argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Заверки  (Прочетена 2524 пъти)

man4o

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Заверки
« -: 24.03.2008, 16:39:51 »

Колеги може ли да ми кажете какво става ако не получиш заверка.
Активен

Cassandra

  • Гост
Re: Заверки
« Отговор #1 -: 24.03.2008, 17:35:24 »

Ако не получиш заверка, не можеш да се явиш на съотвения изпит.
Активен

man4o

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Re: Заверки
« Отговор #2 -: 24.03.2008, 17:46:12 »

После имам ли право да повторя годината
Активен

marin2025

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1697
  • Прави добро ,пък каквото ще да става!
Re: Заверки
« Отговор #3 -: 24.03.2008, 19:50:35 »

не  само  че  можеш  да  повториш , но  може  и  да  потретиш , ако  искаш  да  докажеш,     поговорката  че  "Повторението     е  майка  на  заучаването  и  баща  на  затъпяването!"
Активен
Всичко е любов

Маймунчо

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 96
Re: Заверки
« Отговор #4 -: 27.03.2008, 21:35:03 »

Абе то имаш право да "повториш годината", но по-добре дотам да не се стига.
Ако не полчиш заверка по нещо си, най-разумното, което можеш да направиш, е да попиташ съответния преподавател при какви условия ще ти я даде все пак тази заверка (в никакъв случай подкуп, разбира се :evil: ). За да не ти даде някой заверка, значи много си се издънил при него и е разумно да свиеш малко перките и ако трябва да напишеш курсова работа или нещо подобно.
Най-важното е, че заради една неполучена заверка не се налага да прекъсваш - просто ще си влачиш изпита до следващата година или докогато там най-после получиш заверката.
Активен
Самый отдаленный край Вселенной к чему-нибудь да близок, самый близкий от чего-нибудь да отдален.
К. Прутков

weedmactep

  • Гост
Re: Заверки
« Отговор #5 -: 30.03.2008, 15:35:36 »

Абе, кофти нещо е тва заверката.  Все го хрупаш..... сега нали нямаме заверки???? СЪЩИЯ  :finger: :finger: :finger: Особено по азел. ЕЕЕЕЕЕЕееее братя, тоя азел.... :headbang: :headbang: руска и 2те диалектологии напрао ни разбиват тампоните. Ужас. На руската тоя семестьр Нечев ми вика: Колега, ти без Бр.Карамазови на каде си трьгнал???....спек. И аз му викам, Ми на руска....мамка му... ще го прочета това произведение и ще се явя пак септемви. Азел сьщата работа, да видим  диалектологиите и синтаксиса. Късмет колегииииите от БАФ, АФ,РАФ,ЩАФ,ХУЙ,БЕИ и тн..!!!!!!!!! 

а да се повтаря година е кофти...... не ми се е налагало до сега, ама май ще ми се наложи....... какво да се прави. А ако лекторите четат форума, да не се притеснявят. Това е форум и може да научат много интересни неща за себе си.
« Последна редакция: 30.03.2008, 19:32:31 от Kelli_Mutu™ »
Активен

Gabby

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 120
Re: Заверки
« Отговор #6 -: 28.04.2008, 10:48:06 »

До колкото аз разбрах, смисълът на това "отпадане на заверките" се прави "в полза на студентите" с цел да може всеки сам да прецени за една година по кои дисциплини да се яви на изпит и общо взето би трябвало учебния план да отпадне, защото и да си първи курс, можеш да си посещаваш лекциите за 4 курс и да си положиш тоя изпит. Тъпото в случая (в никакъв случай не казвам, че е единственото тъпо) е, че това за двата невзети изпита на семестър си остава и става една каша... Още повече, че сега се изисква още по-голяма посещаемост "за допускане до изпит", което си е чиста заверка, пък в началото ни убеждаваха, че това се прави с цел да може който си прецени, че няма нужда да ходи на лекции, да си учи вкъщи, пък после да си се яви на изпит... От всички тия неща, разбира се, останаха най-смотаните като потвърдена информация... и все пак не виждам никакъв смисъл в цялата тая работа и никакъв резултат. Дано не съм разбрала нещо...
Активен
Ако не знаеш къде отиваш... всички пътища ще те водят натам...

Ако всичко върви срещу теб... вероятно караш в насрещното...

ВИНАГИ има ПОНЕ две гледни точки!!!