argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: За поддръжката на асансьорите и защо няма нито един в ред?  (Прочетена 5093 пъти)

Nyte

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 22

О, аз още помня как в първи курс закъсахме в асансьора към 18:30 часа зимата :) Беше голямо шоу.. даже и снимки и клипчета имаме :) Най-якото беше като се обадихме на човека от поддръжката, който каза: "Стойте там!" :)
Има даже и късометражно филмче със soundtrack, което не успя да види бял свят :wink:
Активен

Dendroid

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 49

А въпроса е защо и аз не съм го видял :) Иначе някъде из нас е диска с филмчетата и снимките :)
Активен

iliadev

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 174
  • Когато има толкова случайности,търси закономерност
    • Хасково

Имам въпросче за асансьорите...  Този, който е във ФМИ на 1вия етаж, та някой има ли представа дали вратата се котролира от сензор, които да спре затварянето и когато някой закъснял се пробва да влезне, защото е май на приципа "има краче,няма краче или има пръстче,няма пръстче" :)
Днес ме дострашя да пробвам лично   :hihi: ,  а тетрадката ми, заместваща пръст или краче, беше прилично премазана от така безобидно изглеждащата врата :)

ПС. По-добре 5 етажа с "асаньора на ужасите", отколкото пешя :)   :wink:
Активен

Светослав Енков

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1864
    • Shark's Home Page

Сензор има, но не работи от много отдавна!!!
Активен

iliadev

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 174
  • Когато има толкова случайности,търси закономерност
    • Хасково

Точно това имах впредвид и аз :)
Сега остава някой да провери дали боли много, когато го защипе вратата  :evil:
Активен

Димитър Димитров

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 213

Абе не боли но като те затисне трябва да натискаш в двете противположни страни, да се пребориш с нея и да влезнеш. И м/у другото този беше асансьора с номерация на бутоните n-1 нали  :hihi:

iliadev

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 174
  • Когато има толкова случайности,търси закономерност
    • Хасково

Същия е :), явно  if (etaj>n-1){n="tavan na sgrada";return bolnica;} hahahaha
Активен

Светослав Енков

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1864
    • Shark's Home Page

Асансъора си има защита и няма да тръгне, ако не е затворена докрай вратата, но сигурно доста ще те заболи от самото притискане, докато ти или някой отвътре натисне ->][<- бутона. Тетрадката е тънка и горе ключа за затворена врата се включва. Абе иска си внимаване. Тия врати са си силни.
Активен