argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: "ИДЕИ" - няма да има и този понеделник  (Прочетена 17306 пъти)

wicked

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 487

   УТО4НЕНИЯ,ОТНОСТНО ПУБЛИКУВАНИТЕ ОТ МЕН КОМЕНТАРИ В ПО-РАН ЧАС СЪЩИЯ ДЕН:
ЧУХ ЧЕР ЧОВЕКА НЕЩО СЕ ОБИДИЛ.МИ СЕГА АЗ КАКВО ДА НАПРАВЯ ЧЕ ИМАШЕ НЕИЗПРАВНОСТ В РАДИОТО ЯВНО И...ПРЕЗ 15 МИН СЛУШАХ КАК НА РИЦАРИТЕ ИМ Е ОТКАЗВАНО ХРИСТИЯНСКО ПОГРЕБЕНИЕ...ВСЕ ЕДНО НЯКОИ ПРОСТ ЧОВЕК ДЕТО ЗНАЕ МАЛКО И...МАЛКО КАТ МУ ОТВОРИШ ОЧИТЕ НЕ МОЖЕ ДА МУ ЗАТВОРИШ УСТАТА.ИИИ СЕ УСЪМНИХ ВИКАМ АВЕ ТОЯ НЯМА КАК ТВА ДА МУ Е ТОЛКО ЛЮБИМО ИЛИ ДА СИ МИСЛИ ЧЕ  ХОРАТ НЯМА ДА СЕ УСЕТЯТ ТА ДА ГО ПОВТАРЯ ПОСТОЯННО...МИСЛЯ ЧЕ РЕАКЦИЯТА МИ Е НОРМАЛНА ЗА ЕДИН БУЕДН БЪЛГАРИН,КОЙТО НЕ БИ ДОПУСНАЛ НЯКОЙ ДА МУ ИЗСКАЧА С ЗАУЧЕНИ НОМЕРА...МОЛЯ ДА БЪДА РАЗБРАН ПРАВИЛНО...НИЩО ЛИЧНО...АМА И ВИЕ АКО ЧУВАХТЕ ТВА КОЕТО ЧУВАХ АЗ.ЩЯХТЕ ДА ВЪЗРОПТАЕТЕ....АКО БЕШЕ ЧУЛ,САМ БОТЕВ ЩЕШЕ ДА СТАНЕ ОТ ГРОБА И ДА ВИ НАСЕЧЕ ЗАДЕТО ПЕТНИТЕ ИСТОРИЯТА ПА МАКАР НЕ НАЩА.МОЛЯ РЪКОВОДСТВОТО,ИЗПЪЛКОМА,ДОМСЪВЕТА И ОКРЪЖНИЯ КОМИТЕТ ДА ОБЪРНАТ НУЖНОТО ВНИМАНИЕ НА ПРОБЛЕМА И ДА ОТСТРАНЯТ ВЪЗНИКНАЛИЯ ТЕХНИЧЕСКИ ПРОБЛЕМ ЗА ДА НЕ СТАВАТ ПОДОБНИ НЕДОРАЗУМЕНИЯ ОТНОВО.


 P.S.
КАК ПЪК ЕДИН НЕ СЕ СЕТИ ДА СПОМЕНЕ 4Е КАЛОЯНЧЕВ ИМА РОЖДЕН ДЕН ВЕЕЕЕ,ЧОВЕКА СТАВА НА 82 ГОДИНИ!!!
Активен

drag

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 49
    • siak.dir.bg

        wicked@udarnatagrupa.com 
 
  Та, нали това е университет, не е средно училище. Тук ни учат да задаваме въпроси но и да им намираме отговорите. След като не ти е ясно иди и прочети, има библиотека. Ако намериш довод да обориш то това ще е добре за науката.

 
« Последна редакция: 28.01.2008, 13:15:15 от drag »
Активен
*********** Аз слушам радио НЕКО **************                   
                    http://radio.uni-plovdiv.bg

wicked

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 487

        wicked@udarnatagrupa.com 
  Това е единственото което знам за тебе но постовете ми са достатъчни да преценя какъв си.
  Като много разбираш от история появи се в предаването и обори това което се е казало във въпросната тема. Та, нали това е университет, не е средно училище. Тук ни учат да задаваме въпроси но и да им намираме отговорите. След като не ти е ясно иди и прочети, има библиотека. Ако намериш довод да обориш то това ще е добре за науката.
  А иначе е добре че се познавате. Добре че само двамата.  Е АНОНИМНО !!!

 
не разбирам много от история..пон не толкова колкото бих искал да знам...не знам кое и колко ти е достатъчно за да прецениш какъв съм,но аз никога не съ претендирал  за каквото и да е.незнам колко пъти и на кой още трябва да  обяснявам, 4е поради някаква ,техническа предполагам,грешка радиото ми повтаряше едно и също...и в началото поислих че не е от радиото ами от тази които говорят по него..за тва бяха тези комантари.ясно?
  ..не знма кое е добре 4е се познаваме и..не знам с кой точно имаш предвид че се познаваме ама..няма значение...относно това кои какво разбира...до известна степен мисля че разбирам от:готвене,земеделие,боядисване,малко от изкуство и от ядене на диня.мисля че ще е най уместно ако се появвявам по радиото да е в някоя от тези теми за да мога да участвам пълноценно.

