argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: FMI Hosting  (Прочетена 1089 пъти)

dRiNKiN_pARk

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 46
  • [dRiNKiN_pARk]™
    • текстове на български
FMI Hosting
« -: 16.10.2005, 13:09:35 »

още преди време разглеждайки сайт-а на ФМИ видях, че има "страници на студенти във ФМИ". Та, въпроса ми е как мога да се сдобия с някво място на този сървър и поддържа ли той PHP?! FREE ли е и т.н. :)
Активен

Jack Johnson

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 704
  • Хора, пазете си здравето! То няма цена!
Re: FMI Hosting
« Отговор #1 -: 16.10.2005, 13:57:22 »

   Отговорът е много прост - обърни се към админите на 5-тия етаж, може и да ти отпуснат малко PHP, което ме съмнява, но не пречи да опиташ!

   От историческа гледна точка тези страници, които си видял бяха нещо като проект по английски и страниците, които по субективни причини са сложени там представляват част от общия капацитет на хората, приети през далечната 2001-ва година.
Активен

dRiNKiN_pARk

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 46
  • [dRiNKiN_pARk]™
    • текстове на български
Re: FMI Hosting
« Отговор #2 -: 16.10.2005, 15:46:13 »

тей като аз съм задочно и ще имам повечеко време, за да мога да отида до 5-тия етаж чак декември (освен това не съм и от Пловдив) - има ли някакв начин да попитам админи-ите чрез ICQ или евентуално да им напиша някой мейл... нещо такова?

според това, което си написал, Ванка, разбирам, че не е практика студентите от ПУ да си правят страници и да ги хостват на сървъра на ФМИ, така ли?
Активен

TeeRexX

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 739
  • изпратете ми анонимно пари в плик :)
    • www.myspace.com/teerexx
Re: FMI Hosting
« Отговор #3 -: 16.10.2005, 20:33:33 »

Прати им писмо, аз го направих и получих отговор съвсем скоро :) За съжаление мястото, което предлагат не е много (около 10 МБ ми казаха на мен) а мене ми трябваше за мултимедия :( но пък си намерих друго място в крайна сметка.
Активен

dRiNKiN_pARk

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 46
  • [dRiNKiN_pARk]™
    • текстове на български
Re: FMI Hosting
« Отговор #4 -: 17.10.2005, 00:47:50 »

дай мейл
или ми кажи, моля те, от къде мога да го намеря. :)

php пуснаха ли ти?
Активен