argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: КНИЖНА МИШКА  (Прочетена 9929 пъти)

bagriton

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7
Re: КНИЖНА МИШКА
« Отговор #20 -: 06.03.2008, 16:58:11 »

кажете наистина нещо повече за приноса на Пловдив към худ. литература  - аз съм от Ст.З. и ще ми е интересно да чуя  :wink:
ако съм разбрал правилно темата,де :)
не,но има за Старозагорското Въстание  :-D
имах предвид че не познавам творчеството на пловдивските.....писатели(кои са?)   наистина ми е интересно .....
а между другото има античен форум в Стара Загора  :evil: (сиг има и творби за него но не зная за тях... :(  )
« Последна редакция: 06.03.2008, 17:23:34 от bagriton »
Активен

knijna_mi6ka

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8
Re: КНИЖНА МИШКА
« Отговор #21 -: 07.03.2008, 21:23:12 »

Хехех,
не е съвсем за "споко", ние още от самото начало усетихме, че предаването пропадна.
Странното е, че адски много се забавлявахме, докато се подготвяхме, голям фурор бяхме - библиографии, издирвания, вестници, печатай пасажи, снимай, ровичкай се. Не всичко успяхме да прочетем, не всичко успяхме да подберем, но то не пречи да направим още едно предаване по темата и да се подготвим добре.
Другото е, че явно ще мине време, докато намерим точния тон на предаването - не върви да се бъзикаш с Куршум хан, нито пък да говориш сериозно с първокурсник на тема "Забавляваш ли се в университета". Малко по малко всичко ще се нареди, поне аз ще се опитам.
Ай стига съм се оправдавала глупаво  :wink:
До скоро!
Активен

ShadowMaster

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 27
Re: КНИЖНА МИШКА
« Отговор #22 -: 13.03.2008, 16:20:33 »

« Последна редакция: 13.03.2008, 17:07:25 от ShadowMaster »
Активен

knijna_mi6ka

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8
Re: КНИЖНА МИШКА
« Отговор #23 -: 20.04.2008, 14:53:40 »

Здравейте!

Поради невъзможност за съчетаване на свободното време в недела с желаещите да участват в предаването "Книжна мищка", се стигна до следното решение:

"Книжна мишка" ще се излъчва в различни дни от седмицата според личните предпочитания на готите в предаването.

Разбира се, ще бъдете предупреждавани навременно преди предаванията на живо. Също така всяко излъчване ще се архивира и запазва в сайта на радио НЕКО.

За въпроси, съвети и оплаквания или желание за участие в предаването, пишете ми на е-мейл или на форума на предаването.

До скоро!

Книжна мишка
Активен