argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: педагогика при професор радев  (Прочетена 26473 пъти)

axel

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

знае ли някои как точно проти4а изпита по педагогика при професор радев? на кои въпроси държи най-много?кои въпроси дава най-често на изпитите?може ли да се преписва на изпита? благодаря преджарително!
Активен

freeze

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 29
Re: педагогика при професор радев
« Отговор #1 -: 19.01.2008, 16:26:45 »

Здравей,axel.Миналата година имах изпит при Радев..Изпита беше писмен,раздели ни на 2 групи и ни даде по 4 въпроса на група и всеки си избира 2 от тези 4 въпроса.Може би вече са ти казали,че любимият му въпрос е "Урокът"..научи го задължително..също така първите по-обемни темички  :wink: За преписване-не мога да кажа дали се преписва или не-аз не съм..но бая гледа..така че те съветвам да не рискуваш  :-) Успех!
Активен

axel

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Re: педагогика при професор радев
« Отговор #2 -: 19.01.2008, 18:52:53 »

благодаря ти! ами сега разбирам че любимата му тема е "Урокът". Лекциите при него карахме заедно с още една специалност и може би заедно ще се явяваме и на изпита, но не знам със сигурност! Карахме ги в първа аудитория! Там ще ни бъде проведен изпита! Как по-точно разделя на групи? Примерно едната редица е първа, а другата редица е втора група така ли? Конспекта ни го  раздели на 2 части! Единият въпрос ще е от първата, а втория от втората! "Урокът" задължително ли ще го даде на изпита? четох че тои държал повече на обема на писаното, отколкото на съдържанието! вярно ли е това?
Активен

freeze

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 29
Re: педагогика при професор радев
« Отговор #3 -: 20.01.2008, 12:41:18 »

Ами и при нас беше така-раздели ни конспекта на 2 части и по 1 въпрос от всяка част,но мисля че "Урокът" го даде и на двете групи.Иначе,да разделя едната редица-1-ва група,а другата 2-ра,ние бяхме 3 специалности-бая на гъсто бяхме,но пак гледа много.А за обема-да,държи на него много,все пак-за 2 часа да провери над 250 работи-най-вече обема му прави вечатление.Също така,трябва да пишеш задължително и по двата въпроса-защото иначе изобщо не проверява-ако по единия от тях няма писано.Аз за "Урокът"бях написала много-бях е научила наизуст-към 6-7 страници,а по другата тема съвсем малко-почти нищо,но изкарах 6-ца.Така че пиши многоо-обема е важен  :-)
Активен

Ivan_Ivan

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 128
Re: педагогика при професор радев
« Отговор #4 -: 21.01.2008, 23:55:02 »

Здравейте, а да ми кажете откъде е най-подходящо да се учи???  Лекциите достатъчни ли са?
Активен

freeze

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 29
Re: педагогика при професор радев
« Отговор #5 -: 22.01.2008, 08:16:45 »

Да,само от лекциите е достатъчно:)
Активен

Yorikkk

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 9
Re: педагогика при професор радев
« Отговор #6 -: 26.01.2008, 12:41:58 »

а кога е изпита, ако може да ми кажете... мина ли вече  :roll:
Активен
yeah... whatever

Bringing sexy back

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 97
  • Simply beautiful
Re: педагогика при професор радев
« Отговор #7 -: 29.01.2008, 10:29:36 »

Мина вече,на 25-ти беше.Много приятен изпит и много забавно протече. :-D
Активен

Момчил

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 9
Re: педагогика при професор радев
« Отговор #8 -: 03.02.2008, 13:03:18 »

Само аз не мога да го взема тоя изпит, винаги изтървам промоцията...
Активен

Bellatrix

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
  • Sorrow has a human heart...
Re: педагогика при професор радев
« Отговор #9 -: 15.02.2008, 13:13:07 »

Колеги, случайно някой от вас да знае дали ще има някаква по-скорошна поправка по педагогика, освен тази, която е през септември, разбира се  :roll: :hihi:
Активен
"The Easy Way is to Run away ... How sad ..."

