argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: ПОМОЩ-Тест по ОТП  (Прочетена 4690 пъти)

jikoniko

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 17
ПОМОЩ-Тест по ОТП
« -: 04.11.2007, 18:25:35 »

Здравейте,искам да попитам как протича тестът по ОТП-колко време ,колко на брой са въпросите и ако някой си спомня  тетстът с  а,в и с ли е ,или са т.нар отворени въпроси-А труден ли е?Тъй като това е първият ни тест доста се притеснявам и ще съм благодарна на всеки,който ми отговори.А имало ли е такива,които са се освободили от изпита или поне част от него чрез тези тестове и каква оценка трябва да имаш,за да стане?Ще може ли да  кажете нещо и за курсовите  работи по ОТП-асистента ли посочва въпроса за нея  или  може и ти да си избереш  и т.н .И какви са вашите впечатления като цяло от ОТП-то.
Активен

Luni4kata

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 14
Re: ПОМОЩ-Тест по ОТП
« Отговор #1 -: 04.11.2007, 23:01:02 »

Хайде, колеги!!! Моля ви, помогнете. Не виждате ли колко сме се шашнали покрай този тест  :drunk:  :drunk:  :drunk:  и то главно, защото не знаем какво да очакваме и в каква посока да си насочим усилията. А и другите въпроси, които са поставени относно ОТП ни вълнуват, така че, моля ви да споделите каквото знаете по въпроса!
Активен
Преградите са онези страшни неща, които виждаме, когато отклоним поглед от целта!

А. Петров

  • Адвокат
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 627
  • Юридически факултет
Re: ПОМОЩ-Тест по ОТП
« Отговор #2 -: 04.11.2007, 23:18:43 »

 :-) Повече помощ- само лично :-D , малка шегичка( на чужд гръб :-D) и стига с това шашкане вече :hihi:
« Последна редакция: 05.11.2007, 17:12:13 от А.П. »
Активен
...the WISH is father to the thought !!!

Gogov

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 659
Re: ПОМОЩ-Тест по ОТП
« Отговор #3 -: 05.11.2007, 12:28:42 »

Аз нямам идея какви са тези тестове! Навремето нямаше упражнения по ОТП...
Активен
"Радвай се на този момент. Този момент е твоя живот."

magito

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 222
Re: ПОМОЩ-Тест по ОТП
« Отговор #4 -: 05.11.2007, 13:47:41 »

Здравейте, колеги! не се притеснявайте толкова за тези тестове.ако сте чели ще ги решите. ние (задочниците ) имахме 3 теста . въпросите бяха около 26-29  с  по няколко отговора,от който трябва да заградите най-пълният и най-точният. времето за работа беше 1 час. след това разменяхме теста с колегата до който седяхме и всеки проверяваше теста на другият и трябваше да му постави оценка. ние нямахме възможността да се освободим от изпита чрез този тест. незнам дали и вие ще можете. курсови работи не сме правили. друго не се сещам, дано съм ви помогнала малко.
Активен
Някои се мъчат да пришпорят и възбудят ума си; Аз,обратно -мъча се да го възпра и успокоя. Умът се заблуждава само когато се напряга.                                
                                                                        Монтен

Десислава

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 127
Re: ПОМОЩ-Тест по ОТП
« Отговор #5 -: 05.11.2007, 16:45:22 »

Мерси ,magito, каквато и да е информация ни е от полза :-)
Активен
Сега е моментът да блеснем. Време, в което мечтите ни са постижими и възможностите ни необятни. Сега е времето да се превърнем в тези, които винаги сме мечтали да бъдем. Това е вашият свят и вие сте тук. Присъствието ви е от значение. Светът ви очаква.

marin2025

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1697
  • Прави добро ,пък каквото ще да става!
Re: ПОМОЩ-Тест по ОТП
« Отговор #6 -: 10.11.2007, 12:04:27 »

Колежке  прочети   учебника   на   проф  Росен   Ташев    1-2  пъти   и   си   готова   за  теста   по  ОТП    Няма   да   се   плашиш    това   са   малко   локумджийски   работи   -но   не   трябва   да   разчиташ   само   на   обща   култура   Успех  :makeup: :handshake: :makeup:
Активен
Всичко е любов

Liglio

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 45
  • Fortuna fortes metuit, ignavos premit.
Re: ПОМОЩ-Тест по ОТП
« Отговор #7 -: 13.11.2007, 10:20:39 »

Колеги можете ли да ми кажете кога имате лекции по ОТП че в петък дойдох ама нещо много бързо свършихте
Активен
Fortuna favet fortibus.

Десислава

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 127
Re: ПОМОЩ-Тест по ОТП
« Отговор #8 -: 13.11.2007, 10:35:59 »

Ами ОТП имаме всеки петък от 14.15 в 13 аудитория ,а предполагам,че миналият петък нямахме за 15-годишнината на факултета :-)
Активен
Сега е моментът да блеснем. Време, в което мечтите ни са постижими и възможностите ни необятни. Сега е времето да се превърнем в тези, които винаги сме мечтали да бъдем. Това е вашият свят и вие сте тук. Присъствието ви е от значение. Светът ви очаква.

alexrmn

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8
Re: ПОМОЩ-Тест по ОТП
« Отговор #9 -: 14.11.2007, 12:27:31 »

тези тестове са 1 към почти 1 с тези в сайта legaltheory.org. там се регистрай, има към 20 варианта и след всеки направен получаваш ревизия - верни/грешни. преди 3г. беше така и спец. за тестовете на асистентчето ми помогнаха.
Активен