argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Offtopic (продължение на "Програмата за редовно обучение")  (Прочетена 3504 пъти)

oneheart

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11

Здравейте! Искам да попитам първокурсниците и по-точно тези с английски език кога са карали английски, защото не можахме да разберем някои хора от курса. Попитахме инспекторката и тя ни каза, че всички са направили теста, но не стана ясно кога се е случило това. Така че моля помогнете! И също ,ако може да кажете кога трябва да отидем следващия път, ще съм много благодарен!  :-)
« Последна редакция: 06.10.2007, 19:58:27 от Kelli_Mutu™ »
Активен
"Гледай лицата, които идват насреща ти, и ги обичай.-"Време разделно", Антон Дончев

jikoniko

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 17
Offtopic
« Отговор #1 -: 03.10.2007, 17:56:44 »

Колега карахме английски днес от 12 и 30 и по групи всички направихме теста. Останахме си и групите, които сме били до сега. Ти коя група си?
« Последна редакция: 03.10.2007, 22:49:32 от Kelli_Mutu™ »
Активен

oneheart

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11
Offtopic
« Отговор #2 -: 03.10.2007, 18:27:58 »

kolega karahme angliiski dnes ot 12 i 30    i po grupi vsi4ki napravihme testa.ostanahme si i grupite,koito sme bili do sega .ti koq grupa si?
Аз съм втора група, колега. Искаш да кажеш, че си оставам втора и утре да не идвам (утре са трета), както възнамерявах така ли? Защото това би било чудесно!  :-)
Активен
"Гледай лицата, които идват насреща ти, и ги обичай.-"Време разделно", Антон Дончев

А. Петров

  • Адвокат
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 627
  • Юридически факултет
Offtopic
« Отговор #3 -: 03.10.2007, 19:24:28 »

kolega karahme angliiski dnes ot 12 i 30    i po grupi vsi4ki napravihme testa.ostanahme si i grupite,koito sme bili do sega .ti koq grupa si?

Карахте вие :haha: ! А жената чака от 10.00h :-D
От 100 човека - нито един да не остане :-D тц, тц.
Има ли някой от вас в първа група или си остава само за прехвърлените?
Нали идеята е да става смях?! :wink:
Активен
...the WISH is father to the thought !!!

jikoniko

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 17
Offtopic
« Отговор #4 -: 03.10.2007, 20:19:20 »

първо сажелявам,че писах на английски,а не на български,а сега отговора на твоя въпрос колега.Утре са първа група, а за другите групи не знам-мисля,че утре сме  само ние -1 група.Не съм много убедена,тъй като твоята група беше след нас ,но мисля ,че не сте утре,а когато си имате.
Активен

А. Петров

  • Адвокат
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 627
  • Юридически факултет
Offtopic
« Отговор #5 -: 03.10.2007, 20:28:27 »

първо сажелявам,че писах на английски,а не на български,а сега отговора на твоя въпрос колега.Утре са първа група, а за другите групи не знам-мисля,че утре сме  само ние -1 група.Не съм много убедена,тъй като твоята група беше след нас ,но мисля ,че не сте утре,а когато си имате.

 :wink: Съвсем леко се заяждам(то било много лесно да се пише на английски), но... справка в програмата сочи... първа група във вторник от 7.30 , а утре, колега, занятия имат 3 група :wink: Поправи ме ако греша, пък...

« Последна редакция: 03.10.2007, 20:30:07 от A.Petrov »
Активен
...the WISH is father to the thought !!!

oneheart

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11
Offtopic
« Отговор #6 -: 03.10.2007, 22:39:47 »

първо сажелявам,че писах на английски,а не на български,а сега отговора на твоя въпрос колега.Утре са първа група, а за другите групи не знам-мисля,че утре сме  само ние -1 група.Не съм много убедена,тъй като твоята група беше след нас ,но мисля ,че не сте утре,а когато си имате.

