argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Теренна практика?!?!?  (Прочетена 29673 пъти)

scientist guy

  • Модератор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 465
  • "Science teaches us only HOW, not WHY..."
Re: Теренна практика?!?!?
« Отговор #20 -: 24.03.2008, 23:00:51 »

А как мога да се освободя от мен?

Нели, е ти утрепа рибата с тоя въпрос!  :-D Не знам, миличка, как можеш да се освободиш от себе си!? С извинителна бележка ли? Що ли? :roll: Ти предполагам си знаеш най-добре...  :hihi:
Активен
Nobody likes a smart ass...

scientist guy

  • Модератор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 465
  • "Science teaches us only HOW, not WHY..."
Re: Теренна практика?!?!?
« Отговор #21 -: 24.03.2008, 23:02:09 »

А по въпроса за практиките - до месец-два всичко ще стане ясно - защо не се поуспокоите? Всеки ще си кара практиката - мърдане няма...  :evil:
« Последна редакция: 25.03.2008, 22:10:03 от scientist guy »
Активен
Nobody likes a smart ass...

Anck_Sun_Amun

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1616
Re: Теренна практика?!?!?
« Отговор #22 -: 25.03.2008, 07:48:23 »

А как мога да се освободя от мен?

Нели, е ти утрепа рибата с тоя въпрос!  :-D Не знам, миличка, как можеш да се освободиш от себе си!? С извинителна бележка ли? Що ли? :roll: Ти предполагам си знаеш най-добре...  :hihi:
Боже,не гледам какво пиша. :-D
Активен

Anck_Sun_Amun

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1616
Re: Теренна практика?!?!?
« Отговор #23 -: 25.03.2008, 07:49:39 »

А по въпроса за практиките - до месец-два всичко ще стане ясно - защо не се поуспокоите? Всеки ще си кара практиката - мардане няма...  :evil:
То това е ясно,въпросът е къде?
Активен

scientist guy

  • Модератор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 465
  • "Science teaches us only HOW, not WHY..."
Re: Теренна практика?!?!?
« Отговор #24 -: 25.03.2008, 11:36:39 »

А по въпроса за практиките - до месец-два всичко ще стане ясно - защо не се поуспокоите? Всеки ще си кара практиката - мардане няма...  :evil:
То това е ясно,въпросът е къде?

Eeee къде?! Има ли чак такова значение? Да не мислите, че пректиките на Юндола например минават по-малко забавно или по-неинтересно... Верно е, че морето си е море, но и практиката си е практика... Що се касае до учебния процес това, което ще научите и правите в Цалево ще то научите и правите и в Родопите и около Пловдив. По смисъл и съдържание е едно и също.
Активен
Nobody likes a smart ass...

Dennise`

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 235
  • Фитнесджия :)
Re: Теренна практика?!?!?
« Отговор #25 -: 25.03.2008, 16:43:24 »

Абе споко бе всички ще на вземат и без тва има хора които се отказват.
Танче язък ще си без гаджето  :hihi:
Активен
А наздраве :D

Anck_Sun_Amun

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1616
Re: Теренна практика?!?!?
« Отговор #26 -: 25.03.2008, 17:48:56 »

А по въпроса за практиките - до месец-два всичко ще стане ясно - защо не се поуспокоите? Всеки ще си кара практиката - мардане няма...  :evil:
То това е ясно,въпросът е къде?

Eeee къде?! Има ли чак такова значение? Да не мислите, че пректиките на Юндола например минават по-малко забавно или по-неинтересно... Верно е, че морето си е море, но и практиката си е практика... Що се касае до учебния процес това, което ще научите и правите в Цалево ще то научите и правите и в Родопите и около Пловдив. По смисъл и съдържание е едно и също.

За мен например има.Нямам нищо против практиката,но имам причини поради които предпочитам да я карам тук или на Юндола.
« Последна редакция: 25.03.2008, 18:31:36 от Anck_Sun_Amun »
Активен

TIMONOV

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 146
Re: Теренна практика?!?!?
« Отговор #27 -: 25.03.2008, 21:33:36 »

Юндола се беше супер место за практиките. Но май вече не се ходи поради високите цени. Супер са практиките купочета и забавления и съответно събиране на материали.
Активен

Bunny87

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 563
  • Биологически Факултет
Re: Теренна практика?!?!?
« Отговор #28 -: 27.03.2008, 17:13:15 »

Последната ми информация е че Биология няма да ходят.Поне така ни казаха по АМР лекции.Незнам до колко е вярна информацията.
Активен

TIMONOV

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 146
Re: Теренна практика?!?!?
« Отговор #29 -: 27.03.2008, 17:48:18 »

Най точната информация ще ви даде дакана Доц Младенов. Той няма да ви откаже  да ви даде отговор.
Активен

Alabam4eto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 111
    • Съновник
Re: Теренна практика?!?!?
« Отговор #30 -: 28.03.2008, 10:43:47 »

Anck_Sun_Amun  освобождаване от практика няма. Този курс или хора, които не отидат остават да карат практика в Пловдив като ще има също екскурзики до Родопите Асеновград и пр. 

