argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Пак за общежитията...  (Прочетена 1769 пъти)

Gruntz

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 31
Пак за общежитията...
« -: 24.09.2005, 14:17:31 »

Здравейте. Днес излизат резултатите от класирането за общежития. Аз като съвестен студент отидох да проверя дали съм удобрен. Указасе че съм удобрен. Прочетох на таблото нужните документи за приемане. Но къде да ги подам? Знам че трябва в общежитието направо да се отиде, но не намерих в кое общежитие съм. Как да е, на 27 ще отида отново в ректората и ще попитам ( ако има по-добър начин да разбера къде ще съм,  може да ме светнете по въпроса, аз съм информатика първа година ). Обаче аз имам друг въпрос. На 27, когато подавам документите, тогава ли ще мога да се нанеса, или тогава само се подават документи, или мога да се нанеса когато пожелая, даже и на 27.
« Последна редакция: 24.09.2005, 14:26:59 от Gruntz »
Активен
И въпреки всичко България ще пребъде...

COLD_FIRE

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 29
Re: Пак за общежитията...
« Отговор #1 -: 24.09.2005, 14:30:18 »

И още въпроси, да носим ли пак такива бележки от психодиспансера или ще се ползват документите които останаха при администрацията в ФМИ и други подобни бележки. И това е много ефектно пише "Записването ще започне на 27 ...", ама къде аз съм зле с българския обаче трябва подобно допълнение или наречие?! И на 24 нямаше никой в стая "Социално-битови въпроси", нямаше на кой да ги задам затова тука.
« Последна редакция: 24.09.2005, 14:42:41 от COLD_FIRE »
Активен
- България над всичко и всички.
- Информацията трябва да е свободна, всеки който не мисли така е мой враг!
- По добре да ме уважават от колкото обичат!

- Свободния софтуер е като секса, най-добре е като е безплатен(Линус Торвалдс).

SodomGomor

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 126
Re: Пак за общежитията...
« Отговор #2 -: 25.09.2005, 02:12:34 »

Пичове, много въпроси, много нещо. Но по-добре да питате отколкото да си мълчите.
 :mrgreen: :-D
Най-добре в понеделник или вторник в точното време (вижте на вратата) отидете в соц. бит. въпр. със ВСИЧКИ документи от подаването на документите за изпита насам (по-добре да носите всичко вместо да ви върнат за няк`ва глупост нали  :-D).
Тва е! И се разправяйте и молете(ако се налага) до последен дъх. Вие сте клиенти, които си плащат за определена услуга и имате право да изисквате определено отношение.

Успех!
 :mrgreen:
Айде здраве да е!
Активен
Значи кучета и котки може, а прасета не може!!?

Gruntz

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 31
Пак за общежитията...
« Отговор #3 -: 25.09.2005, 23:08:09 »

А тази адресна регистрация откъде се взема, от съвета в моят град ли да си взема. Защото за хранително вкусовият била бележка взета от книжарница, пък аз си мислех да ходя до съвета ?  :-D
« Последна редакция: 25.09.2005, 23:10:39 от Gruntz »
Активен
И въпреки всичко България ще пребъде...

deviser

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 247
    • портал за имоти
Re: Пак за общежитията...
« Отговор #4 -: 26.09.2005, 10:26:08 »

Адресната регистрация се жзема от кметсвото на раиона в които се намира общежитието ти (ква е тая глупост за книжарница....... все още си имаме деистващи кметства в тая държава......) Иначе първо трябва да се запишеш за някое общежитие и чак тогава да си вадиш адресна рег.  а за записването досега винаги е било в Рактората пред 11-та аудитория и се чака мнооооооооооогооооооооооо ВЕРВАИТЕМИ...
Активен

MapTuH

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11
Re: Пак за общежитията...
« Отговор #5 -: 26.09.2005, 15:59:15 »

Ще излязат ли в интернет класиранията за общежития? Някой да има инфо по въпроса?
Активен

COLD_FIRE

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 29
Re: Пак за общежитията...
« Отговор #6 -: 28.09.2005, 01:38:24 »

Странно от общежитията не ни пратиха в кметството, а ни казаха да си купим 3-ни листчета от една книжарница и да си попълним времения адрес, нищо друго.

Видях странни неща в деня на записването: бутане за листчета, психиасване на студенти помагащи за настаняването на новите студенти, подразнени от същите. Както и да е всичко свърши към 23 часа при положение че съм киснал от 6(няма нишо ако е за един ден). Трябва ли сме да направим списък за ред, ама от де толкоз акъл в заяц-ите. Другия път кацаме там към 1 часа през ноща и почваме да правим списък на пристигащите(в този ден няма да киснем пред щайгите), но защо този списък трябва да го правят тези които зависят от него. Класирането на практика се обезличи защото всичко опираше до това кой заяц е по пъргав на 50м спринт за да налапа по предно талонче с номер и нищо не зависеше от индекси или оценки, които не знам дали изобщо трябва да се гледат но аз да си споделя мнението. Не знам дали това е нормално, но там наистина нямаше цивилизованост и си личеше инстинкта за оцеляване, като хиени на мърша (в случая мършата беше студент от горен курс, май и от ФМИ, боже опази) ;-). Уважавам работата на тези хора защото те наистина си я вършеха, но явно проблема е в българския манталитет и нахалитета на някои индивиди. 2-3 курс студент записа на видео цялото действие. С нетърпение искам да го видя на дигитален носител с заглавие "Битка за добър живот" Беше интересен ден, но ще се случи пак след 1 година, не се знае ...
Активен
- България над всичко и всички.
- Информацията трябва да е свободна, всеки който не мисли така е мой враг!
- По добре да ме уважават от колкото обичат!

- Свободния софтуер е като секса, най-добре е като е безплатен(Линус Торвалдс).