 :wink: Съвсем леко се заяждам(то било много лесно да се пише на английски), но... справка в програмата сочи... първа група във вторник от 7.30 , а утре, колега, занятия имат 3 група :wink: Поправи ме ако греша, пък...



Е, благодаря ви, спестихте ми едно ходене до университета!  :-)
Активен
"Гледай лицата, които идват насреща ти, и ги обичай.-"Време разделно", Антон Дончев

А. Петров

  • Адвокат
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 627
  • Юридически факултет
Offtopic
« Отговор #7 -: 04.10.2007, 00:14:01 »

boris_kr88 , тук можеш да прочетеш много и различни мнения по един и същи въпрос, така че моя съвет - не разчитай на 100 процента вярна информация от форума. Ако мога да перефразирам великата фраза на "старите" юристи "Закон-слънце!", тук звучи така "Програма слънце!" :wink:
 и за всеки случай нали знаеш къде е-
ПРОГРАМА 1 КУРС
« Последна редакция: 04.10.2007, 21:24:11 от A.Petrov »
Активен
...the WISH is father to the thought !!!

jikoniko

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 17
Offtopic
« Отговор #8 -: 04.10.2007, 20:02:31 »

извинете колега,но програмата вчера беше сменена.Вече  първа  група има в четвъртък,а втора не знам кога.Сигурна съм в това,тъй като днес карахме първа.
Активен

А. Петров

  • Адвокат
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 627
  • Юридически факултет
Offtopic
« Отговор #9 -: 04.10.2007, 21:30:38 »

извинете колега,но програмата вчера беше сменена.Вече  първа  група има в четвъртък,а втора не знам кога.Сигурна съм в това,тъй като днес карахме първа.
:-) Както и да е! За глупости няма да спорим, а за обръщението по-добре на ТИ, колкото до "колегата" - аз се занимавам с търговия - продавам домати и краставици :wink: , та-а  колеги ли сме още? :-D
 :-D Ако искаш излез от нелегалност, та като се срещнем из барчетата да внимавам повече :-D, нали не ти опъвам нервите?
« Последна редакция: 05.10.2007, 17:26:20 от A.Petrov »
Активен
...the WISH is father to the thought !!!

Luni4kata

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 14
Offtopic
« Отговор #10 -: 06.10.2007, 13:50:09 »

Искам да се обърна с една приятелска забележка към Петров... Не лекторката по английски ни е чакала, а ние, първокурсниците, два дни по ред я чакахме да дойде за лекция и всеки път идвахме целия курс, а нея все я нямаше по незнайна за нас причина. Накрая ни извика да правим въпросния "входящ тест за установяване индивидуалното ниво" по време, в което по програма нямахме английски, но дано от тук нататък нещата вървят гладко. Искам да попитам някой има ли представа кога ще излязат резултатите от тези тестове и къде. Благодаря  :wink:
« Последна редакция: 06.10.2007, 19:56:10 от Luni4kata »
Активен
Преградите са онези страшни неща, които виждаме, когато отклоним поглед от целта!

Десислава

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 127
Offtopic
« Отговор #11 -: 06.10.2007, 14:04:25 »

Е,тя по английски нали каза още,когато правихме теста,че другата седмица,когато си имаме английски ,ще ни каже резултатите :-)
Активен
Сега е моментът да блеснем. Време, в което мечтите ни са постижими и възможностите ни необятни. Сега е времето да се превърнем в тези, които винаги сме мечтали да бъдем. Това е вашият свят и вие сте тук. Присъствието ви е от значение. Светът ви очаква.

