argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: ЛЕКЦИИ  (Прочетена 6490 пъти)

aleksander

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 107
ЛЕКЦИИ
« -: 13.01.2008, 14:21:13 »

Имам няколко важни въпроса, относно някои преподаватели в ПУ и неговия факултет по биология.
Първият ми въпрос е относно Пелова, която ми води неорганична химия. Интересува ме относно, как изпитва. Дали дава въпроси от нейните теми, които ни ги е предала или въобще от всичко (демек и от тези които не ги е предала). Ако е второто, може ли някой да ми даде лекции, които Пелова не ми е предала. Ако някой изяви желание да ми пише ЛС. ще му отговоря най-късно утре вечер.
Другия въпрос е относно върху някои лекции на гл.ас. Джамбазов, който ми води по "Цитология, хистология и ембриология". Нямам някои лекции, ако някой има да ми пише пак по ЛС.
Засега е това. Ще ви бъда благодарен, ако поне някой се отзове.
Активен
СТРАННИК В СТРАННА СТРАНА

MISSTY

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 379
  • Биологически факултет :-)
    • My home page
Re: ЛЕКЦИИ
« Отговор #1 -: 13.01.2008, 17:29:36 »

До колкото знам изпита по химия ще е подобен на колоквиума като единствената ралика ще е устната част.Аз също не съм на ясно какви ще са въпросите и кой материал ще обхващат, но не вярвам да бъде само от предаденото до тук.Сашо точно колко теми не ни е предала Пелова?

Ще се възползвам от пуснатата тема за да попитам дали някой знае специализираните сайтове на преподавателите от БФ, тъй като съм чувала, че някой от тях имат такива?
Активен

Anck_Sun_Amun

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1616
Re: ЛЕКЦИИ
« Отговор #2 -: 13.01.2008, 18:36:56 »

Имам няколко важни въпроса, относно някои преподаватели в ПУ и неговия факултет по биология.
Първият ми въпрос е относно Пелова, която ми води неорганична химия. Интересува ме относно, как изпитва. Дали дава въпроси от нейните теми, които ни ги е предала или въобще от всичко (демек и от тези които не ги е предала). Ако е второто, може ли някой да ми даде лекции, които Пелова не ми е предала. Ако някой изяви желание да ми пише ЛС. ще му отговоря най-късно утре вечер.
Другия въпрос е относно върху някои лекции на гл.ас. Джамбазов, който ми води по "Цитология, хистология и ембриология". Нямам някои лекции, ако някой има да ми пише пак по ЛС.
Засега е това. Ще ви бъда благодарен, ако поне някой се отзове.
Сашо и аз нямам няколко лекции.Ще говоря във вторник с Джамбазов дали може да ми ги даде.
Активен

Bunny87

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 563
  • Биологически Факултет
Re: ЛЕКЦИИ
« Отговор #3 -: 17.01.2008, 17:51:50 »

Missty Каква устна 4аст имате по химия  :-o
Активен

Anck_Sun_Amun

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1616
Re: ЛЕКЦИИ
« Отговор #4 -: 18.01.2008, 18:36:22 »

Да не говорим,че отделно имаме и по физика и математика. :?
Активен

rotter

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 53
  • Лаб. пази се идвам!
Re: ЛЕКЦИИ
« Отговор #5 -: 18.01.2008, 18:56:11 »

А имаше един нехранимайко Strasharo тои има много лекции пазиси ги в неговия град сичко сабирати пазат продажна личност е лесно ще ви ги даде успех с изпита по Физика кой ви предава?
Активен
Защо да станв по лесния начин след като може да стане по трудния!

Anck_Sun_Amun

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1616
Re: ЛЕКЦИИ
« Отговор #6 -: 18.01.2008, 18:59:24 »

А имаше един нехранимайко Strasharo тои има много лекции пазиси ги в неговия град сичко сабирати пазат продажна личност е лесно ще ви ги даде успех с изпита по Физика кой ви предава?
При гл.ас.д-р Полизов.
Активен

PAINKILLER

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 24
Re: ЛЕКЦИИ
« Отговор #7 -: 18.01.2008, 19:00:15 »

strasharo да даде лекции доброволно...хаха кръв повръща,но лекции не връща  :-D
Активен
АКО ТЪРСИШ СЪЧУСТВИЕ,СИ ПОПАДНАЛ НА ПОГРЕШНИЯ ЧОВЕК...НА ПОГРЕШНИЯ ВИД !!!

PAINKILLER

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 24
Re: ЛЕКЦИИ
« Отговор #8 -: 18.01.2008, 19:00:50 »

успехи и от мен  :y:
Активен
АКО ТЪРСИШ СЪЧУСТВИЕ,СИ ПОПАДНАЛ НА ПОГРЕШНИЯ ЧОВЕК...НА ПОГРЕШНИЯ ВИД !!!

