argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: КУПУВАМ - ПРОДАВАМ учебници, лекции, помагала...  (Прочетена 59808 пъти)

weedmactep

  • Гост

Зна4и, пазяз си вси4ко още от 1 курс БЕАЕ. Ако на някои му тряа нещо да се обади, ще му ги дам да си ги снима, ама ще почерпи. Не е хубаво да се искат пари за нечии чужд труд. Все пак учен ги е чел а той пари не ти взима, освен тия 107лв.... нали? за това че туи с кинтите е тъпо, но пък икономически погледнато....

теориа на превода??? че тоя изпит не е никак труден. В смисъл, че се взима, за разлика от Някои други (4)...... мда... Иначе слушай какво съприйм ас. Сашко Павлов ти говори и ще стане номера....
« Последна редакция: 31.03.2008, 15:15:38 от Kelli_Mutu™ »
Активен

Mimimira

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

Теория на превода не ми трябва за изпит, а за писане на дипломна работа. И си търся лекции или учебници именно защото Сашко Павлов ми преподаваше  :-)
Активен

weedmactep

  • Гост

хихихихих. Сашека....оня ден го мернах до ректората пиеше бира....ами колежке, ще ми се някак си да ти помогна ама нямам такъв учебник.... Имам на Глас Влашки учебника....
Активен

Crysalils

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

 Купувам лекции по старобългарски език, старобългарска литература, лексикология на СБЕ и Увод в литературната теория на Бучков.
Активен

don vito

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 35

имам лекции по всичките дисциплини от първи курс. аз сега съм втори курс и си пазя всичко. ако представлява инерес за теб, можеш да ми се обадиш на тел: 0883 333 020 - Цецо.
Да ви кажа продавам и лекциите от 2 курс-първи семестър.Всичко по 15лв/със снимането ще ви излезе не повече от 18лв,защото,разберете ме,но си ги пазя, че ще  трябват и за държавния изпит след време.Който се изтересъва да пи6е на пощата ми
« Последна редакция: 09.05.2008, 14:46:08 от don vito »
Активен

me,myself & I

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6
  • One man's ceiling is another man's floor!

Продавам учебник по английски език:ADVANCED MASTERCLASS CAE,OXFORD(зелен на цвят).Доколкото си спомням учи се по него 1,2 курс за специалностите с английски език.Учебника е нов!Ако имате интерес ми пишете на:v.petrova_85@abv.bg
Активен

Erelwind

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 72

Търся всичко, което имате по фонетика на английския език. Спешно. Имам изпит на 22ри и нямам абсолютно нищичко.. както и цялата група  :?
Активен

gerityyyyyy

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 33
  • И антирекламата е реклама

продавам етнология,фолколор,литературна теория,езикознание,тракология,стара история,лексикология,старогръцки,археология и не помня какво още  :-D :-D :-D
ако някой иска нещо да ми пише на
skype-geri8888
или да ми се обади по водомера  :-D :-D :-D с номер  :beer: :drunk:
 :-D :-D :-D :-D :-D
Активен
Фалшиви хора толкова,че те сами не могат да се познаят!!!!

TressJolie

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 36

Аз съм ЗО, но имам много хубави лекции по старобългарски, езикознание, литературознание при Козлуджов, литература от Освобождението до Първата световна, теория на превода РЕ, морфология на БЕ и др. Ако се интересувате, skype: tress_jolie  :-)
Активен

don vito

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 35

Едно пояснение за всички-имам темите по всяка дисциплина от 1 и 2 курс но, само за специалност БФ/българска филология/
Активен

ok

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 50
Речник по гръцки
« Отговор #30 -: 06.07.2009, 16:30:05 »

Продавам Гръцко-български речник.Пишете,ако проявявяте интерес
Активен

ok

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 50
Re: Речник по гръцки
« Отговор #31 -: 07.07.2009, 16:44:48 »

Речникът е на "МАГ-77".На мен ми беше много полезен в обучението ми.
Активен

Tears_dont_fall

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 14
Re:Речник по гръцки
« Отговор #32 -: 02.09.2009, 14:07:47 »

цената?
Активен
If I die Tomorrow
as the minutes fade away
I cant remember
Have I said all I can say?
Your my everything
You make me feel so alive
If I die tomorrow....

Val_baby

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 15

Продавам:

1.Учебник по стилистика на българския език(автор Вера Маровска) на половин цена-4лв.
2.Учебник по Съвременен български език(Т.Бояджиев,И.Куцаров,Й.Пенчев) на половин цена-8лв.
3.Синтаксис на българския книжовен език(Константин Попов)-4лв.
4.Българска литература-/1918-1945/-том 1 (Иван Сарандев) на половин цена-6лв.
5.Христоматия по историческа лингвистика(Х.Тончева) на половин цена-3лв.
Купувала съм ги чисто нови,така че са сравнително запазени.Ако някой се интересува от учебници по история за изпитите питайте. :-)
Активен

flyaway

  • Гост

Интересувам се от учебника по гръцки за начинаещи,нов е 20лв ,един такъв зелен,който го има и смята да го продава да ми пише на лични 8-)
Активен

Калоян Кирилов

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 39
  • Мъдрият говори последен!
    • Българската пътна мрежа

Някой да има едно от тези неща на Иван Куцаров:

Увод в славянската филология
Славяните и славянската филология
Активен

...Take a Dream...

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 10
  • ..Силен е този,който..има власт..над себе си..

трябва ми учебник по гръцки за 1 курс...ще съм благодарна и на някакви лекции по езикознание и литературна теория...ако имате нещо от тези неща пишете ми на лични съобщения.
Активен
*MaRiSSa*

ther0se

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3

Здравейте.Търся си следните учебници за БФ 1-ва год. :

Съвременен бълг. език на Бояджиев, Куцаров, Пенчев
Езикова култура
Практическа граматика на Маровска, Карастанева

Старобълг. христоматия
Старобълг. език ,текстове и речници на Стоянов
Кратък граматичен очерк на старобълг. език на Мирчев
Старобълг. граматика

Бълг. фолклор Петър Динеков
Очерци по бълг. фолклор Михаил Арнаудов
Морфология на приказката Владимир Проп
 
Ако имате някои от тези , моля, пишете ми. :)
Активен

The Dude

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 19

Здравейте!Търся накой,на които не му трябва учебник Master Class Proficiency пратете ми ЛС  да се уточним.Благодаря предварително  :-)
Активен

danito89

  • Гост

Пазя всичко от 1 курс ПНУП  и учебниците повечето лекции и т.н ако има някой да пише :)
Активен