argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: КУПУВАМ - ПРОДАВАМ учебници, лекции, помагала...  (Прочетена 59799 пъти)

sweet_dreams

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 9

Продавам "Речник на старобългарския език" на Дора Иванова-Мирчева и Ангел Давидов.
Активен

paff40

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

Продавам:

Учебник Proficiency Masterclass Oxford - 25лв.

Selected English Bulgarian texts for translation.(синята книжка) на Христо Грънчаров - 4лв.

Translation Practicum - English and Bulgarian на Павлов,Кацарска,Койнакова,Червенкова,Обретенов -ксерокопие хванато със спирала - 5лв.

Пощенски коне на Йордан Костурков - 5лв

Практическа Граматика на съвременния български книжовен език - 3то преработено издание на Карастанева и Маровска - 5лв.

Психология на човека,издание на Хермес от автори Румен Стаматов и Борис Манчев - 10лв.

Педагогика на Пламен Радев,издание на Хермес - 10лв.


Всичко е в отлично състояние.
Активен

Bringing sexy back

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 97
  • Simply beautiful

4ти курс Английска филология съм и продавам всякакви материали,теми и лекчии,които ви хрумнат от 1ви курс насам. :-)
Активен

sweet_dreams

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 9

Здравейте! И аз се разрових из старите тетрадки  :-) Ето какво намерих:

1) Advanced Masterclass CAE (на Oxford)- учебна тетрадка и учебник, зелени, учи се 1 и 2 курс по тях.
2) "Помагало по МОРФОЛОГИЯ на съвременния английски език"- В. Койнакова и Сашко Павлов
3) Lingua Latina- Учебник по латински език, изд. "Хермес"- Недялка Георгиева
4) "Малък речник на Старобългарския език"- Дора Иванова Мирчева и Англел Давидов.
Активен

Mariq_

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 59

Здравейте! :-)
Търся си следните учебници за Българска филология  1-ва год:

Съвременен български език на Бояджиев, Куцаров, Пенчев

Старобълг. христоматия

Старобълг. език ,текстове и речници на Стоянов

Кратък граматичен очерк на старобългарския език на Мирчев

Очерци по бълг. фолклор- Михаил Арнаудов

Морфология на приказката- Владимир Проп
 
Ако имате някои от тези , моля, пишете ми.
Активен

sweet_dreams

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 9

Продавам "Увод във фолклорната култура"на Пламен Бочков
Активен

ali4ka

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 35
  • Български и английски

Търся си учебник по английски Proficiency Masterclass.Ако някой иска да се отърве от него нека да ми пише на лични.  :-)
Активен

anai22

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 12
Re:Речник по гръцки
« Отговор #47 -: 03.11.2009, 14:34:58 »

Да, каква е цената на речника? И мен ме интересува.

Модератор: Моля, пишете на кирилица!
« Последна редакция: 03.11.2009, 22:17:00 от Диана »
Активен
Az kazah

anai22

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 12

трябват ми лекции по увод в литературната теория?някои да продава
Активен
Az kazah

TressJolie

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 36

Имам хубави лекции при Козлуджов- Увод в литературната теория. Пиши ми, ако ти вършат работа.
Активен

anai22

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 12

Трябват ми лекции на Бучков, не знам тези дали ще ми свършАт работа, макар че имам нужда от каквито и да било лекции, за да си взема изпита.  :s:
« Последна редакция: 13.11.2009, 15:26:27 от Диана »
Активен
Az kazah

mimikz

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 35

Продавам лекции по Педагокига при проф. Радев, Психология при Койчев и Фонетика при проф. Бояджиев и по Културни ралии при доц. Величкова (само за слависти). Важат както за Славянска филология така и за Балгарска филология. Който има нижда да звънка на тел: 0895909283 :-)
Активен

Futbolis7aa

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 50

Лекции по Увод в Литературната теория при Сапарев, Увод в общото езикознание при Янев и Странознание на Великобритания,  случайно някой да продава :-)
Активен
:)))

Lizzy

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5

Лекции по Увод в Литературната теория при Сапарев, Увод в общото езикознание при Янев

И на мен ми трябват СПЕШНО  тези ..
Моля ви- Някой да ги има ?  :-(
« Последна редакция: 15.11.2009, 14:38:48 от Lizzy »
Активен

ivenceto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 16

sorry za latiniata ama laptopa mi e mnnn zle.MOLQQQQ AKO NQKOI PRODAVA LEKCII ZA 1-VI KURS ANGLIISKA FILOLOGIQ PO EZIKOZNANIE-QNEV,PSIHOLOGIQ-KOI4EV,I UVOD V LITERATURNATA TEORIQ-SAPAREV DA PI6E : SKYPE: the_goddess_i
Активен

sUkI

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8

Лекции по Увод в Литературната теория при Сапарев, Увод в общото езикознание при Янев и Странознание на Великобритания,  случайно някой да продава :-)
И аз търся същото!
Активен

ok

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 50

Трябват ми лекции на Бучков, не знам тези дали ще ми свършАт работа, макар че имам нужда от каквито и да било лекции, за да си взема изпита.  :s:
Имам учебник на Пламен Бочков,ако все още те интересува ми пиши.
Активен

aztikazahmnraboti

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 20

Аз имам лекциите на доц. Бучков и мн хубави материли към тях, имам 6 на изпита. който иска да пише :)
Активен
Сравнително кратък текст, почти изпълващ допустимия брой символи, който обхваща целия ред...

Сеньорита

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 14

Задочничка съм БИ и вероятно лекциите ми няма да са полезни за редовните студенти, но имам доста от материалите, а също и сканирана част от препоръчаната литуратура, така че заинтересованите да ми пишат на мейл или skype: nelly111, с каквото мога ще съм полезна.  :-)
Активен

evi-G

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4

Здравейте,трябват ми разработени теми по български език и по история за държавните изпити.Ако някой има такива да се свърже с мен evgenia_25@abv.bg
Активен