argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Среща за изясняване позициите около създаването на операционна система.  (Прочетена 3651 пъти)

COLD_FIRE

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 29

Срещата се отлага с една седмица поради не възможност на някои от заинтересуваните лица да присъстват. Вземайки всички мнения изказани в предната тема взехме решение да преместим срещата на 21 Октомври(Петък) 2005 в 18:30 часа. Ще се чакаме на ПОЩАТА от страната на ТРИМОНЦИУМ(там има една рампа за инвалиди - подпирайте се на нея ;-)). От тези мнения средно аритметично се получи това което съм написал горе. Който дойде дойде, това е окончателно.
« Последна редакция: 14.10.2005, 11:54:28 от COLD_FIRE »
Активен
- България над всичко и всички.
- Информацията трябва да е свободна, всеки който не мисли така е мой враг!
- По добре да ме уважават от колкото обичат!

- Свободния софтуер е като секса, най-добре е като е безплатен(Линус Торвалдс).

SodomGomor

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 126

Кои сте решили, COLD_FIRE, кои сте вие? - доколкото си спомням беше предимно моя идея и на JOke. Как така ВИЕ решавате?

 :-( :? :x :x :x :x :x :x :x :x :x
Активен
Значи кучета и котки може, а прасета не може!!?

JOKe

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2656
  • Code or Die

Angele as i toi go obsadihme tai kato nqma vreme i napraktika taia tema q sa q vidiali 3ma choveka q ne .... (STARATA TEMA ) a i tva miasto SUX shtoto gleai horata ne go znaqt a i tiq det ne sa ot PLD si patuvat.

taka che 21vi petak okonchatelno koito shte da idva

za realtime chat #fmi, UniBG
Активен

COLD_FIRE

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 29

Кои сте решили, COLD_FIRE, кои сте вие? - доколкото си спомням беше предимно моя идея и на JOke. Как така ВИЕ решавате?

 :-( :? :x :x :x :x :x :x :x :x :x

SodomGomor не съм искал да прозвучи така просто Joke ми каза да тупна тема след като си поговорихме за цялата работа и така. И мисля, че така ще удовлетворим желанията на повече хора. Пък и винаги някой трябва да закове твърдо(дали съм аз, ти, Joke или някой друг няма голямо значение), защото всеки ще почне да си извърта мястото и времето според неговите нужди.

И така като гледам само ние ще сме си 3-мата ;). Който е съгласен с всичко и се интересува поне малко от такива неща да драсне един пост в тази тема иначе няма никъв смисъл да се обажда.
« Последна редакция: 14.10.2005, 17:56:40 от COLD_FIRE »
Активен
- България над всичко и всички.
- Информацията трябва да е свободна, всеки който не мисли така е мой враг!
- По добре да ме уважават от колкото обичат!

- Свободния софтуер е като секса, най-добре е като е безплатен(Линус Торвалдс).

Gruntz

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 31

Драсваме бе споко. Просто ни нямаше известно време. Значи на 21, рампата за инавалиди, в 18:30. Супер, записах си вече и ще бъда там.

ПП. Много с е радвам, че отложихте срещата.
Активен
И въпреки всичко България ще пребъде...

VooDooMaN

  • Гост

Що не се хванете да правите нещо по-практично и възможно :)?
Активен

SodomGomor

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 126

VooDooMaN - дай идеи. Вместо да кажеш браво, че някой се опитва да направи нещо.....
Anyway, ако имаш някоя "практична" идея я пусни де. Добре дошла е.
Освен това всички сме наясно, че е по-вероятно да не стане нищо отколкото обратното, но сме решили да го направим за да научим нещо.
Активен
Значи кучета и котки може, а прасета не може!!?

VooDooMaN

  • Гост

Добре, грешно се изразих - нещо, което ще има възможност да се реализира както трябва, ОС си е дебела работа както и да се погледне.
Активен

JOKe

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2656
  • Code or Die

VooDooMaN
po dobre da se stremim kam neshto nedostijimo i vse pak da vyrvim makar i bavno kam nego otkolkoto da napravim neshto koeto se pravi za nqkolko meseca i posle nishto.
Активен

COLD_FIRE

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 29

вярно е че всеки от нас се съмнява че ще стане нещо но поне ще опитаме ... пък и ще го оставим и за хората които дойдат след нас да има какво да правят.
Активен
- България над всичко и всички.
- Информацията трябва да е свободна, всеки който не мисли така е мой враг!
- По добре да ме уважават от колкото обичат!

- Свободния софтуер е като секса, най-добре е като е безплатен(Линус Торвалдс).

JOKe

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2656
  • Code or Die
Активен

JOKe

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2656
  • Code or Die

AE neska koito e zainteresovan da doide.
Активен