argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: кандидатстване  (Прочетена 1676 пъти)

ok

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 50
кандидатстване
« -: 28.02.2008, 17:31:00 »

Имам следният въпрос: как стоят нещата със кандидатстването наново "Българска филология" .Смятам,че сегашната ми специалност " Български и...." не ми харесва много и ако реша да кандидатствам възможно ли е ако не се справя да запазя правата си за настоящата ми специалност.
Активен

p6ebem

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 219
Re: кандидатстване
« Отговор #1 -: 28.02.2008, 21:07:24 »

Иди при инспекторката ти. Там се правят тези неща - молби и пр. Питай я и тя ще ти обясни най-добре :wink:
Активен

Betelgeize

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 24
Re: кандидатстване
« Отговор #2 -: 29.02.2008, 21:57:16 »

Виж ся Ок :ако си кандидатствал/а с езикова култура не е нужно да държиш същия изпит отново. Можеш да запишеш БФ успоредно и ще трябва да се явяваш само на изпитите, които не си държал/а, защото си бил/а "Български и *?*" (за тази цел обаче успехът ти трябва да е над 5 и да нямаш нищо, което влачиш).
« Последна редакция: 29.02.2008, 21:59:58 от Betelgeize »
Активен

p6ebem

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 219
Re: кандидатстване
« Отговор #3 -: 29.02.2008, 22:06:25 »

Виж ся Ок :ако си кандидатствал/а с езикова култура не е нужно да държиш същия изпит отново. Можеш да запишеш БФ успоредно и ще трябва да се явяваш само на изпитите, които не си държал/а, защото си бил/а "Български и *?*" (за тази цел обаче успехът ти трябва да е над 5 и да нямаш нищо, което влачиш).

Имах колеги, които се прехвърлиха точно защото не можаха да си вземат някои изпити, и особено по езика (въпросния "?"). И  съм сигурен, че успехът им беше под 5.
Активен

Betelgeize

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 24
Re: кандидатстване
« Отговор #4 -: 02.03.2008, 15:19:35 »

Колега, май нещо не сме се разбрали.  :? Аз имах предвид, че успехът ти трябва да е над 5, за да се тормозиш успоредно с още една специалност. За прехвърляне такъв критерий естествено нема. Между др. искрено съжалявам колегите ви, които са се прехвърлили, защото и Бф-то не е цвете за мирисане.
« Последна редакция: 02.03.2008, 15:24:43 от Betelgeize »
Активен