argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: 8-ми Декември!!!  (Прочетена 10067 пъти)

aci

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8
8-ми Декември!!!
« -: 02.11.2007, 09:57:46 »

Ще успеем ли задочниците от 1-ви курс информатика да се организираме за празника?
Лично аз смятам, че във форума е единственото място, където можем всички да решим ще празнуваме ли на 8-ми. Ако да- как и къде. Ако не- защо и т.н. Ако сте забелязали започваме очни на 10.12. Кофти- два дни след 8-ми. Трудно ще се разберем всички в рамките на един ден(деня на изпита по О.К.И.). Затова започнах тази тема.
Активен

Spas4eto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 9
Re: 8-ми Декември!!!
« Отговор #1 -: 05.11.2007, 11:15:48 »

Здравейте!Аз също мисля че тук ще бъде подходящо да се разберем за 8-ми.Обаче времето напредва и ако искаме да празнуваме извън Пловдив ще бъде по-трудно да се уреди. Давайте си мнението за да можем да се разберем по от рано. Аз нямам претенции важното е да се забавляваме  :wink:
Активен

kate_death

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 12
Re: 8-ми Декември!!!
« Отговор #2 -: 06.11.2007, 16:19:55 »

Първокурсниците малко трудно ще се организираме,според мен де.Просто все още не се познаваме...
Абе 8 декември...хм...  :roll:   
Активен
Катерина Станчева

JOKe

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2656
  • Code or Die
Re: 8-ми Декември!!!
« Отговор #3 -: 06.11.2007, 16:30:48 »

моя 1ви 8ми декември празнувахме в ресторанта на стадион ботев дам уш тъпо ще кажат някой супер забавно беше бяхме кум 80 човека като имаше хора от моя курс няколко от приложна математика и май даже и няколко от няква друга специалност имаше и някви от габровския технически ама се тая ;) забавно си беше :)
Активен

kate_death

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 12
Re: 8-ми Декември!!!
« Отговор #4 -: 06.11.2007, 16:56:59 »

Забавно би било ако си го направиш такова.Имам чувството че много хора имат грешни представи за това.
Активен
Катерина Станчева

Spas4eto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 9
Re: 8-ми Декември!!!
« Отговор #5 -: 06.11.2007, 22:15:51 »

"Aci" здравей!Когато влезеш пиши ми на skype - "spas4eto"!
Активен

aci

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8
Re: 8-ми Декември!!!
« Отговор #6 -: 07.11.2007, 10:57:44 »

"Aci" здравей!Когато влезеш пиши ми на skype - "spas4eto"!
Spas4e, нещо не мога да те открия. Пробвай ти "aci162"!
Активен

kanzaki

  • Гост
Re: 8-ми Декември!!!
« Отговор #7 -: 07.11.2007, 14:47:00 »

аз и няколко приятели искаме да ходим на едно място... ама те падат малко скръндзи и незнам дали ще стане... най-много да си остана в нас...
Активен

aci

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8
Re: 8-ми Декември!!!
« Отговор #8 -: 09.11.2007, 15:48:51 »

http://www.hotel-yaev.com/#
Тази оферта никак не е лоша.
Активен

MASter-D

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7
  • Trance Maniac and Drift lover
    • Trance and progressive music
Re: 8-ми Декември!!!
« Отговор #9 -: 10.11.2007, 15:25:59 »

Здравейте .
Нашия курс мисли да се събере в някоя вила в Родопите . Не е лоша идея според мен . Ще сме си само нашият курс без никакви непознати . За сега ще се съберем около 70%-80% от курса . Естествено ще има хора който няма да искат да са с курса си ами познати/гаджета .
Иначе Aci Офертата за този хорел е супер . Ако паднат на 30 лева за нощувка ще е супер . Колкото повече се съберете цената може да падне надолу :)
Активен
Keep it real .

kanzaki

  • Гост
Re: 8-ми Декември!!!
« Отговор #10 -: 10.11.2007, 18:37:45 »

Копривките... 72лв за мезонет с хол, 10 легла, хладилник, телевизор+булсат... 2 санитарни възела... кво повече? Пък е и на 20тина км от плд
Активен