PA40

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 23
  • Spermoman
Re: ЛЕКЦИИ
« Отговор #9 -: 18.01.2008, 19:08:36 »

ОО и физиката не е за подценяване. Спомням си как 10 човека влизат в стаята а другите ги чакат навън да свършат и чак тогава те почват да пишат. И отделно вътре бяхме охранявани от двама квестори + преподавателя общо взето който незнаеше темите гореше. Пък дори 1% вероятност да препишеш е абсолютно излишно, защото после отиваш при преподавателя и си защитаваш темите който си писал. Аз изкарах хубава оценка, но си спомням как след изпита ме боля 10 дена глава, защото си бях претоварил мозъчните клетки  :-D . Колеги не бъдете безразлични към физиката, почвайте да е учите, ако пък не успейте спокоино все още са валидни обявите за пазачи и чистачки в унито успех  :bravo:
Активен

rotter

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 53
  • Лаб. пази се идвам!
Re: ЛЕКЦИИ
« Отговор #10 -: 18.01.2008, 19:33:19 »

Малко са уплетах из темите във форума ахахаха   :evil:   
ооо физиката е веднъж  както каза Пачо влизахме по 10 човека в някава аудитория беше не помня точно коя теглиш 2 темички и после очи в очи дара бара и аиде ... кои знаел знаел кои не ..........
това трябваше да е тук еее ще си остана не ук
Активен
Защо да станв по лесния начин след като може да стане по трудния!

PA40

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 23
  • Spermoman
Re: ЛЕКЦИИ
« Отговор #11 -: 29.01.2008, 18:25:12 »

След тези постове явно останалите колеги се стреснаха и наблегнаха на физиката пожелавам ви успех  :y:
Активен

rotter

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 53
  • Лаб. пази се идвам!
Re: ЛЕКЦИИ
« Отговор #12 -: 20.02.2008, 18:25:40 »

Пачо да живеее еволюцията и мп3 плаеара   :mooning:
Активен
Защо да станв по лесния начин след като може да стане по трудния!

PAINKILLER

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 24
Re: ЛЕКЦИИ
« Отговор #13 -: 24.04.2008, 18:59:39 »

И дългите ръкави  :-D :-D :-D
Активен
АКО ТЪРСИШ СЪЧУСТВИЕ,СИ ПОПАДНАЛ НА ПОГРЕШНИЯ ЧОВЕК...НА ПОГРЕШНИЯ ВИД !!!

Godaiva

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 84
Re: ЛЕКЦИИ
« Отговор #14 -: 26.04.2008, 23:28:43 »

Абе хора,Полизов,с извинение,е много заспал.Хич да не се притеснявате за изпита,скъсани при нас нямаше,само високи оценки!
Активен

MISSTY

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 379
  • Биологически факултет :-)
    • My home page
Re: ЛЕКЦИИ
« Отговор #15 -: 27.04.2008, 00:19:17 »

Той Полизов изобщо не е заспал - даже мога да кажа, че е много точен - при него не е важно да си знаеш материала перфектно, а да имаш някаква представа за какво става дума, също така основните неща, който си ги учил в гимназията. Иначе за преписването си е точно така, макар че и асистента и преподавателя са наясно какво  става.
Една колежка я скъсаха, защото не знаеше формулата за сила, на мен пък ми писа 4 въпреки, че бях писала доста малко, но успях да обясня повечето неща с мои думи.
Активен

Godaiva

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 84
Re: ЛЕКЦИИ
« Отговор #16 -: 27.04.2008, 15:07:31 »

MISSTY,според тебе при Полизов е важно да имаш някаква представа за какво става дума,та тогава ми кажи защо на моя колежка и писа 6 без дори да и зададе поне един въпрос,просто по симпатия,а моята 6-тица беше след около 20-30 мин. задаване на въпроси+2 теми,които писах?!
Активен

MISSTY

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 379
  • Биологически факултет :-)
    • My home page
Re: ЛЕКЦИИ
« Отговор #17 -: 27.04.2008, 15:46:55 »

Ами да ти кажа аз доста неща не мога да си ги обясня особено номера със симпатиите. Определено отношенията ти с даден преподавател могат да изиграят голяма роля при оформянето на оценката. В един идеален свят това не би трябвало да съществува, но за съжаление нашия е на светлинни години от идеалното.
Вече започвам да се убеждавам, че всичко в университета е на късмет, но не да се падне тема, която знаеш, а да се харесаш на преподавателя - това не ти ги гарантира 6-ца, но със сигурност ти гарантира взимането на изпита.
Активен

Godaiva

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 84
Re: ЛЕКЦИИ
« Отговор #18 -: 27.04.2008, 16:17:10 »

MISSY ПОДКРЕПЯМ МНЕНИЕТО ТИ НАПЪЛНО!
Активен

violeta

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Re: забрави
« Отговор #19 -: 23.08.2008, 02:38:54 »

явявам се 5 пъти
« Последна редакция: 23.08.2008, 23:27:20 от Kelli_Mutu™ »
Активен