argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Нета в ПУ не работи както трябва  (Прочетена 1588 пъти)

Стефан Николов

  • Глобален Модератор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122
  • lowstef
    • Блогчето ми

Ами... странно е едно такова. Отварят се някои доста замотани сайтове, а не отваря Гугъл примерно. И страницата на Файърфокс таймаутва. Докато Уикипедията примерно отваря (пробвах я специално). Няма общо със местни/чужди, защото ми отваря някои чужбински (едната е от Колумбия доколкото знам*), отваря и някои български, а не отваря други чужбински (Гугъл, огнелиса) и други български. Не е като с Youtube и data.bg, които са си блокирани в университетската мрежа (причините за което още ми убягват, ама карай), просто страницата тръгва да прави връзка и... дава таймаут на заявката след минутка-две. Впрочем, от няколко опита успях да се промъкна до Гугъл след минути чакане, но после пак умря и не успях да си стартирам търсенето.

Какво става?

_____________
*и не, не е за кокаин
Активен
Физически Факултет

Атанас Терзийски

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2927
  • 0x04559912
    • atanas.uni-plovdiv.net
Re: Нета в ПУ не работи както трябва
« Отговор #1 -: 28.09.2007, 21:30:59 »

Това е проблем, който се наблюдаваше напоследък не само с ПУ, а и с Евроком и с БТК. В течение съм на проблема касаещ ПУ, но няма да влизам в детайли. Ако наистина си имал проблем би трябвало да е за кратко.
Активен

Стефан Николов

  • Глобален Модератор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122
  • lowstef
    • Блогчето ми
Re: Нета в ПУ не работи както трябва
« Отговор #2 -: 29.09.2007, 20:47:12 »

А, да, към края на деня се оправи. Което не му попречи да ми развали разни планове. :roll: Се ля ви!
Активен
Физически Факултет