argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 12   Надолу

Автор Тема: КУПУВАМ - ПРОДАВАМ учебници, лекции, помагала...  (Прочетена 59813 пъти)

bizlimpkit

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 18

Здрастиии:) Много сшено ми трябва помагало по сравнителна граматика на славянск. ез. .... Ако някой го има, нека пише
Активен
Който не се бои от дявола, не се нуждае от собствен бог...

di4kadi4kova

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 9

Търся лекции и разработени теми по Следосвобожденска л-ра при Ина Пелева, , пишете тук, на лични съобщения или на имейла ми di4ka@start.bg
ще се реванширам
Активен

beni_1991

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 144

Търся спешно учебник по английска фонетика-S.DIMITROVA-English Pronunciation for Bulgarians,Vezni-4 ..
Активен

mimikz

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 35

Някой да има теми по История на новобългарския книжовен език при Диана Иванова???
Активен

rrr

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 70

Търся материали за 4 факултативни дисциплини!
Активен

karlota

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 12

Спешно! Купувам разработени теми при Янев- Бълг. литература след ПСВ.0895458558
Активен

don vito

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 35

Имам лекциите на доц. Янев от първата до последната. Бил съм на всяка и са много подробно разписани. С тях си взех изпита без проблем. Ако искаш, пиши ми на мейла: tzeco_snooky@abv.bg   Вярвам сесията вече е свършила, но, ако не сте се справили с изпита, за наесен мога да ви снабдя с лекциите
Активен

don vito

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 35

Като цяло имам лекции по всичко за специалността БФ - също така имам и темите за държавния изпит. Който се интересува, да ми пише на мейла - tzeco_snooky@abv.bg
Активен

frogmafia

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 27
  • АФ

ТЪРСЯ лекции по АНГЛИЙСКА ФИЛОЛОГИЯ за I и II курс по следните предмети:
1. Увод в литературната теория
2. Английска литература от периода на викторианството
3. Нова английска литература.

Ако имате материали по тези дисциплини ми пишете ЛС  :y:
Активен

Nenchev

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 25

издирвам лекции от 1 и 2 курс по абсолютно всичко благодаря ви предварително  специалността е български и английски език редовно
Активен

SoulSister

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 12

Здравейте :))
Аз продавам моите лекции по Литературна теория(при Бучков) и Увод в общото езикознание(Чобанов).
Ако някой се интересува, можете да се свържете с мен на лични съобщения.

Като допълнения искам да кажа, че лекциите са максимално изчерпателни - особено тези при Бучков, защото тези от вас, които са били при него, са наясно как ги води и колко трудно се водят записки.
Активен

tera5336

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5

Здравейте,трябват ми материали по абсолютно всичко за Английска филология 3 курс,ако някой може да помогне да пише на ЛС.Мерси  :-)
Активен

don vito

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 35

Ненчев, виж точно кои предмети ти се припокриват със специалността БФ и мога ти продам лекциите, които ти трябват
Активен

Nenchev

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 25

търся лекции от 1 и  2 курс български и английски спешно  :-)
Активен

frogmafia

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 27
  • АФ

Искам да се допълня, извинявам се за повтарянето, но има малко допълнение към лекциите, които търся...
ТЪРСЯ лекции по АНГЛИЙСКА ФИЛОЛОГИЯ за I и II курс по следните предмети:
1. Увод в литературната теория
2. Английска литература от периода на Викторианството
3. Нова английска литература.
4. Практическа фонетика на английския език
5. САЕ (Лексикология)
6. Съвременен български език
Моля, пишете ми лично съобщение ако имате лекции по която и да е от тези дисциплини.  :y:
Активен

Tier

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3

Здравейте! Търся да закупя комплект теми за Славянска филология:

Педагогика - Радев
Антропология на славяните
Психология
Възрожденска литература - Кръстева

Пишете ми тук или на мейл: evensteel@abv.bg
Активен

symbol

  • Гост

Продавам набрани на компютър лекции по езикознание (Чобанов) и Руска литература XIX век (Нейчев) - по 10 лв за комплект;  за връзка: skype: pure_poison_f
Активен

don vito

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 35

Иве, недей така, мойто момиче, вдигни малко цената, че направо ме срина. Точно за Руската Класическа и Езикознание да ги пускаш толкова евтино-малко повече уважение към предметите :). Вярвам, че ще се сетиш кой ти пише. гледам, че сме конкуренция с теб в търговията с лекции. Та нека и аз да си кажа, че ги имам-не са напечатани, но са изключително пълни.
Активен

tera5336

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5

Здравейте,издирвам конспекти и материали за стара английска литература при Манчоров и американска литература при Дженкинс.ако някой може да помогне да пише,благодаря  :-)
Активен

izzzy

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 38

Здравейте, колеги
Интересуват ме учебниците по английски, по които се обучават студентите от АФ. Интерес проявявам и към всички сборници, помагала и т.н., свързани с превод. Очаквам вашите оферти :)
Лек и приятен ден!
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 12   Нагоре