argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: КУПУВАМ - ПРОДАВАМ учебници, лекции, помагала...  (Прочетена 59803 пъти)

don vito

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 35

Продавам лекции за БФ за всички курсове, както и напечатани и разработени темите за държавен изпит по български език.
Активен

peteto87

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6
Продавам
« Отговор #61 -: 24.03.2010, 10:52:36 »

Лекции и упражнения по Български фолклор и пищови по Стара българска литература  :-) За инфо пишете  :-)
Активен

zeko

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6

Продавам учебник + тетрадка и диск на Inside Out - в отлично състояние.
Активен

Billy

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8

Имам голям проблем с тъпите протоколи по Азел при Влашки , ако някой пази нещо подобно да пише на bilqna.aleksova@abv.bg  ще съм изключително благодарна , както и лекции по славянски литератури при Таня Маджарова.
Активен

BieneMaja

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 37

КУПУВАМ:

Лекции по МОРФОЛОГИЯ на СНЕ (немски)
Лекции по СИНТАКСИС на СНЕ (немски)
Лекции по ЛЕКСИКОЛОГИЯ на СНЕ (немски)
Увод в германистиката
Методика на обучението по немски език и литература
Темите за държавен изпит по немски

Пишете на лични  :inlove:
Активен

Futbolis7aa

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 50

Колеги, някой да продава учебник по Практическа Граматика на Вера Маровска ? спешно ми трябва  :roll: :y:
Активен
:)))

marin2025

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1697
  • Прави добро ,пък каквото ще да става!

0879-857-488  Цена 20 лева.
Активен
Всичко е любов

evi-G

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4

Колеги,помогнете ми,трябват ми разработени теми за държавен изпит по история . Пишете ми на:  evgenia_25@abv.bg
Активен

ok

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 50

Продавам учебник по гръцки за начинаещи + сборника с упражненията на Стойна Пороманска и Галина Брусева-общо 12лв.,както и "Новогръцка граматика" на Фани Ангелиева-10лв
Активен

Middlesbrough

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 49

Продавам някой учебници от 1-ви и 2-ри курс БФ,мога да услужа и с книги(за снимане) след 30 септември,ако някой се интересува може да ми драсне скайпа си на лично съобщение тук във форума.
Активен
http://bulfleet.com/?recruit=2149066  Много яка игра пробвайте ;)

HellCreep

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 35

Някой ако има  учебници и други неща за 1ви курс Английска филология да прати едно ЛС.
Активен

joro.vin

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 142
    • http://managerteams.com/

Продавам теми за държавен изпит по Български език, ако някой се интересува може да ми пише на лично съобщение!
Активен

zeko

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6

Продавам чисто нов джобен френски речник купен за 12лв., продавам го за 7. Ето го: http://www.colibri.bg/resultsr.php?dict=66

Пишете ми на лични или на имейла ми - може да го видите, като щракнете върху профила ми.
Активен

ivenceto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 16

Зрдавейте аз съм Английска филология 2 курс и продавам лекции за АФ 1 курс по: Увод в литературната теория при Сапарев;Увод в общото езикознание при Янков и Янев;Латински език;Психология итн,който се интересува да ми пише на лично :)   ...Успех 1 курс... :)
Активен

student1

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

Аз съм Български език и история първи курс и искам да попитам ако някой пази лекциите на Козлуджов по увод  в лит. теория, има  лекции на Доц. Пенев по Старобългарски  и инцидентно някой пази някакви материали от упражненията по археология да пише.Много благодаря :) !
Активен

petia91_f

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 29

търся речник по старобългарски- ако някой продава нека ми пише на лични :-)
Активен

Aradiaaa

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3

Купувам лекции български и история 1ви курс ако някои разполага нека ми пише на melkor_lady skype или aradiaaa@abv.bg
Активен

sweet_dreams

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 9

Здравейте, завърших Превод и бизнес комуникация и продавам червения учебник по бизнес английски, който се интересува, да пише :)
Активен

doc_holidei

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

Трябва ми всичко за трети курс , без Морфология. Трябва ми също и Античност, Възрожденска литература и Западноевропейска литература.
Активен

joro.vin

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 142
    • http://managerteams.com/

Трябва ми всичко за трети курс , без Морфология. Трябва ми също и Античност, Възрожденска литература и Западноевропейска литература.
Какво по-точно ти трябва, лекции, учебници, конкретизирай ако можеш!
Активен