argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: КУПУВАМ - ПРОДАВАМ учебници, лекции, помагала...  (Прочетена 59804 пъти)

Кристиана

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

Здравей те колеги ! Търся лекции на доц. д-р С.Козарова за  Увод в общото езикознание. Моля ако някой ги има да пише на лично съобщение.
Активен

Student_stu

  • Гост

Продавам следните книги в идеално състояние:
Сборник пиеси Френски театър на Класицизма - 5 лв.
Елин Пелин - Събрани съчинения том 1 - 3 лв.

И ксерокопирани статии: Толерантност и интеркултурен диалог, трудно общуване, толерантност и разум, Балканите, Лайбниц - "За степените на съгласие", Волтер - "За всеобща търпимост", статии на Дидро, Кант, Джон Стюард Мил, Уилям Джеймс, Семьон Л. Франк, Габриел Марсел, Левинас, Жана Херш, Хана Арент, Сартр, Хюркхаймер, Ерих Фром, Мераб Мамардашвили, Ричард Рорти, Цветан Тодоров, Чарлс Тейлър и други. Нови, без следи от употреба - всичките за 2 лева.
От Пловдив съм
За контакт - ЛС
Активен

misheto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 17

Здравейте! Продавам учебници по Стопанска история и Геоикономика. И двата учебника почти не са отваряни, като чисто нови са. Учебникът по Стопанска история струва 10 лв, а по Геоикономика - 7 лв. Ако имате интерес коментирайте в темата или ми пишете на лично.  :wink: :y:
Активен

Вержиния

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

Здравейте.Продавам учебници по английски език за три нива- А2,В1,В2,с включени дискове.Учебниците са от Britanika,за всяко ниво има по два учебника - общо 6 броя.Цената на един учебник е 20 лв.Реалната им цена е 45лв.Ако някой прояви интерес,моля да ми пишете на e-mail:verji_31989@abv.bg.
Активен

Readmylips

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 9

Здравейте! Търся/да купя/ разработени теми за държавен изпит по Английски език /Лингвистика с ИТ/.Ако някой ги продава нека ми пише на лично съобщение.
Активен

Incandessence33

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7

Здравейте, продавач ксерокопие на учебник по Стилистика на Вера Маровска част първа. Цена 4 лв.
Активен

Nailoxx

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

ПОДАРЯВАМ Proficiency Master class https://www.amazon.com/Proficiency-Masterclass-Student-Book-Kathy/dp/0194329127 пишете на лично съобщение
Активен

Kongzi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

Здравейте! Продавам пълният набор от лекции от специалност Приложна Лингвистика Английски + Втори чужд език от учебните години 2013г- 2017г. Включвам:
  • лекции,

    материали от упражненията,

    курсови работи

    материали за държавен изпит и дори разработен конспект от държавният изпит по английски и втори чужд език от 2017г.
При интерес пишете на ЛС.

Активен