argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Класирания за общежития  (Прочетена 10363 пъти)

XaKePaT

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 98
    • продавам сайт
Re: Класирания за общежития
« Отговор #20 -: 23.09.2007, 19:55:55 »

1во отиваш в ректората , после там ще ти кажат каде да отидеш  :)

aliaska

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7
Re: Класирания за общежития
« Отговор #21 -: 25.09.2007, 19:18:42 »

А лично ли трябва да отидеш или може някой друг да те запише?
Активен

XaKePaT

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 98
    • продавам сайт
Re: Класирания за общежития
« Отговор #22 -: 26.09.2007, 12:58:19 »

щом ти искат личната карта  в ректората , сигурно трябва лично да се ходи за заповедта.

TheGirl

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4
Re: Класирания за общежития
« Отговор #23 -: 26.09.2007, 13:24:14 »

Някой знае ли кога се подават документите за второ класиране за общежитие?И пак ли ще изнасят списък с класиралите се? :?
Активен

Евгений

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 20
Re: Класирания за общежития
« Отговор #24 -: 26.09.2007, 13:52:49 »

Някой знае ли колко е бил максималния доход след първо класиране, защото и аз не съм приет...просто да имам представа, че ходих вече да търся квартира и е някакъв ужас по тез агенции..
Активен

TheGirl

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4
Re: Класирания за общежития
« Отговор #25 -: 26.09.2007, 14:37:27 »

С точност не може да се каже колко е бил максималният доход ,защото класирането се извършва като се гледа дохода+успеха и се изчислява. Това е дадено в сайта на унито.Ако имаш среден доход около 140лв и успех 4 би трябвало да си приет,защото имам познати с такъв доход и успех и вече са се настанили.И ако някой има информация за датата за второ класиране ще съм му много благодарна да ми я съобщи защото ми писна непрекъснато да ходя и да се раправям само с глупости :angry:!До сега да съм спестила парите за наема за един месец на квартира  :angry:!                                                                Предварително благодаря на този който ще го напише в този форум!!!
Активен

Евгений

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 20
Re: Класирания за общежития
« Отговор #26 -: 26.09.2007, 16:57:51 »

Онзи ден бях до университета да питам за същото и служителката от социално-битови въпроси, Капка Цветкова мисля че се казваше, изобщо не беше в настроение да отговори на който и да било или да обърне внимание на насъбралата се тълпа, но от малкото неща които каза ми стана ясно, че документите за второ класиране се подават до 10.X, (освен ако не си подавал за първо, в такъв случай само трябва да чакаш) а самото класиране трябва да излезе на 11.X...това е което знам :-)
Активен

milenka

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 67
Re: Класирания за общежития
« Отговор #27 -: 26.09.2007, 20:26:17 »

Ако не сте приети на пътво,забравете за второ класиране!!!!Миналата година балът за 2-то беше по-висок от този за първо  :headbang: и то заради разни макета и други сульовци-пульовци(да ме извиняват модераторите,ама тва е най-точното определение за тези студенти  :rock:  ),които уж плащат по една купчина пари за такси,а им се свиди да отделят по стотина евро на месец за квартира и "подяждат" бедния БГ студент  :finger: ,който наистина има нужда от общежитие....Хора,справедливо е и те да се класират по успех,защо нашите родители данъкоплатци да им плащат общежитията,а ние да няма къде да живеем!!!  :headbang:
Активен
Да живеят блондинките!

TheGirl

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4
Re: Класирания за общежития
« Отговор #28 -: 27.09.2007, 10:00:33 »

Мерси за отговора Evgeney!Надявам се да  влезна на второ класиране  :-) все пак  успеха ми е над 4.50 и имам доход 120лв  :-) просто не успях да си подам документите на време .
Активен

Евгений

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 20
Re: Класирания за общежития
« Отговор #29 -: 27.09.2007, 13:02:19 »

Ее значи си вътре..не се притеснявай.. :wink:
Активен

Stinkey

  • Гост
Re: Класирания за общежития
« Отговор #30 -: 27.09.2007, 14:16:49 »

на мен ми казаха ,че за второ класиране не трябва да се подават документи:) и че класирането ще излезне на 15 септември :)  но и да си вътре на 2-ро класиране представи си какви общежития са останали след 1-во класиране  :wink: сигурно ще са най-голямата мизерия :) аз ви предлагам тези които не сме приети да се съберем 4-5-6 човека и да наемаме един голям апартамент  :-)
« Последна редакция: 27.09.2007, 14:18:28 от Stinkey »
Активен

XaKePaT

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 98
    • продавам сайт
Re: Класирания за общежития
« Отговор #31 -: 27.09.2007, 17:52:33 »

как може 2ро класиране да излиза на 15 септември при положение че 1вото излезе на 21 ви ?

Stinkey

  • Гост
Re: Класирания за общежития
« Отговор #32 -: 27.09.2007, 23:18:14 »

ами така ми казаха
Активен

Mi7R0

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Re: Класирания за общежития
« Отговор #33 -: 14.10.2007, 22:50:47 »

Колеги преди няколко дена излезнаха резулататите от 2ро класиртане и 1 нещо мн ме разочарова.Мн голяма част от местата са заети от некви чужденци с неизвестен бал и сега хора който наистина имат нужда от общежитие няма къде да останатПолитиката на уни-то е перфектна обаче гледат да прикоткат чужденците които палщат по високите такси пък за нас бг студентите на кои му пука.Чужденците пък от държави от източна европа са хукнали да учат в бг понеже нали вече сме част от европа.Това ли е европеиското ни образование и европесиката ни оправия студентите да останат без общежитие.Няма да засягам въпроса за условията в общежитията понеже това е др тема.
Активен
...

Stinkey

  • Гост
Re: Класирания за общежития
« Отговор #34 -: 15.10.2007, 00:45:27 »

съгласен съм с теб :) ако случайно не си приет и търсиш квартира,обаждай се да търсим заедно  :-)
Активен