argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Увод в литературната теория  (Прочетена 24673 пъти)

Вятър

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 41
Re:Увод в литературната теория
« Отговор #20 -: 05.02.2008, 17:21:51 »

АМи нашите бяха Художествена условност и човекът и човешкото.
Не слага подпис :)
Активен
"Образованието е това, което ти остава в главата след като забравиш всичко, което са те учили"
Алберт Айнщайн

mucunkata

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7
Re:Увод в литературната теория
« Отговор #21 -: 05.02.2008, 18:35:40 »

Благодаря ти много! Точно "човекът и човешкото" го нямам,а и незнам от къде да го прочета   :-)
Активен

Вятър

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 41
Re:Увод в литературната теория
« Отговор #22 -: 05.02.2008, 21:13:54 »

Кога ти е изпита, имаш ли книгите на Н.Георгиев и Панов ?
Активен
"Образованието е това, което ти остава в главата след като забравиш всичко, което са те учили"
Алберт Айнщайн

purple kid

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
Re:Увод в литературната теория
« Отговор #23 -: 14.02.2008, 15:24:56 »

Драги колеги, извинявам се, че се намесвам в разговора ви.Вчера ми беше изпита по литературознание при Бучков - взех го!  :sun: Само че интересното е как го взех - преписах!! :hihi: И така - исках да се похваля просто :rock: :rock:
Активен

mimikz

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 35
Re:Увод в литературната теория
« Отговор #24 -: 03.09.2008, 09:20:03 »

Има ли колеги за поправка при Бучков в петък?Знаете ли нещо под каква форма ще бъде изпита?Аз съм го отписала тоя изпит и не знам какво ще правя!
Активен

Lanna

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 45
Re:Увод в литературната теория
« Отговор #25 -: 03.09.2008, 11:54:13 »

Има и не сме малко!За мен това е най-ужасяващият изпит от първия семестър, а може би и изобщо за цялата година.Само като си припомня какъв блокаж бях ...  :-X Тогава разбрах как става номера "учил, ама скъсан", до този момент не ми се вярваше, че е възможно, но ето, че е! :s:
Сега отново старателно съм се подготвила, но ако отново блокирам ще преписвам, колкото и да не ми се иска!Иначе съм почти сигурна, че ще е писмен, ако щеше да е устен нямаше да сме в аудитория, а отново в кабинета му.Но пак имам съмнения и ако някой е бил на поправка при доц.Бучков, нека да сподели как протича. :wink:
Активен

elinkata_89

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11
Re:Увод в литературната теория
« Отговор #26 -: 23.01.2009, 18:35:51 »

някой ако има лекции  да пише...спешно е...благодаря предварително
Активен

AngelOfSorrow

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 23
Re:Увод в литературната теория
« Отговор #27 -: 28.01.2009, 12:10:01 »

Малко ми е невъзможно да науча всичките 31 теми за 3 дена... Дочух от някои колеги ,че тези теми, който не сме взели няма да се включват,но никой незнае кой са те .Плсс някой да помогне :) .... А бтв аз съм спец. БЕАЕ
Активен

Lilly

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 109
Re:Увод в литературната теория
« Отговор #28 -: 28.01.2009, 12:19:44 »

Ние също не бяхме взели всички теми на лекции,но на изпита се падаха въпроси от целия конспект.Става въпрос за изпита при доц.Бучков предполагам,ако сте при проф.Сапарев или при доц.Козлуджов,не мога да кажа нищо.
« Последна редакция: 28.01.2009, 15:51:23 от Амбър »
Активен

AngelOfSorrow

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 23
Re:Увод в литературната теория
« Отговор #29 -: 29.01.2009, 20:27:52 »

Ние също не бяхме взели всички теми на лекции,но на изпита се падаха въпроси от целия конспект.Става въпрос за изпита при доц.Бучков предполагам,ако сте при проф.Сапарев или при доц.Козлуджов,не мога да кажа нищо.

Дам при Козлуджов... И изпита е утре :) ,а аз знам половината/даже няма и толкова / ;)
Активен

Lilly

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 109
Re:Увод в литературната теория
« Отговор #30 -: 30.01.2009, 10:01:07 »

Ние също не бяхме взели всички теми на лекции,но на изпита се падаха въпроси от целия конспект.Става въпрос за изпита при доц.Бучков предполагам,ако сте при проф.Сапарев или при доц.Козлуджов,не мога да кажа нищо.

Дам при Козлуджов... И изпита е утре :) ,а аз знам половината/даже няма и толкова / ;)

Ами пожелавам ти късмет и успех! И аз на моя изпит знаех само половината теми,но ми се паднаха точно тези,които бях научила...
Активен

AngelOfSorrow

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 23
Re:Увод в литературната теория
« Отговор #31 -: 30.01.2009, 15:46:18 »

1та тема , която ми се падна я знаех....горе-доло.Абе и по 2те съм писала ама не пълно  :?
Активен

AngelOfSorrow

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 23
Re:Увод в литературната теория
« Отговор #32 -: 31.01.2009, 12:29:22 »

Аз имам отново въпрос :) .Козлуджов ни каза понеделник да идем да си видим оценките,а естествено никой не се сети да пита кога и къде.Някой някакво инфо ?
Активен

sisilcheto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 46
Re:Увод в литературната теория
« Отговор #33 -: 31.01.2009, 14:24:50 »

Ами на вратата на инспекторката, каза на нас  :mmm: Успех, дано имаме късмет  :?
Активен
Радвай се на живота! Един ден настоящето ще е доброто старо време, което много ще ти липсва! ;)

AngelOfSorrow

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 23
Re:Увод в литературната теория
« Отговор #34 -: 02.02.2009, 15:57:26 »

:-D :-D :-D 2:0 за мен :)
Активен

sisilcheto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 46
Re:Увод в литературната теория
« Отговор #35 -: 02.02.2009, 15:58:24 »

не познавам толкова невъзпитан човек, колкото Козлуджов! :-o
Активен
Радвай се на живота! Един ден настоящето ще е доброто старо време, което много ще ти липсва! ;)

sindy89

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Re:Увод в литературната теория
« Отговор #36 -: 06.10.2009, 16:35:55 »

Здравейте, 1-ви курс съм и се нуждая от помощ. Някой може ли да ми каже откъде може да си намеря теми по литературна теория?

« Последна редакция: 07.10.2009, 00:09:26 от Диана »
Активен

don vito

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 35
Re:Увод в литературната теория
« Отговор #37 -: 07.10.2009, 22:46:34 »

Здрасти,аз съм 4 курс,БФ и имам лекции, които продавам. Какви теми по-точно ти трябват.
Активен

Антония

  • Модератор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 343
  • филологически факултет
Re:Увод в литературната теория
« Отговор #38 -: 10.10.2009, 19:14:46 »

Лекциите по този предмет са прекалено кратки и не вършат работа.Аз имам почти всички теми разработени.Ако те интересува пиши ЛС.
Активен

nupi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
Re:Увод в литературната теория
« Отговор #39 -: 10.10.2009, 21:26:00 »

:DПожелавам ти успех
ако си оставиш имейла ще ти ги пратя всички които са качени на компа ми, поне няма да се трепеш да ги правиш като мнен
аз имам и доста теми по езикознание ако искаш и тях ще ти пратя без проблеми


Здравей! научих че имаш лекциите при Козлуджов?! Аз не успях да ги напиша по точно не разбрах нищо...ако те помоля би ли ми ги изпратила по пощата?
Активен