MiraJ

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 27
  • БЕФЕ & МИО
Re: педагогика при професор радев
« Отговор #10 -: 18.02.2008, 12:30:07 »

Колеги, случайно някой от вас да знае дали ще има някаква по-скорошна поправка по педагогика, освен тази, която е през септември, разбира се  :roll: :hihi:

И аз искам това да знам :-( някой има ли някаква информация?
Активен

Lilly

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 109
Re: педагогика при професор радев
« Отговор #11 -: 26.01.2009, 22:30:15 »

Колеги,тези от вас,които вече са приключили с този изпит,нека да споделят как точно протича,какви теми дава най-често проф.Радев и т.н. Чувам,че държал изключително много на обема....
« Последна редакция: 26.01.2009, 22:34:10 от Амбър »
Активен

mariya_broken

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 10
Re: педагогика при професор радев
« Отговор #12 -: 28.01.2009, 00:06:51 »

Колеги,здравейте, искам и аз да попитам Проф. Радев как задава въпросите- като числа от конспекта или той ги диктува? И също колко време е рзпита и дали наистина винаги дава темата за урока поне на едната група? благодаря предварително  :-)
Активен

Angel_88

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 59
Re: педагогика при професор радев
« Отговор #13 -: 28.01.2009, 09:56:34 »

Колеги,аз съм БФ 3 курс, миналата година имах изпит при проф.Радев-както и останалите колеги казаха винаги дава темата за "Урока..."!Лекциите са ви напълно достатъчни за този изпит,така че успех! :-)
Активен
The best yet to come!!!

Lilly

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 109
Re: педагогика при професор радев
« Отговор #14 -: 28.01.2009, 11:49:20 »

Благодаря за отговора , Anglel !
Но имам и още един въпрос...Вярно ли е,че проф.Радев дава по 3 въпроса от всяка част на конспекта,т.е. общо 6 въпроса,от които ние си избираме 2? Или дава само два въпроса и нямаме възможност за избор..?
Доколкото знам на някой от специалностите от нашия факултет вече им мина този изпит през настоящата сесия,но никой не е писал...
Активен

bambinaghost

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 24
Re: педагогика при професор радев
« Отговор #15 -: 31.01.2009, 01:16:49 »

На нас ни каза, че ще ни даде 6 теми - три от едната, три от другата част, да изберем две и да пишем. Нищо не е казал за групи, доколкото знам. Но ако сме на групи, дали може да си сменим групата ако не ни харесват въпросите от нашата група?
Активен

Angel_88

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 59
Re: педагогика при професор радев
« Отговор #16 -: 31.01.2009, 09:04:51 »

При нас даде по  3 въпроса и ти избираш по кои 2 да пишеш,а колкото до групи-доколкото си спомням май всички бяхме 1 група :roll: :roll: :roll:
Активен
The best yet to come!!!

filip88

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 15
Re: педагогика при професор радев
« Отговор #17 -: 15.02.2009, 22:16:12 »

Здравейте  колеги !!!Днес имахме изпит при проф . Радев и мина много добре  ,както винаги пак даде урока , доцимологията !Но мога да ви кажа ,че се държа доста добре и имаме високи оценки 5 и 6  повечето!
Активен

vancheto_pz

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Re: педагогика при професор радев
« Отговор #18 -: 16.02.2009, 11:05:10 »

Здравейте,колеги!Приемете един съвет от мен за изпита по педагогика.Задължително научете темата за урока,тъй като я дава всеки път,също така и темите за възпитанието,няма как да не даде една от тях.И готово,взели сте изпита.Всички сме на една група,дава по 3 въпроса от двата раздела и вие си избирате по един.Еми това е!  :-) Късмет!!!  :y:
Активен

Lilly

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 109
Re: педагогика при професор радев
« Отговор #19 -: 16.02.2009, 13:00:40 »

Странно на нас не ни даде темата за урока,но пък даде доцимология,явно една от тези две теми от втората част на конспекта винаги ги дава...
Активен