argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Електронни услуги предлагани от ПУ  (Прочетена 8937 пъти)

Атанас Терзийски

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2927
  • 0x04559912
    • atanas.uni-plovdiv.net

http://www.uni-plovdiv.bg/site.jsp?ln=1&id=375

На този адрес можете да намерите списък с публичните електронни/Интернет услуги, предлагани от Пловдивския университет. Ще се радвам да отговоря на въпросите Ви, ако има такива. Мнения и коментари по темата също са добре дошли.
« Последна редакция: 21.01.2008, 15:20:04 от ksx »
Активен

А. Петров

  • Адвокат
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 627
  • Юридически факултет
Re: Електронни услуги предлагани от ПУ
« Отговор #1 -: 26.03.2008, 23:34:08 »

Адаш, здрасти!
Бях ти казал, че сигналът в ПУ от 10-на дни нещо...хич го няма (в сравнение с това, което беше преди това). Днес обаче установих, че Мозила-та се справя много добре и с това качество, докато IE 7 не ще и да "откъсне". Решението е ясно- сменяме приложението. То и без това тия сертификати само бавят! Нека ако и други колеги са забелязали разлика да споделят. Поне при мен тя е огромна в качеството на сигнала, без значение мястото- долу 11 ауд. или горе  в 9 ауд., или в "златната среда" 6 ауд., че и в барчето дори -там също си "джъткахме" доволно  :-(. А, и още нещо, тия линкове към заповедите  8-) , и те нещо май са невървежни - на мен ми отварят Фокус-а, та ми беше интересно какви са тия дневни квоти- да не сгафим нещо  :-D. Нет-а си е готино нещо, кофти ще е да го "изтървем"  :wink:!         
Поздрави,
Наско
Активен
...the WISH is father to the thought !!!

Атанас Терзийски

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2927
  • 0x04559912
    • atanas.uni-plovdiv.net
Re: Електронни услуги предлагани от ПУ
« Отговор #2 -: 27.03.2008, 13:37:21 »

Тези дни имах проблеми с безжичната мрежа, но това вече е минало. Вече всичко би трябвало да е ОК и ще се радвам ако пускаш коментари ако нещо не работи, та овреме да реагирам.
В понеделник между 17:00 и 18:00 ще има прекъсване поради сериозна хардуерна профилактика на основния сървър (казвам го да се има в предвид).
Всичко добро и хубав уикенд!
Активен

А. Петров

  • Адвокат
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 627
  • Юридически факултет
Re: Електронни услуги предлагани от ПУ
« Отговор #3 -: 27.03.2008, 17:48:25 »

 :y: Абсолютно вярно. Днес нета ... колега ми се похвали, че свалял с 300 К. Друго си е вече! Благодарности от всички начинаещи "хакери"  :wink:!
Активен
...the WISH is father to the thought !!!

marin2025

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1697
  • Прави добро ,пък каквото ще да става!
Re: Електронни услуги предлагани от ПУ
« Отговор #4 -: 03.05.2008, 19:53:21 »

Уважаема  госпожо  Кожухарова , искам  да  Ви  помоля  да  проявите  разбиране  от  Ваша  страна ,  във  връзка    с  това , че  последния  месец  от  моя  страна  съм  нарушил  условието  на  точка  4(четири)  за  използване  на   мрежата на ПУ! моля  да  приемете  моите  извинения,  като  Ви  заявявам , че  това  е  станало  неволно    от  моя  страна , без   някакъв  умисъл  ,във  връзка  с  подготовката  ми  на  изпита  по  Информационно  право!Моля  ,да  вземете  Вашето  решение  по  целесъобразност ,  съчетана  със  законовите  положения  в  БГ  законодателство  и  Вътрешните  правила  на  Университета   ! Оставам  с  надеждата  за  безконфликтно  решаване  на  проблема   и   желание  за  в  бъдеще , за  ползотворна  работа  за  благото  на   народа!             С  Уважение  инж. МАРИН  ЯНКОВ( СТУДЕНТ по  ПРАВО) :handshake:
Активен
Всичко е любов