А по последно инфо. избора между курс който да не ходи е м/у Екология и Биология с превес да не ходи биологията, но нищо не е сигорно. Може и всички да одим   8-)
Активен

Bunny87

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 563
  • Биологически Факултет
Re: Теренна практика?!?!?
« Отговор #31 -: 28.03.2008, 19:06:22 »

И аз знам за Биологията защото те са над 40 4овека май.
Активен

Anck_Sun_Amun

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1616
Re: Теренна практика?!?!?
« Отговор #32 -: 28.03.2008, 21:08:31 »

Anck_Sun_Amun  освобождаване от практика няма. Този курс или хора, които не отидат остават да карат практика в Пловдив като ще има също екскурзики до Родопите Асеновград и пр. 

А по последно инфо. избора между курс който да не ходи е м/у Екология и Биология с превес да не ходи биологията, но нищо не е сигорно. Може и всички да одим   8-)

Мерси много,точно това ми трябваше.Какво трябва да направя,за да я карам тук,а не в Царево? :-)
Активен

MISSTY

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 379
  • Биологически факултет :-)
    • My home page
Re: Теренна практика?!?!?
« Отговор #33 -: 03.04.2008, 16:45:55 »

Оказа се, че няма нужда да се подават каквито и да е допълнителни документи - важното е да си записана в списъка на преподавателя. Самата практика е 20 дневен курс по университетска биология, който обхваща зоологията и ботаниката, организират се екскурзии до Родопите, ловят се насекоми и всичко останало, което е по план за практиката изцяло. Лекциите са няколко часа, а екскурзиите са за един ден без преспиване.
Активен

Anck_Sun_Amun

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1616
Re: Теренна практика?!?!?
« Отговор #34 -: 03.04.2008, 16:50:15 »

Оказа се, че няма нужда да се подават каквито и да е допълнителни документи - важното е да си записана в списъка на преподавателя. Самата практика е 20 дневен курс по университетска биология, който обхваща зоологията и ботаниката, организират се екскурзии до Родопите, ловят се насекоми и всичко останало, което е по план за практиката изцяло. Лекциите са няколко часа, а екскурзиите са за един ден без преспиване.
Мерси,Тане.С кой говори?Аз питах доц.Донев,испекторката,асистентката по зоология и всички ми казват различни неща.Иначе съм предупредила асистентката,но се чудех дали не трябва други документи да подам.
Активен

Alabama

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5
Re: Теренна практика?!?!?
« Отговор #35 -: 14.04.2008, 14:05:55 »

Та колеги по последни сведения всички си отиваме успешно на моренцето  :beer: подготвяте се :)
Активен

scientist guy

  • Модератор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 465
  • "Science teaches us only HOW, not WHY..."
Re: Теренна практика?!?!?
« Отговор #36 -: 14.04.2008, 18:36:47 »

Абе чудя се ако практиките не се караха на морето, а някъде другаде - щяхте ли да сте толкова ентусиазирани да ходите?  :hihi: То така или иначе практиките са задължителни и освобождаването от тях става само при специални случаи, но... :roll:
Активен
Nobody likes a smart ass...

MISSTY

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 379
  • Биологически факултет :-)
    • My home page
Re: Теренна практика?!?!?
« Отговор #37 -: 14.04.2008, 19:47:44 »

Аз не виждам нищо ентусиазиращо да делиш една баня с 12 души.
Активен

scientist guy

  • Модератор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 465
  • "Science teaches us only HOW, not WHY..."
Re: Теренна практика?!?!?
« Отговор #38 -: 14.04.2008, 20:10:13 »

Аз не виждам нищо ентусиазиращо да делиш една баня с 12 души.

Е някои виждат, бе MISSTY  :hihi:  :-D
Активен
Nobody likes a smart ass...

Anck_Sun_Amun

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1616
Re: Теренна практика?!?!?
« Отговор #39 -: 15.04.2008, 07:52:59 »

Абе чудя се ако практиките не се караха на морето, а някъде другаде - щяхте ли да сте толкова ентусиазирани да ходите?  :hihi: То така или иначе практиките са задължителни и освобождаването от тях става само при специални случаи, но... :roll:
На мен не ми се ходи където и да е практиката,ама без нея не мога да завърша.Аз предпочитам да съм си тук.
Активен