argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: ПНУП (задочно)  (Прочетена 7941 пъти)

bebe4ko

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
ПНУП (задочно)
« -: 02.10.2007, 15:48:49 »

някой има ли инфо за ПНУП задочно знам че изпитите са започнали но какви са датите
изпуснах очните и нямам информация
Активен

~v~

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5
Re: ПНУП (задочно)
« Отговор #1 -: 02.10.2007, 15:58:34 »

кой курс си?
Активен

elisaveta

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5
Re: ПНУП (задочно)
« Отговор #2 -: 04.10.2007, 21:25:11 »

Здравейте аз съм ваша колежка от редовното, трябва ми книгата Седемте навика на високо ефективните хора на Стивън Кови, може би и на вас ви е трябвала да ме ориентирате от къде да я изтегля
Активен

gigata_83

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 17
Re: ПНУП (задочно)
« Отговор #3 -: 06.10.2007, 00:25:19 »

Колежке от задочното, аз също съм в тази специалност, но наистина не се разбра ти все пак в кой курс си!
Активен

porsche

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 19
Re: ПНУП (задочно)
« Отговор #4 -: 14.08.2008, 23:25:02 »

ехо може ли да ми кажете кога почват очните на задочниците,аз съм вече 2-ри курс ПНУП,но до сега бях редовно.ако някой знае как и до кога мога да се прехвърля задочно нека пише.знам че не пускат всеки-трябвало да имам мноооооооого основателна причина .... като например?????
Активен

marin2025

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1697
  • Прави добро ,пък каквото ще да става!
Re: ПНУП (задочно)
« Отговор #5 -: 15.08.2008, 07:51:54 »

успех!добър(4) е  за  задочното :wink:
Активен
Всичко е любов

porsche

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 19
Re: ПНУП (задочно)
« Отговор #6 -: 15.08.2008, 15:25:04 »

каква основателна причина мога да изложа,за да ме пуснат задочно?Господинова днес ми каза,че пускат само възръстните и браменните,а аз не съм нито едно от двете още.кво друго мога да напиша?
Активен

porsche

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 19
Re: ПНУП (задочно)
« Отговор #7 -: 28.08.2008, 00:35:05 »

кога започват лекциите за ПУП-НУП задочно???
Активен

GIGATA

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 92
Re: ПНУП (задочно)
« Отговор #8 -: 28.08.2008, 11:52:54 »

Последно Господинова каза, че започваме на 1-ви септември от 13.45ч., но не уточни в коя зала. Предполагам, че ще сме по кафетата нашия курс към 13ч. Ти успя ли да се прехвърлиш в задочното?
Активен

porsche

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 19
Re: ПНУП (задочно)
« Отговор #9 -: 28.08.2008, 12:01:03 »

не знам каква причина да напиша,за да има поне някакъв шанс да мина..не съм подала молбата още-утре искам-не искам...трябва да я подам..
Активен

palavata_SUZI

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 85
Re: ПНУП (задочно)
« Отговор #10 -: 28.08.2008, 20:02:55 »

здравийте първо!искам да питам ако някои знее........тази година ще съм 1 курс редовно НУПЧЕ , обаче ме интересува чак след втория семестър ли ще мога да се прехвърля в друга специалност задочно............редовно без работа ще бъде тегаво.........  :?
Активен
:)

porsche

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 19
Re: ПНУП (задочно)
« Отговор #11 -: 28.08.2008, 22:21:58 »

а каква причина мислиш да изложиш,за да минаш задочно,щото и мен тва много ме тормози??
Активен

palavata_SUZI

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 85
Re: ПНУП (задочно)
« Отговор #12 -: 29.08.2008, 19:52:45 »

до колкото знам....мога да се прехвърля задочно но след 2 семестър ако имам общ успех над 4........но дали ще мога да се прехвърля сле 1-вия семестър незнам..........а и до колко съм информирана правилно-също незнам :wink:
Активен
:)

porsche

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 19
Re: ПНУП (задочно)
« Отговор #13 -: 30.08.2008, 00:06:14 »

мерси все пак-ще трябва май да питам Господинова...
Активен

palavata_SUZI

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 85
Re:ПНУП (задочно)
« Отговор #14 -: 03.08.2009, 11:47:30 »

здравейте колеги.....някой има ли инфо кога инспекторката и деканката ще са на работа за да подам документи за прехвърляне?И кога започват лекциите ПНУП задочно,досега бях редовно/////
Активен
:)

marushka

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
Re:ПНУП (задочно)
« Отговор #15 -: 25.08.2009, 15:00:53 »

Хора,моля ви,искам съвет!Приета съм ПНУП(редовно) и искам да участвам на 4то вътрешно класиране,за да премина задочно.Минималния бал след 3то класиране е 27,а моят е 26.4.Иначе инспекторката ми каза,че мога да се прехвърля чак след 1ви курс.Аз работя и живея в София и незнам как ще се справя,ако трябва да съм редовно.Какво да правя?Имам ли някакви шансове според вас за задочно?
Благодаря ви предварително,мили хора  :-)
Активен

danito89

  • Гост
Re:ПНУП (задочно)
« Отговор #16 -: 25.08.2009, 15:09:38 »

Нмяа как сега да се преместиш задочно.Инспекторката ти е обяснила много добре след 1 курс.Тази година са запълнети местата всички и няма да има  4 класирване.Има по някои специалности които трябва да допълнят бройките... Просто трябвало е да мислил как ще ги подредиш...това мога аз да помогна...
Активен

palavata_SUZI

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 85
Re:ПНУП (задочно)
« Отговор #17 -: 25.08.2009, 17:03:37 »

Хора,моля ви,искам съвет!Приета съм ПНУП(редовно) и искам да участвам на 4то вътрешно класиране,за да премина задочно.Минималния бал след 3то класиране е 27,а моят е 26.4.Иначе инспекторката ми каза,че мога да се прехвърля чак след 1ви курс.Аз работя и живея в София и незнам как ще се справя,ако трябва да съм редовно.Какво да правя?Имам ли някакви шансове според вас за задочно?
Благодаря ви предварително,мили хора  :-)

Здравей!И аз като теб съм от СФ и миналата година бях редовно НУПЧЕ.Тази година се надявам да ме прехвърлят задочно ПНУП!А иначе махнаха заверките,така че не е толкова затегнато положението!А,ако запишеш редовно и нямаш лекциите по нещо ми пиши мога да ти дам,само 3 специалности са ни различни първи курс така че споко!
Активен
:)

danito89

  • Гост
Re:ПНУП (задочно)
« Отговор #18 -: 26.08.2009, 11:06:29 »

Да ти кажа то голяма разлика няма ПНУП всичко учат нали аз съм в нея и не е толкова трудно де тъман ще казваш какво учете сега да съм спокойна аз после :).Иначе за помощ няма проблем никакъв и аз имам тук таме някакви лекции :)
Активен

marushka

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
Re:ПНУП (задочно)
« Отговор #19 -: 27.08.2009, 17:44:27 »

Благодаря ви много за информацията.А вие как разбрахте,че няма да има 4то класиране,след като още не е приключило записването?Ако някой който си е запазил мястото в ПНУП задочно и е приет в по-хубава специалност,това място остава свободно,нали?Кой го заема?Аз съм си подредила добре желанията,но не ми стигна балът.На редовното беше доста по-нисък.Незнам,дано все пак да има 4то класиране,че незнам как ще се справя:(
Стигам съм се жалвала,благодаря ви още веднъж,ако си остана редовно ще ви пиша за помощ :)
Активен