  живей в хармония с природата!!! и изкорени тая прикрита омраза в себе си!
благодаря за обърнатото внимание
Активен

drag

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 49
    • siak.dir.bg

 Извинявай. Бях малко краен. Прослушах записа на предаването отново и хванх някой нередности :).  Връщам си поста назад, даже ще го изтрия частично.
Активен
*********** Аз слушам радио НЕКО **************                   
                    http://radio.uni-plovdiv.bg

wicked

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 487

силвяа не ти се чува микрофото
Активен

wicked

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 487

..кат стана въпрос за умения...откакто петя ми подари окарина...ако знайте кво стаа у нас::);00скоро ша има песни с окаринен семпъл:):0;
Активен

wicked

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 487

може да засегнет някой типични български умения:
правене на ракия
правене на зимнина:компоти,сладка,зарзават,сланина,луканка и т.н.
балканска.ласка(да пръднеш на жена ти под завивката)
винаги да намираш пари да се напиеш
винаги да правиш всичко сам,никога да не викаш майстор....и да го викнеш като осереш нещата:)
да не вярваш на никой

също така старите занаяти
таланта да замърсяваш всичко около теб..
.да не ти пука за природата и животните,понеже те се ядат
умението да поправяш москвич
да прецакваш чужденци
...после ко се сетя още ще ги публикувам :0
Активен

drag

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 49
    • siak.dir.bg
Активен
*********** Аз слушам радио НЕКО **************                   
                    http://radio.uni-plovdiv.bg

wicked

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 487

ай няма ли да говорите за нещо ве...или пак  ви заключиха нотвън :) то след 45 минути тряа да свършвате вие не сте почнали още
Активен

MARIAN

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 0

 :heart: :inlove: :#7:честита ви пролет на всички! правете любов,не война :inlove: :-P
коментирайте признаването на косово и икономическите загуби на Бг от това.
като историци какво е косово за сърбия? :evil:
Активен

Франц-Йосиф

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

Здравей, Силвия!

Пожелавам успех на новия сезон на предаването!

Активен

Атанас Терзийски

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2927
  • 0x04559912
    • atanas.uni-plovdiv.net

Хай Силве,
Слушам те у нас и е готино, кефя се! Поздравления за хубавия плакат и свежите идеи. Допуснала си обаче една малка неточност - адреса не е http://www.net.uni-plovdiv.bg както си писала а http://radio.uni-plovdiv.bg или поне http://net.uni-plovdiv.bg.

Ето и един въпрос, който ми хрумна докато те слушах. Каза "иманяри" преди малко. В историческите среди това негативно определение ли е или има и друг смисъл. Аз мисля, че това е кофти епитет - в Родопите доста от по-високите върхове са разкопани и има дупка отгоре - доста неприятно и работа на иманяри според мен :) Та?

Сърдечни и успех с предаванията!!
Активен

Франц-Йосиф

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

Няколко въпроса:

- Как си обяснява, Самуил, ролята на Александър ІІ при жестокото потушаване на Полското въстание през 1863-1864 г.

- Сполучлива ли е сделката със САЩ за продажбата на Аляска през 1867 г.?

- и нещичко пикантно:
Ако може повечко за Екатерина Михайловна Долгорукова, какво става с нея след смъртта на Александър ІІ
Активен

SGC

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

Тук ни учат да задаваме въпроси но и да им намираме отговорите. След като не ти е ясно иди и прочети, има библиотека. Ако намериш довод да обориш то това ще е добре за науката.
Като гледам, обаче, не ви учат на правопис, а това хич няма да е зле, защото от две страници тема само едно мнение видях, което да е написано грамотно. Във всички останали правописът е направо отчайващ, та чак да се чудиш как тези хора са завършили даскало, че и до университет са стигнали...
Активен

Антония

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 343
  • филологически факултет

Няколко въпроса:

- Как си обяснява, Самуил, ролята на Александър ІІ при жестокото потушаване на Полското въстание през 1863-1864 г.

- Сполучлива ли е сделката със САЩ за продажбата на Аляска през 1867 г.?

- и нещичко пикантно:
Ако може повечко за Екатерина Михайловна Долгорукова, какво става с нея след смъртта на Александър ІІ

1....
2.Русия продава Аляска на САЩ през март 1867г. за 7.2 млн. долара.
3.След смъртта на Александър,  Екатерина Михайловна Долгорукова емигрира в Ница с децата си и през 1922г. умира там.
Активен

Stoned Crow

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 102
    • IcoTheLong
Re: "ИДЕИ" - ДИМИТЪР РОДОЗОВ
« Отговор #35 -: 09.01.2009, 03:50:11 »

чакам да стартираме отново :)
Активен
A Bustle in Your Hedgerow

SlaveToDaRhythm

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1283
  • Can't get enuff of that funky stuff! :)
    • MySpace
Re: "ИДЕИ" - с ДИМИТЪР РОДОЗОВ
« Отговор #36 -: 12.01.2009, 19:03:35 »

Много интересна тема!  :wink:

Сисе, аз напълно споделям мнението на събеседника ти за лицемерието.. има толкова лицемерни хора, които се правят на набожни..
това не е никак хубаво според мен и изобщо не обичам такива хора.. но за съжаление са страшно много
Активен

SlaveToDaRhythm

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1283
  • Can't get enuff of that funky stuff! :)
    • MySpace
Re: "ИДЕИ" - с ДИМИТЪР РОДОЗОВ
« Отговор #37 -: 12.01.2009, 19:16:59 »

напълно съм съгласна с вас за нуждата от сексуална култура..
но мисля, че младото поколение е много информирано .. много повече от предходните поколения..

ее супер яко парче.. поздрав за всички в студиото  :wink:

п.с. Скил, току що видях, че са потвърдили информацията за EPMD в София на 26ти февруари!!  :rock:
« Последна редакция: 12.01.2009, 19:20:35 от SlaveToDaRhythm »
Активен