argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: КУПУВАМ - ПРОДАВАМ учебници, лекции, помагала...  (Прочетена 59798 пъти)

future_linguist

  • Гост

ПРОДАДЕНО

Здравейте, колеги,

продавам: NEW ENGLISH FILE (ADVANCED) – Clive Oxenden, Christina Latham-Koenig с учебната тетрадка и диска, цена 15-20 лева (запазени са, в тетрадката не е писано) + подарък
TRANSLATION PRACTICUM (ENGLISH AND BULGARIAN) – Pavlov, Katsarska, Koynakova, Chervenkova, Obretenov

Активен

deepblue_

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4

Здравейте (:
Някой да продава New English File (Advanced) ?
Активен

katerina_2013

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

ЗДРАВЕЙТЕ , ТЪРСЯ УЧЕБНИКА НА РУМЕН СТАМАТОВ - ПСИХОЛОГИЯ НА ЧОВЕКА , МОЛЯ АКО НЯКОЙ ГО ИМА ДА МИ ПИШЕ , БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО !!! 
Активен

Lifee

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

Някой да продава New english file advanced?
Активен

Katia_1989

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
    • http://www.youtube.com/?hl=bg

Някой продава ли сръбско-български речник на Зарко Трифоноф или друг автор,ако имате?  :beer:
Активен

simeon.slavov

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

Някой продава ли лекции на проф.Козлуджов - УЛТ за първи курс?
Активен

katastrofa_92

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 227
  • ;)

имах ги всичките му лекции,но уви отидоха в парното :-X
Активен

fuzz4o

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3

Търся педагогиката на Пламен Радев. Има я нова в книжарницата, но няма възможността да си я взема. Има ли някой, който я продава? Дори и ксерокопие да е!  :roll:
Активен

beni_1991

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 144

Продавам учебник по английски Proficiency Masterclass. (30лв)
Активен

Georgi8420

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 14

Търся педагогиката на Пламен Радев. Има я нова в книжарницата, но няма възможността да си я взема. Има ли някой, който я продава? Дори и ксерокопие да е!  :roll:

Имам я 10 лева я продавам.
Активен

high-flyer

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

Продавам лекции по Английска фиология, както и за Лингвистика с ИТ за английски и френски език. Пишете на лично или на мейл ugn8@abv.bg
Активен

иванов

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3

Купувам лекции по етнология. ТЕОРИЯ НА ЕТНОЛОЖКОТО ИЗСЛЕДВАНЕ, Пишете ми
Активен

Georgi8420

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 14

Аз имам и книга и лекции!
Активен

mimikz

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 35

Здравейте! Продавам лекции по всички дисциплини изучавани през 4-те/5-те години на специалностите българска филология и славянска филология. Също така и темите за държавния изпит по български език. Лекциите са добре написани, а някои напечатани. Доста усилие и труд съм вложила, за да ги събирам и пиша през годините. Изработвам и планове за учебната практика, която е задължителна за всички завършващи тези специалности. Така че ако някой има нужда от лекции  или материали може да се свърже с мен и да му бъда полезна с това, което имам. Цените са символични и достъпни. Успешна сесия ви желая и дерзайте, защото сте студенти на Пловдивския университет!
Може да се свържете с мен на тел: 0895909283
Активен

Georgi8420

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 14
Продавам лекции
« Отговор #194 -: 08.01.2014, 11:19:44 »

Здравейте! Продавам лекции по всички дисциплини изучавани през 4-те години на специалностите българска филология и история. Също така и темите за държавния изпит по български език и история. Лекциите са добре написани, а някои напечатани.
Също така продавам всички лекции, реферати, курсови работи по магистърската програма т Национална сигурност(Институции и държавни традиции)
Може да се свържете с мен на тел: 0876750007 :-)
Активен

Sissy_94

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4

Някой продава ли все още New English File Advanced ?  :-)
Активен

Incandessence33

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7

Някой продава ли учебника по Съвременен български език на Т.Бояджиев, Ив.Куцаров и Йордан Пенчев?
« Последна редакция: 25.02.2014, 14:07:53 от Диана »
Активен

maroder

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

Интересувам се от учебниците, които предлагате. Свържете се с мен, ако не сте ги продали 0896605584 Милен
« Последна редакция: 28.04.2014, 15:12:42 от Диана »
Активен

nucremaa

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

Здравейте ! Продавам помагала и учебници по дисциплините, изучавани в специалност Бъларски и английски език, както и разработени теми за държавните изпити по български език и английски.

Ако проявявате интерес можете да ми пишете на e-mail: magy.iv86@gmail.com.
Активен

emiliq_toncheva

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3

Купувам теми за държавен изпит по литература.тел0892349376
Активен