argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Open Students Fest  (Прочетена 6069 пъти)

Alabam4eto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 111
    • Съновник
Open Students Fest
« -: 28.03.2008, 10:52:48 »

Здр. колеги на 2.04.2008 в 6 палата на панаира :) ще се проведе купонче за студентите в Пловдив участват Медицинския, Аграрния, УХТ , ЕК и като организатори - ПУ

началото е от 20:00ч. и ще продължи до 3ч. след, което има afterparty на EXIT
СС на ПУ се надяваме да дойдат колкото се може повече хора :) за да стани истински купон
входа със студентска книжка е безплатен, а за приятели, които не са студенти е 3лв.
Ще има безплатна бира до изчерпване на количеството естествено  :beer: , ше свирят българският бонд, ще има DJ и надяваме се много забавления за повече въпроси питайте :)

Пък е и идеален повод да се съберете целия курс :) ЕКОЛОГИЯ 1 курс сме там :)
Активен

Dennise`

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 235
  • Фитнесджия :)
Re: Open Students Fest
« Отговор #1 -: 28.03.2008, 15:22:09 »

кой е дж-а ?
Активен
А наздраве :D

Bunny87

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 563
  • Биологически Факултет
Re: Open Students Fest
« Отговор #2 -: 28.03.2008, 19:07:45 »

Аз ще съм там.Борянчето агетира всекои който види.Опасна е, но е номер едно в организацията. :y:
Активен

Alabam4eto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 111
    • Съновник
Re: Open Students Fest
« Отговор #3 -: 29.03.2008, 12:48:07 »

еи Денис за г-н Дж. не знам има неща, които и на мене ми  обягват :)  :-P  но който и да е важното е да пуска готина музика и да стани шоу  :rock:
Активен

MISSTY

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 379
  • Биологически факултет :-)
    • My home page
Re: Open Students Fest
« Отговор #4 -: 29.03.2008, 13:53:57 »

кой е дж-а ?

Дж-а е от химическия факултет и даже си мисля, че го познаваш - Dj Tr1o.
Активен

Alabam4eto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 111
    • Съновник
Re: Open Students Fest
« Отговор #5 -: 30.03.2008, 12:48:35 »

Вече може да намирате информация за всички инициативи на Студентски съвет свързани и с БФ на сайта http://bio.uni-plovdiv.bg в раздел ОБЯВИ :)

Активен

Dennise`

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 235
  • Фитнесджия :)
Re: Open Students Fest
« Отговор #6 -: 03.04.2008, 10:22:10 »

Супер зле беше....да бяха направели Техно парти в тази зала щеше да е нещо коренно различно и върховно.И за капак най-грозната от ЕвроГЕЙ-ския спечели...  :-X
Активен
А наздраве :D

MISSTY

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 379
  • Биологически факултет :-)
    • My home page
Re: Open Students Fest
« Отговор #7 -: 03.04.2008, 10:59:34 »

Е добре, че не отидох - аз и не очаквах да е нещо готино. Разбира се ако имаше и мъже, които да дефилират може би щях да съм там ама....
До година ако направят мистър Академика с нашия късмет ще спечели някой "красавец" от ТУ.
Активен

Alabam4eto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 111
    • Съновник
Re: Open Students Fest
« Отговор #8 -: 03.04.2008, 11:30:44 »

Съгласен съм че беше много много злеееееееееееееееееееееее като организация
не беше толкова трудно да се намали осветлението тонколоните да не бяха на едно място и прочие, но като за първи пат ... нищо не може да е перфектно... но можеше поне да е малко по-добре. Поне една   :beer: си взех  :haha:
Активен

Атанас Терзийски

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2927
  • 0x04559912
    • atanas.uni-plovdiv.net
Re: Open Students Fest
« Отговор #9 -: 03.04.2008, 13:20:46 »

http://photo.argon.acad.bg/ksx/2008/archive/miss/

Ето ви малко снимки от събитието :)
Активен

Alabam4eto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 111
    • Съновник
Re: Open Students Fest
« Отговор #10 -: 03.04.2008, 14:58:14 »

Някои от снимките са наистина добри :) Сега и аз ще мога да видя кандиат миските от близо  :hihi:
Активен

MISSTY

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 379
  • Биологически факултет :-)
    • My home page
Re: Open Students Fest
« Отговор #11 -: 04.04.2008, 01:09:31 »

Лично аз уважавам труда на всички взели участие, защото видях много хора, които се занимавах сериозно с това и имаха огромното желание да стане едно страхотно шоу.
Интересно защо след като студента е такова 'малоумно овче животно" сте се захванали с такава инициатива. Едва ли някой, който наистина е свикнал да играе карти и да пие бира в мизерните общежития толкова ще се впечатли от конкурс по красота.
Не знам защо, но аз останах с впечатлението, че целта е събирането на средства за клиниката по детски и генетични болести, но никъде за съжаление не видях някой, който да се трогне за това, а не за многото бира ...При положение, че студентите сме толкова неблагодарни защо се хвърлиха излишни пари, а не се дариха направо. Нормално е да дойдат много хора главно заради бирата и шумотевицата. Аз обаче не смятам, че е нормално да се дават луди пари за глупави истории като конкурси за красота (такова е моето мнение) вместо да се използват по предназначение и там, където имат нужда от тях.
Ето такива са биолозите и такива би трябвало да бъдат повечето нормални хора. Аз бих била доволна ако благотворителната цел е достигната, а не че еди кои си не харесал осветлението и озвучаването.
Активен

Erelwind

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 72
Re: Open Students Fest
« Отговор #12 -: 04.04.2008, 03:20:39 »

а техно парти имаше след това ама кои остана ?!!!

