argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 12   Надолу

Автор Тема: КУПУВАМ - ПРОДАВАМ учебници, лекции, помагала...  (Прочетена 59806 пъти)

delirium

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 18

ЗДравейте на всички членове на групата. Искам да отправя едно предложение към всички първокурсници ( Славянска филология със сърбохърватски)- продавам речник, учебник по сръбски и проверена и одобрена курсова работа( превод на текст, която ще Ви се изисква в края на годината) + пълен комплект лекции по "Културна антропология на славяните" + учебник по " Увод в Славянската филология" (ИВ. Куцаров). Ако има заинтересовани нека пишат :) Желая на всички настоящи студенти успешна нова учебна година!
Активен

stambata1982

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 14

Търся материали за 3 курс БФ

Модератор:
Моля, пишете на кирилица! Благодаря!  :-) :bow:
« Последна редакция: 05.10.2011, 06:06:26 от Диана »
Активен

radina.bineva

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4

Продавам чисто нов учебник по Българска лексикология на Тодор Бояджиев 0897 084 185
Активен

amelie

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 72
  • Приложна лингвистика, III курс

Търся New English File Advanced...
Активен
we are the last beatniks, the lost heretics

kleomera2

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

Здравейте всички, настоящи и бъдещи филолози! :)

Преди седмица изкарах успешно държавния изпит и се дипломирах със специалност Българска филология (задочно).

Равносметката е удоволетвореност, диплома и пълна стая с учебници и материали по специалността! :)

Първото и второто няма как да споделя, но материалите определено не са спомена, който бих искала да запазя от студентските години!:)

В тази връзка съм на разположени на всички , които биха искали да спестят време от писането на някоя тема, реферат, библиография и т.н.

Държавният изпит също е подсигурен с разработени подробни теми по Български език (, с които моята оценка е 5,00).

Имейлът ми е : mila.zdravkova@abv.bg и съм на разположение по всяко време.

Специалността е страхотна и определено си заслужава да бъде завършена, независимо дали след това ще се практикува. На мен лично определно безкрайно ми помага  и в личен и в професионален план.

Успех на всички!

Поздрави,
                     Мила
« Последна редакция: 07.10.2011, 21:51:57 от kleomera2 »
Активен

Nicoletta

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
  • Английска филология , Р

Учебници за първи курс английска филология  :? Трябват ми Proficiency Master Class , Translation Practicum и Психология на човека ,2005 . Моля, ако ги имате , пишете ми :)

Модератор:
Моля, пишете на кирилица! Благодаря!  :-) :bow:
« Последна редакция: 11.10.2011, 19:44:38 от Диана »
Активен

soulseeker

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 16

Ако някой продава учебника си по Психлогия на изд. Хермес , авт. Б. Минчев (доколкото си спомням) , моля нека пише.
Активен

didkamz

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

колеги и аз търся да си купя лекции и учебници за 1 курс българска филология ако някой има да пише на didkamz@mail.bg
Активен

iloni

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 25
  • Бъди себе си има достатъчно други хора!

Здравейте :) Трябва ми  Психология на човека -Румен Стаматов и Борис Минчев, изд.Хермес   ако някой го има може да ми пише тук във форума :)
Активен

marin2025

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1697
  • Прави добро ,пък каквото ще да става!

