argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Изпити за повишаване на оценката по ЛААГ  (Прочетена 1445 пъти)

prestor

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 62

Доколкото разбрах можем да се явим на три изпита по ЛААГ (1 курс) . Един предварителен, редовен и поправителен и се взимат най-добрите резултати от всеки от компонентите (ЛА теория и задачи и АГ теория и задачи). Правилно ли съм разбрал това? Мога ли да се явя и на трите изпита и накрая да се зачете най-високият ми резултат?
Пример:
Предварителен изпит имам оценки: 3,4,4,3 
на редовният:                               2,5,3,4
на поправителният:                       4,3,3,3
обща оценка:                               4,5,4,4
Активен

dRiNKiN_pARk

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 46
  • [dRiNKiN_pARk]™
    • текстове на български

по въпроса не мога да ти отговоря (съжалявам за което), но възникна въпрос във връзка с твоя пост - какъв е тоя предварителен изпит по ЛААГ, защото аз ей сега на 15-ти съм на редовен и поправката ми е на 22-ри, чудя се защо не съм чувал за т'ва предварителното предварително, а не в последствие ;) ?!

предварително благодаря за предварителния изпит (за който щеше да е хубаво да разбера предварително)...
Активен

mircho

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 335

Доколкото разбрах можем да се явим на три изпита по ЛААГ (1 курс) . Един предварителен, редовен и поправителен и се взимат най-добрите резултати от всеки от компонентите (ЛА теория и задачи и АГ теория и задачи). Правилно ли съм разбрал това? Мога ли да се явя и на трите изпита и накрая да се зачете най-високият ми резултат?
Пример:
Предварителен изпит имам оценки: 3,4,4,3 
на редовният:                               2,5,3,4
на поправителният:                       4,3,3,3
обща оценка:                               4,5,4,4



prestor, това е точно така, съгласно http://www.fmi-plovdiv.org/bg_ver/edu/laag/src/2.htm.

dRiNKiN_pARk ,  предварителен изпит за задочно обучение няма, но пък има 2 дати за редовно явяване (15.10.2005 и 22.10.2005) и поправка (в периода 19.06.2006 – 02.07.2006).
Успех!
« Последна редакция: 13.10.2005, 09:20:13 от mircho »
Активен

prestor

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 62

по въпроса не мога да ти отговоря (съжалявам за което), но възникна въпрос във връзка с твоя пост - какъв е тоя предварителен изпит по ЛААГ, защото аз ей сега на 15-ти съм на редовен и поправката ми е на 22-ри, чудя се защо не съм чувал за т'ва предварителното предварително, а не в последствие ;) ?!

предварително благодаря за предварителния изпит (за който щеше да е хубаво да разбера предварително)...
Предварителният изпит ще е в последното упражнение преди сесията. За задочните не знам как е.
mircho мерси за инфото  :-)
Активен