Dendroid

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 49
Re: 8-ми Декември!!!
« Отговор #11 -: 11.11.2007, 12:36:02 »

Един съвет от мен - решавайте по-бързо, защото всичко е почти запазено :) Ние от 3 курс Информатика успяхме да си вземем къща в Чепеларе, така че ако сте и вие там дръннете да се запознаем :) хахах
Активен

sense

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Re: 8-ми Декември!!!
« Отговор #12 -: 11.11.2007, 21:17:14 »

Здравейте,
Увеличете "колектива" за кандидат-празнуващи с още двама от групата.  :wink:
Моите притеснения са свързани както с вероятно резервираните вече места, така и с организацията ни. Колко човека сме желаещите? На нас двамата предложението на aci ни хареса. aci, можеш да направиш темата анкета, като ще актуализираш евентуално предложенията като опции за гласуване. Не знам само доколкото има смисъл, защото като че ли се броим на пръсти хората от курса, които четем/имаме желание.  :-)
Нека всеки, който иска да празнуваме заедно, пише и следи развитието на темата, за да бъдат всички в течение.
И все пак ако до няколко дни не успеем да се съберем и да вземем решение, едва ли ще успеем да реализираме мероприятието.
Активен

sondata

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 284
  • Angels cry and devils lie The world is our stage
    • Локомотив Пловдив - това сме ние!
Re: 8-ми Декември!!!
« Отговор #13 -: 12.11.2007, 18:14:57 »

моя 1ви 8ми декември празнувахме в ресторанта на стадион ботев дам уш тъпо ще кажат някой

Какво си правил у кенефО навръх 8ми?
Активен

Галя

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4
Re: 8-ми Декември!!!
« Отговор #14 -: 14.11.2007, 15:24:35 »

http://www.hotel-yaev.com/#
Тази оферта никак не е лоша.
На мен офертата ми се струва много добра стига да се саберем, също така има и друго предложение във Велинград квартира за 10 човека по 10 лв. на човек и в някой ресторант вечерта и така. Ам ние сме няколко човека от курса и ако успеем да се организираме и ако все още има места ще е супер. ето ми Skype - Blondinkataa

P.S - Галя :-)
« Последна редакция: 14.11.2007, 22:19:05 от antoniy »
Активен

joker

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6
Re: 8-ми Декември!!!
« Отговор #15 -: 15.11.2007, 01:18:52 »

Здравейте,аз съм първи курс информатика задочно ,казвам се йордан. За сега виждам двама колеги от моя курс .Като гледам организацията ни малко куца,времето напредва и накрая можем да го прекараме във някой ресторант в града , не че няма да готино ама....,недайси боже сам в къщи.Предлагам ,а й не само аз да направим една сбирка и да го обсъдим.Но ако няма желаещи ,така да е .Добре е да се дават дават предложения от хотели и хижи както го е направил aci ето малко предложения които намерих в нета
http://www.visit.bg/oferti/index.php?fcat=10
Смятам ,че до ден,два трябва да сме решили ,или поне в кой ресторант в града.Ако имат желание колеги от по горните курсове,прекарали някъде дабре да го споделят.
Активен

joker

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6
Re: 8-ми Декември!!!
« Отговор #16 -: 15.11.2007, 01:25:35 »

Активен

joker

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6
Re: 8-ми Декември!!!
« Отговор #17 -: 15.11.2007, 01:30:09 »

Активен

JOKe

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2656
  • Code or Die
Re: 8-ми Декември!!!
« Отговор #18 -: 15.11.2007, 09:08:44 »

моя 1ви 8ми декември празнувахме в ресторанта на стадион ботев дам уш тъпо ще кажат някой

Какво си правил у кенефО навръх 8ми?
пих :)
Активен

Spas4eto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 9
Re: 8-ми Декември!!!
« Отговор #19 -: 15.11.2007, 09:33:30 »

Joker остави ни някакъв телефон или skype за да можем да се свържем с теб, защото вече имаме предложение.
Активен