argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Спешно и ВАЖНО!!!  (Прочетена 2600 пъти)

Mishiok

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 21
Спешно и ВАЖНО!!!
« -: 05.02.2008, 16:41:19 »

проблемът ми е следния:
Миналага учебна година за малко да прекъсна образованието си поради незаверен предмет, който по-късно преподавателят ми завери. Но поради тази причина изпуснах няколко изпита. Всички тези изпити с изключение на 2 си ги взех по време на поправителната сесия.
Отивам аз да си плащам семестъра при инспекторката / вярно моя е грешката че го платих чак на 21 януари, но и други години съм го плащал тогава/ и тя ми вика: имаш 5 невзети изпита и безцеремонно ми написа "ПРЕКЪСНАЛ ПОРАДИ СЛАБ УСПЕХ". А всички тези оценки аз ги имам в книжката!
Онзи ден пак ходих при нея , за да й ги покажа, а тя ми вика че съм взел изпитите през тази 1 седмица, където не съм ходил да я търся!
Кажете ми какво да правя!
Тя каза, че за нея въпроса е решен!
А аз все пак съм в 4 курс!
Активен

Атанас Терзийски

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2927
  • 0x04559912
    • atanas.uni-plovdiv.net
Re: Спешно и ВАЖНО!!!
« Отговор #1 -: 05.02.2008, 20:53:47 »

Говори с декана на факултета ви!

"Спешно и ВАЖНО!!!" е за теб, но не и за потребителите на форума, да оставим настрана че публикуването само в един подфорум е напълно достатъчно да получиш отговор.
Активен

realist 19

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 80
Re: Спешно и ВАЖНО!!!
« Отговор #2 -: 06.02.2008, 21:59:43 »

Щом като имаш оценките в книжката,значи там има й дата,удостоверяваща момента на явяване на изпита или вписването й в нея.Първото нещо което искам да ти кажа,че каквото й да правиш първо трябва да отидеш при инспекторката и да й представиш фактите.Аз те съветвам да демонстрираш някакво поведение,за да може да ти влезне в положението,защото май нещо си я ядасал.Едва след това можеш да попълниш молба до Декана ти или да се явиш лично при него(в приемно време и т.н.) и да поставиш съответния въпрос.Ако фактите са такива,каквито ги представяш няма основание да прекъсниш годината.
Активен
Истината е само една,но и

Mishiok

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 21
Re: Спешно и ВАЖНО!!!
« Отговор #3 -: 07.02.2008, 10:12:27 »

Аз съм представил фактите на инспекторката, т.е че имам оценките, но тя не иска да повярва, че са действителни! Според нея, аз съм получил тези оценки през периода 21.01.2008 - 4.02.2008. Казах й че имам дата поне на единия изпит, а тя категорично заяви че за нея въпроса е решен.
А аз съм получил тези оценки /неизлизащите ми/ на поправителна сесия, но за съжаление нито преподавател ми е изисквал индивидуален протокол, нито аз съм знаел че трябва да представя. Сега съм се разбрал с двама преподаватели да се видим и да ми нанесат оценките  на протокол ама ще стане много късно и никой няма да се съгласи да ми завери семестъра /поне така мисля аз/.
Може да съм я ядосал, но все пак трябва да си признае грешката!!!
Активен

Атанас Терзийски

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2927
  • 0x04559912
    • atanas.uni-plovdiv.net
Re: Спешно и ВАЖНО!!!
« Отговор #4 -: 07.02.2008, 12:21:12 »

Mishiok, казах ти - говори с декана! Инспекторките не могат да взимат такива решения - те са роботчета, които си спазват правилата.

... е разбира се ако не търсиш бързо решаване на случая, а емоция, забавление или състрадание/разбиране от форумчани - продължавай да пишеш тук, форума е идеален за това :)
Активен