А. Петров

  • Адвокат
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 627
  • Юридически факултет
Offtopic
« Отговор #12 -: 06.10.2007, 16:32:06 »

Искам да се обърна с една приятелска забележка към Петров... Не лекторката по английски ни е чакала, а ние, първокурсниците, два дни по ред я чакахме да дойде за лекция и всеки път идвахме целия курс, а нея все я нямаше по незнайна за нас причина. Накрая ни извика да правим въпросния "входящ тест за установяване индивидуалното ниво" по време, в което по програма нямахме английски, но дано от тук нататък нещата вървят гладко. Искам да попитам някой има ли представа кога ще излязат резултатите от тези тестове и къде. Блаодаря  :wink:

 :wink: Здрасти, Луничка( бих предпочел да знам истинското име :-)), и аз приятелски искам да те попитам как стана така, че ние прехвърлените се срещнахме и разбрахме с въпросната преподавателка, а вие 60 и "кусур" човека се чупихте на 10-та минута :-)? Кой трябваше да чака - вие или тя( тук се размахва и пръста, нали) :-)? Комиците гледаш ли? Какво казват там, "Къде е тя, къде сте вие?", или нещо подобно?

П.С. Не се връзвай, прави сте разбира се, но нали за нещо трябва да се "човъркаме"! Освен това  :D поздравления  :D за перфектния пост- без нито една забележка!
П.П.С. Другия път можеш да се обръщаш и с Наско, а личното запознанство го оставяме, когато се видим в ПУ :wink:!
Нали трябва да сме културни...
EDIT: Така...като съм се загледал в снимката ти...това да не е прозореца на 9 аудитория :wink:?

« Последна редакция: 06.10.2007, 17:15:40 от A.Petrov »
Активен
...the WISH is father to the thought !!!

Luni4kata

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 14
Offtopic
« Отговор #13 -: 06.10.2007, 19:48:34 »

Здрасти, Наско :) Нека проявя малко учтивост и да се представя и аз - Камелия. Не гледам "Комиците" и явно съм изпуснала нещо интригуващо, а и това отзад е прозорец в моето СОУ, но е удивително как прилича на този в 9 аудитория :) Надявам се по време на английския да се засечем лично и повече да не се появяват подобни недоразумения, а работата да върви гладко.
Активен
Преградите са онези страшни неща, които виждаме, когато отклоним поглед от целта!

Kelli_Mutu™

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2750
  • Юридически факултет
    • My photos

Здравейте колеги. Тъй като напоследък темата ""Програмата за редовно обучение" изгуби значението си и там продължиха да се обсъждат други неща, несвързани с нея, си позволих да отделя част от нея и да направя една обща. Тази тема може да я използвате за всякакви текущи въпроси и прочее, така че останалата част от форума да е подредена и да може новодошлите да се ориентират по-лесно. Благодаря много!

Поздрави на всички. И успех с английския ;)!
Активен

А. Петров

  • Адвокат
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 627
  • Юридически факултет
Re: Offtopic
« Отговор #15 -: 06.10.2007, 20:12:51 »

Здрасти, Наско :) Нека проявя малко учтивост и да се представя и аз - Камелия. Не гледам "Комиците" и явно съм изпуснала нещо интригуващо, а и това отзад е прозорец в моето СОУ, но е удивително как прилича на този в 9 аудитория :) Надявам се по време на английския да се засечем лично и повече да не се появяват подобни недоразумения, а работата да върви гладко.

За да не разбъркваме темата нека продължим утре в барчето :wink:

EDIT: О-о, Дони, извини ме, аз чак сега се светнах- значи искаш да кажеш, че ни оставяш темата да си бъбрим по "важните" теми!? А аз мислех, че ни отряза :-D О.К. благодарности за оставената възможност за водене на "конструктивни" разговори на по-възвишена тематика :wink: Имаш почерпка, ако разрешиш :-)
« Последна редакция: 06.10.2007, 20:21:41 от A.Petrov »
Активен
...the WISH is father to the thought !!!

Kelli_Mutu™

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2750
  • Юридически факултет
    • My photos

Не съм ви отрязала, споко  :-D. Важно е само да не става във всяка тема, а само в тази. А почерпката е лесна работа ;).
Активен