argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Програма II семестър!!!  (Прочетена 3743 пъти)

friend_ka

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 17
Програма II семестър!!!
« -: 14.02.2008, 20:45:31 »

Знае ли някой  кога ще излезе програмата за II семестър???
Активен

shelly.webster

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Re: Програма II семестър!!!
« Отговор #1 -: 15.02.2008, 15:51:25 »

Днес излиза, обаче в сайта ще я има ли?
Активен
If I do something bad and there`s mo one to catch me, does that make me good?!...

friend_ka

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 17
Re: Програма II семестър!!!
« Отговор #2 -: 15.02.2008, 19:15:05 »

Незнам,мен също ме интересува да я има в страницата на ПУ!Разбрах,че е излязла,но я има само при инспекторите и не била в окончателен вариант-ше има промени.
Активен

LPFC_1936

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 10
  • ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ
Re: Програма II семестър!!!
« Отговор #3 -: 16.02.2008, 17:53:38 »

Аз днес бях до ПУ-то да си видя програмата. Изнесени са на таблата, но в сайта явно няма да я пуснат.
Активен

d

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 33
Re: Програма II семестър!!!
« Отговор #4 -: 17.02.2008, 11:36:02 »

Кога ли и ние ще имаме функциониращ сайт, в който информацията ще е полезна на студентите!? Програмата за специалностите във Философско- историческия факултет е качена  в интернет, само тогава, когато се качват всички програми в сайта на университета, а не както сега- когато програмите са качени в съответните сайтове на факултетите. А в нашият сайт на факултета пак няма нищо ново и полезно.  :-X :-X :-X
Активен

friend_ka

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 17
Re: Програма II семестър!!!
« Отговор #5 -: 17.02.2008, 12:41:36 »

Е,колеги-спокойно!До няколко дни трябва да започне една цялостна преработка на сайта на философко-историческия факултет-ще се качи информация,която да е актуална и полезна за студентите и преподавателите. :bravo: :-)
Активен

Вятър

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 41
Re: Програма II семестър!!!
« Отговор #6 -: 18.02.2008, 12:18:51 »

Организацията адски много куца  :?
Исках да се прибера у дома си за ден, два. Два месеца тука учене и изипити ми гръмнаха бушоните. Бях се приготвила, а какво става ден преди да ръгна получавам програмата и всички планове рухват. Да бяха дали ден два почивка след тия изпити. Сядам на компа и в един момент се сепвам и почвам да търся лекции.... докато загрея, че всичко мина и после се смея сама на себе си :)
Активен
"Образованието е това, което ти остава в главата след като забравиш всичко, което са те учили"
Алберт Айнщайн