Това говори много :-D Дошли са 4000 и са си тръгнали  :bow:
Денисчо, душа, миската не е грозна, просто е най-зле изглеждаща между другите момичета. Роклите им са ужасни. Хубави момичета с по един парцал отгоре. Това си обяснявам с недостатъчните средства.
Все пак съжалявам, че не дойдох, ама имах raid в WoW и нямаше как  :inlove:
Активен

Alabam4eto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 111
    • Съновник
Re: Open Students Fest
« Отговор #13 -: 04.04.2008, 08:36:39 »

Dj Tr1o огромен труд бе хвърлен и то за един много кратък период от време и ти и аз добре го знаем, за първа година се прави, нямаше как да е перфектно, но нали трябва да се учим от грешките ако кажим, че е било идеално какво значи това да го направим догодина същото ?!? Не виждам защо един укор е толкова притеснителен. Когато нещо не е станало ще кажим че е било зле и ще се помъчим догодина да го направим по добре, а не да се сърдим и цупим ... Защото когато нещо не се е получил най-добре е да се анализират добрите и лошите черти.
Активен

JOKe

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2656
  • Code or Die
Re: Open Students Fest
« Отговор #14 -: 04.04.2008, 15:19:26 »

Лично аз уважавам труда на всички взели участие, защото видях много хора, които се занимавах сериозно с това и имаха огромното желание да стане едно страхотно шоу.
Интересно защо след като студента е такова 'малоумно овче животно" сте се захванали с такава инициатива. Едва ли някой, който наистина е свикнал да играе карти и да пие бира в мизерните общежития толкова ще се впечатли от конкурс по красота.
Не знам защо, но аз останах с впечатлението, че целта е събирането на средства за клиниката по детски и генетични болести, но никъде за съжаление не видях някой, който да се трогне за това, а не за многото бира ...При положение, че студентите сме толкова неблагодарни защо се хвърлиха излишни пари, а не се дариха направо. Нормално е да дойдат много хора главно заради бирата и шумотевицата. Аз обаче не смятам, че е нормално да се дават луди пари за глупави истории като конкурси за красота (такова е моето мнение) вместо да се използват по предназначение и там, където имат нужда от тях.
Ето такива са биолозите и такива би трябвало да бъдат повечето нормални хора. Аз бих била доволна ако благотворителната цел е достигната, а не че еди кои си не харесал осветлението и озвучаването.

misty това ти изказване малко не ... си отива с предното ти изказване :
Цитат
Е добре, че не отидох - аз и не очаквах да е нещо готино. Разбира се ако имаше и мъже, които да дефилират може би щях да съм там ама....
До година ако направят мистър Академика с нашия късмет ще спечели някой "красавец" от ТУ.

нищо неискам да кажа ама.. ти заради какво щеше да ходиш ? ?
аз не отидах поради простата причина че дори не знаех за подобно събитие, че и да знаех дори нямаше да знам за какво е даа бях чул за мис университет бла бла :)

колкото до организацията въпреки че не съм бил бих казал :  винаги ще има издънки когато нещото е достатачно голямо така че :) дам догодина по малко.
Активен

MISSTY

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 379
  • Биологически факултет :-)
    • My home page
Re: Open Students Fest
« Отговор #15 -: 04.04.2008, 15:45:43 »

Не отидох защото за мен целия конкурс и каквото там е било си е чиста простотия, без значение дали избират мистър или мис пак нямаше да присъствам.Не виждам смисъл в подобен род събития. Два поста си противоречат защото първия беше по начало замислен като базик, а втория вече е личното ми мнение. Не коментирам организацията, въпреки, че дори пряко участващите признават, че е имало доста пропуски.
Днес разбрах точно колко пари са събрани за клиниката и колко за изхарчени за въпросния фест - в това отношение се е получил поредния абсурд - събрани са три пъти по-малко от колкото са вложени.
Пак казвам - не съм била там и не мога да коментирам как е минало като цяло и дали ми е харесало. Това, че има толкова много хора, които не са оценили направеното е също голям проблем.
Следващата година съм убедена, че нещата ще са на още по високо, но като за първи път е голямо постижение, че това е стана възможно.
Активен

xenry

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 31
Re: Open Students Fest
« Отговор #16 -: 04.04.2008, 20:11:26 »

хах в публиката имало по-яки мадами от мис-ката
Активен

scientist guy

  • Модератор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 465
  • "Science teaches us only HOW, not WHY..."
Re: Open Students Fest
« Отговор #17 -: 06.04.2008, 12:37:30 »

ОК - тъй като тази тема по начало не беше за "Биологически факултет", а доста се коментира по нея и според мене вече темата се изчерпа - я заключвам...
Активен
Nobody likes a smart ass...