ще ходя да оправям документите в Пловдив.

Може ли ние да си избираме с кой да бъдем.
Активен
СТРАННИК В СТРАННА СТРАНА

XaKePaT

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 98
    • продавам сайт
Re: ДОКУМЕНТИ ЗА ОБЩЕЖИТИЕ?!
« Отговор #30 -: 24.09.2007, 17:28:32 »

за тези психо документи честно да ви кажа , миналата година си взех ( въпреки че много се чудих ) и най накрая в общежитието ми казаха че не е било нужно , но Все ПАК , вземете си не искам да ви направят проблем :)

aliaska

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7
Re: ДОКУМЕНТИ ЗА ОБЩЕЖИТИЕ?!
« Отговор #31 -: 25.09.2007, 19:19:32 »

А лично ли се ходи да се запишеш и да си вземеш тази настанителна заповед или може и някой друг да я свърши тази работа
Активен