Провери на книжарницата пред унито.имаше го.
Активен
Всичко е любов

peteto_87

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

Предлагам материали от 1 до 4 курс по БФ.За инфо пишете  :-)
Активен

insomnia77

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5

Здравейте!
Продавам следните учебници и помагала:
ПСИХОЛОГИЯ на човека, Румен Стаматов, Борис Минчев, Хермес, оригинална цена-15 лв,аз го предлагам за 10лв;
ПЕДАГОГИКА, Пламен Радев, Хермес, оригинална цена-15 лв,аз го предлагам за 10лв;
TRANSLATION PRACTICUM, ENGLISH AND BULGARIAN-Сашко Павлов,Милена Кацарска, Веселина Койнакова, Червенкова, Обретенов, университетско издателство "Паисий Хилендарски", оригинална цена-9,60 лв, аз го предлагам за 4,50 лв;
БЪЛГАРСКИ ЕЗИК,теоретичен курс с практикум, Ваня Зидарова, издателство "Контекст", оригинална цена- 10 лв,аз го предлагам за 5 лв;
SELECTED ENGLISH AND BULGARIAN TEXTS FOR TRANSLATION, Christo S. Grancharov, Nancy Publishers, oригинална цена-4 лв, аз го предлагам за 2 лв;
XL TRANSLATION,Philology Series, Nancy Publishers, М.Кацарска, В. Койнакова, С. Павлов и др., оригинална цена-4,50лв, аз го предлагам за 2,00лв.
За контакти пишете на лично съобщение тук във форума. :)
« Последна редакция: 29.10.2011, 13:39:23 от insomnia77 »
Активен

insomnia77

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5

Здравейте!
Продавам следните учебници и помагала:
ПСИХОЛОГИЯ на човека, Румен Стаматов, Борис Минчев, Хермес, оригинална цена-15 лв,аз го предлагам за 10лв;
ПЕДАГОГИКА, Пламен Радев, Хермес, оригинална цена-15 лв,аз го предлагам за 10лв;
TRANSLATION PRACTICUM, ENGLISH AND BULGARIAN-Сашко Павлов,Милена Кацарска, Веселина Койнакова, Червенкова, Обретенов, университетско издателство "Паисий Хилендарски", оригинална цена-9,60 лв, аз го предлагам за 4,50 лв;
БЪЛГАРСКИ ЕЗИК,теоретичен курс с практикум, Ваня Зидарова, издателство "Контекст", оригинална цена- 10 лв,аз го предлагам за 5 лв;
SELECTED ENGLISH AND BULGARIAN TEXTS FOR TRANSLATION, Christo S. Grancharov, Nancy Publishers, oригинална цена-4 лв, аз го предлагам за 2 лв;
XL TRANSLATION,Philology Series, Nancy Publishers, М.Кацарска, В. Койнакова, С. Павлов и др., оригинална цена-4,50лв, аз го предлагам за 2,00лв.
За контакти пишете на лично съобщение тук във форума. :)

Продадени са :
TRANSLATION PRACTICUM, ENGLISH AND BULGARIAN;
XL TRANSLATION,Philology Series, Nancy Publishers;
SELECTED ENGLISH AND BULGARIAN TEXTS FOR TRANSLATION
Активен

insomnia77

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5

ПСИХОЛОГИЯ на човека, Румен Стаматов, Борис Минчев, Хермес, оригинална цена-15 лв,аз го предлагам за 9лв;
ПЕДАГОГИКА, Пламен Радев, Хермес, оригинална цена-15 лв,аз го предлагам за 9лв;
БЪЛГАРСКИ ЕЗИК,теоретичен курс с практикум, Ваня Зидарова, издателство "Контекст", оригинална цена- 10 лв,аз го предлагам за 5 лв;
Активен

symbol

  • Гост

Продавам лекции, протоколи, теми за дисциплините на Българска филология от първи до четвърти курс. За информация или връзка: 0887028548, 0896750848, скайп: pure_poison_f
Активен

Tier

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3

Купувам лекции + снимани произведения по славянски литератури. Предложения на лични.
Купувам лекции по странознание на Чехия при Маджарова.
Активен

y_n

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 16

Продавам учебник по психология на Румен Стаматов и учебник по литературна теория ,ако имa заинтересувани нека ми пишат yana_777@abv.bg
« Последна редакция: 15.11.2011, 11:11:31 от y_n »
Активен

symbol

  • Гост

Продавам лекции, материали, протоколи за БФ от 1-ви до 4-ти курс. При интерес: пишете на поща, на лични, skype: pure_poison_f, тел: 0887028548, 0896750848.
Активен

y_n

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 16

търся спешно лекции увод в редактирането yana_777@abv.bg благодаря предварително .пишете моля ви :)
Активен

vencislava88

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4

Колеги, продавам два речника.
Нов руско-български речник, Сергей Влахов, изд. Парадигма, идеално състояние (не е ползван  :hihi: )
Българско-руски речник, доц. д-р Алберт Кошелев,изд. Наука и Изкуство (чисто нов)
За подробности ми пишете! :)
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 12   Нагоре